• benchmark.pl
 • Gry
 • Rebellion w natarciu - nadciągają 4 gry z serii Sniper Elite
Gry

Rebellion w natarciu - nadciągają 4 gry z serii Sniper Elite

opublikowano przez Mateusz Tomczak w dniu 2019-03-18

Wygląda na to, że seria Sniper Elite ma się naprawdę dobrze. W tym oraz w przyszłym roku z pewnością o niej usłyszymy.

Okazuje się, że studio Rebellion ma pełne ręce roboty. W ostatnich dniach pojawiały się nieoficjalne doniesienia na temat kolejnej propozycji z serii Sniper Elite. Jak się ostatecznie okazuje, producent pracuje nad aż 4 projektami.

Wspomniane doniesienia sugerowały nam, iż nadciąga remaster Sniper Elite V2. Były bardzo trafne. Sniper Elite V2 Remastered ma zadebiutować jeszcze w tym roku, na PC oraz konsolach PlayStation 4, Xbox One i Nintendo Switch.

Odświeżona wersja gry z 2012 roku będzie zawierać szereg graficznych udoskonaleń, łącznie z obsługą rozdzielczości 4K i HDR oraz photo mode. Ciekawie brzmią zapowiedzi mówiące o dodatkowych grywalnych postaciach. Można spodziewać się nie tylko podstawki, ale również wydanych do niej dodatków.


Z myślą wyłącznie o Nintendo Switch przygotowywany jest z kolei Sniper Elite 3 Ultimate Edition. To również znana już pozycja (z innych platform). Także w tym przypadku premiera planowana jest na ten rok, a w pakcie znajdzie się komplet dodatków. Elementem przygotowanym specjalnie dla wersji na Nintendo Switch będzie lokalny multiplayer.


Czego jeszcze można się spodziewać? Rebellion potwierdziło prace nad grą na urządzenia VR oraz kolejną pełnoprawną odsłoną serii. W tych przypadkach musimy jednak poczekać na konkretniejsze informacje, premiery odbędą się najprawdopodobniej odpowiednio w tym oraz w przyszłym roku.

Źródło: Rebellion

marketplace

Komentarze

4
Zaloguj się, żeby skomentować
avatar
Dodaj
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  przeciez wczoraj byl artykul ze sprzedaz slaba i "tylko" 1.5mln kopii
  Zaloguj się
  -1
 • avatar
  Tak ale gniota od CIG
 • avatar
  Ja bym chętnie w Remaster 1 pograł, te kolejne to mi nie przypadły do gustu.