Na topie

Red Dead Redemption 2 z nowym zwiastunem - poznaliśmy głównego bohatera

Autor:

więcej artykułów ze strefy:
Gry na konsole

Red Dead Redemption 2 przedstawi historię Arthura Morgana i gangu van der Lindego. Produkcja studia Rockstar zapowiada się doskonale.

  • Red Dead Redemption 2 z nowym zwiastunem - poznaliśmy głównego bohatera
A A

W zeszłym tygodniu zapowiadaliśmy, iż Rockstar Games już wkrótce przypomni o Red Dead Redemption 2. Producent dotrzymał słowa i zaprezentował nowy zwiastun gorączkowo wyczekiwanej produkcji.

Chociaż materiał nie jest szczególnie długi, zdradza bardzo ważne informacje. Przede wszystkim, nastawiać trzeba się tutaj na prequel. Głównym bohaterem został Arthur Morgan i to właśnie na nim koncentruje się zwiastun. Spodziewać należy się postaci mało przyjaźnie nastwionej do świata.

„To opowieść o Arthurze Morganie i gangu van der Lindego, którzy napadają, kradną i zabijają, aby przetrwać w surowym, bezkresnym sercu Ameryki.”


Co prócz głównego bohatera zauważyliście? Uwagę zwraca kilka postaci, które najpewniej odegrają tu istotne role. Poza tym twórcom udało się umieścić tu kilka ładnych widoków, a także dziką zwierzynę, na którą można będzie zapolować.

Jeśli obejrzeliście materiał do końca (w co trudno wątpić), zauważyliście, że nie dowiadujemy się niczego nowego o dacie premiery gry. Twórcy wciąż mówią o wiośnie przyszłego roku. Red Dead Redemption 2  trafi na konsole PlayStation 4 i Xbox One.

Źródło: RockstarGamesPL

Odsłon: 4033 Skomentuj newsa
Komentarze

63

Udostępnij
  1. piotreeeek
    Oceń komentarz:

    3    

    Opublikowano: 2017-09-28 18:17

    Czuje że wersja na XOX zarządzi. O wersji PC nawet nie wspominam , bo to jasne.

    Skomentuj Historia edycji

    1. raffal81
      Oceń komentarz:

      0    

      Opublikowano: 2017-09-28 18:22

      Jak może rządzić na XOX? Piotrek co Ci się stało, przecież to konsola ;]]]]]]]]]]

      Skomentuj

      1. piotreeeek
        Oceń komentarz:

        3    

        Opublikowano: 2017-09-28 18:29

        Przecież sam mam PS4pro. Wczesniej miałem PS4. Po prostu potrafie obiektywnie przyznać ze grafika na najmocniejszej konsoli (w tym przypadku będzie to XOX) będzie najlepsza. Przynajmniej do czasu wyjścia wersji PC.
        A że to Rockstar, to zakładam że nie bedzie takiej fuszerki jak w Horizon z doczytującą sie roślinnoscią i graficznie RDR II zeżre Horizona na śniadanie. O gameplay też sie nie boje bo...to ponownie Rockstar, więc nie znudzi mi się tak jak Horizon po kilku godzinach.

        Skomentuj

        1. PS4RaceMaster
          Oceń komentarz:

          -6    

          Opublikowano: 2017-09-28 18:47

          Fuszerkę to masz w swojej głowie ech....

          Zamilcz ile można latać po portalach i klepać te swoje urojenia o słabej oprawie w Horizon zd Uncharted 4 Driveclub w ogóle o ekskluzywnych grach od Sony.

          Wszędzie widzi fuszerkę co za fanboj płacą ci za to czy jak :)

          Lucky już cię sprowadził na ziemie a sam co dopiero kupił PS4 PRO a ma pcta z grzałką GTX 1080i na pokładzie.

          Tutaj mogą sobie ludzie poczytać jak zostałeś zaorany :)

          http://www.benchmark.pl/aktualnosci/niemal-pol-godziny-jazdy-z-gran-turismo-sport.html

          Jeszcze nie masz dość ech...........

          Skomentuj

          1. piotreeeek
            Oceń komentarz:

            4    

            Opublikowano: 2017-09-28 18:59

            "Fuszerkę to masz w swojej głowie ech...."

            Czyżby już cie bolały 4 litery na samą myśl że wersja RDR II na XOX bedzie ładniejsza niż Horizon na PS4? :D

            Skomentuj

          2. LuckyNumber8
            Oceń komentarz:

            4    

            Opublikowano: 2017-09-28 20:17

            Cóż, Piotrek ma rację i ewentualna wersja na PC, jeśli taka by wyszła, to tak jak w przypadku gta5 prezentowała by się bezsprzecznie najlepiej. W przypadku jednak tej konkretnej gry, to sam nie wiem czy jest szansa na wersję PC i prawdopodobnie ładniejszej wersji jak na xboXie nie będzie.

            ""ma pcta z grzałką GTX 1080i na pokładzie""
            Pierwszy raz jak zobaczyłem tą kartę, to byłem zaskoczony jej wielkością, dosłownie czołg na 2.5x tylnich slotów w obudowie i ledwo miejsca w obudowie starczyło na długość. Poprzednie moje GPU wyglądają przy niej jak kruszyny i oczami wyobraźni już sobie myślałem jak to będzie nieziemsko wyć :P. Jeśli jednak chodzi o kulturę pracy i temperaturę, to wersja Asusa którą mam jest w tym względzie rewelacyjna i na pewno grzałką bym tego nie nazwał. Wiatraki załączają się dopiero powyżej pewnej temperatury, czyli dajmy na to pulpit, ale też wiele gier nie grzeje tak tej karty, aby się też uruchomiły.

            A już swoją drogą czytałem wcześniej, że PS4 Pro ma wyć jak odrzutowiec. Nie wiem o co chodzi, ale moja konsola jest bardzo cicha, właściwie bezgłośna. Być może bez tych patchy gry chodziły jedynie na połowie GPU czy coś w tym stylu i konsola dopiero pokaże swój "ryk", ale mimo wszystko jestem zaskoczony na plus taką kulturą pracy.

            Co do Horizon, to akurat tej gry jeszcze nie mam, ale gość ze sklepu ma mi ją zostawić gdy tylko dostanie, więc mam nadzieję, żę już niedługo będę w stanie napisać o niej coś więcej. Oceniając zdjęcia Piotrka które powstawiał wcześniej, to rzeczywiście ta trawa jest dorysowana, ale nie 5 metrów dalej, co jakieś 40-50 przed graczem. Cóż, są gry na PC, gdzie zasięg rysowania trawy jest większy, ale bądźmy realistami, gry na konsoli mają określone zasoby, a twórcy muszą tymi zasobami odpowiednio zarządzać. Ja zawsze jednak powtarzam, że dla mnie liczy się efekt końcowy i jeśli Horizon wygląda jak wygląda dzięki takiemu racjonalnemu rozłożeniu zasobów, to lepiej tak jak gdyby zasięg rysowania trawy miał być absolutny, a gra miałaby pewnie wtedy wyglądać jak gra z PS3.

            Skomentuj Historia edycji

          3. piotreeeek
            Oceń komentarz:

            2    

            Opublikowano: 2017-09-28 20:42

            "A już swoją drogą czytałem wcześniej, że PS4 Pro ma wyć jak odrzutowiec. Nie wiem o co chodzi, ale moja konsola jest bardzo cicha, właściwie bezgłośna."

            Z tego co piszesz odpalałęś narazie gry z PS4 wiec pewnie dlatego masz cicho. Przy Horizonie jest wycie. Przy BF1 w multi to samo jak nie gorzej. Ale jeszcze wszystko przed Tobą:)
            W każdym razie dopiero co obaliłeś mit o konsolach "wkładam płyte i gram", także cierpliwości, nie wszystko naraz.

            "Oceniając zdjęcia Piotrka które powstawiał wcześniej, to rzeczywiście ta trawa jest dorysowana, ale nie 5 metrów dalej, co jakieś 40-50 przed graczem"

            https://zapodaj.net/images/64b5eb0bdec5c.png
            Tu np Aloy stoi ze dwa metry od rzeczki, która tez jest szeroka na tyle. Za nią od razu na drugim brzegu wszystko sie dorysowuje. Jak zagrasz w Horizon to sam zobaczysz.
            Albo tu:
            https://zapodaj.net/images/9f9786e55cbc2.png
            https://zapodaj.net/images/f881276fa6262.png
            https://zapodaj.net/images/fb9c0e448f539.png
            to przerzedzone zielsko z bliska wygląda tak:
            https://zapodaj.net/images/4048288c417b4.png
            I wygląda to komicznie bo robisz kilka kroków i widzisz jak sie zaczyna pojawiać.
            Albo stoisz w jednym miejscu np tu:
            https://zapodaj.net/images/fb9c0e448f539.png
            ...i już widzisz jak ta roślinnośc zaczyna sie przerzedzać, po czym odracasz kamere żeby zobaczyć co jest z drugiej strony i widzisz coś takiego:
            https://zapodaj.net/images/a5f906dede50d.png
            Golizna w karajobrazie. Podejdziesz to oczywiście wywala sie rośliny po kolana jak nie po pas.
            Także wiesz, taki to troche chusteczkowy ten efekt.

            Skomentuj

          4. piotreeeek
            Oceń komentarz:

            0    

            Opublikowano: 2017-09-28 20:52

            Albo doczytywanie sie tekstur mostów w horizon...tutaj przez jaki byś nie przełaził most to tekstury zawsze sie na nim doczytuja w ostatniej chwili.
            Tu masz przykład mostu juz pierwszej lokacji (taki tutorial)
            https://zapodaj.net/images/2ce595a1817c2.png
            ...po czym robisz krok do przodu i...
            https://zapodaj.net/images/79ac898ee1dcf.png
            ...taaadaaam, pokazały sie deski.
            Następny..
            https://zapodaj.net/images/4b93b31606650.png
            i krok dalej
            https://zapodaj.net/images/42b2ecf3a7d74.png
            Przy wiekszych mostkach to bedziesz widział jak te tekstury sie wczytują w trakcie jak idziesz przez ten most.
            I też to troche chusteczkowo wygląda bo dzieje sie to z bliska i nie jest to jakieś randomowe wczytywanie. Odwrócisz sie chcąc znowu przejśc przez most i dalej ci sie bedzie wczytywało. I tak za każdym razem. Nie wiem, czy chociaż to naprawią kiedyś jakimś patchem. Wątpie.

            Skomentuj

          5. LuckyNumber8
            Oceń komentarz:

            -1    

            Opublikowano: 2017-09-28 20:59

            Na tym zdjęciu perspektywa jest trochę myląca. W mojej ocenie ta główna bohaterka nie stoi przy rzece, ale stoi na pagórku i nawet widać po tej drugiej postaci w dole przy rzeczce, że do tej rzeczki jest pewien kawałek, a gdzie jeszcze sama rzeka i fragment terenu za nią. Na tym screenie oceniam zasięg rysowania do zniknięcia trawy na jakieś 40 metrów przed postacią w skali gry, co na sandbox to już rezultat moim zdaniem dobry. Pewnie gdyby gra wyszła na PC, to daliby możliwość ustawienia jeszcze większego dystansu rysowania trawy, ale bądźmy realistami, ta gra nigdy nie wyjdzie poza PS4 (może remaster na PS5) i mało prawdopodobne, że będzie wyglądać lepiej jak teraz, bo oczywiście jak ktoś przykuwa uwagę do szczegółów (np. widzę, że Ty zwracasz na to uwagę), to brak tej trawy w głębi mapy dostrzeże.

            Skomentuj Historia edycji

          6. piotreeeek
            Oceń komentarz:

            -1    

            Opublikowano: 2017-09-28 21:15

            "Na tym zdjęciu perspektywa jest trochę myląca."

            Perspektywa że stoi sie dalej może taka być. Ale w rzeczywistości tu stoi sie o wiele bliżej.
            Na tym zdjeciu...
            https://zapodaj.net/images/fb9c0e448f539.png
            ...tez sie wydaje że stoisz u podnórza górki a wczytująca sie roślinność jest dosyć daleko. Ale odwrócisz sie , zrobisz kilka kroków i już jesteś przy tej roślinności.

            Skomentuj

          7. PS4RaceMaster
            Oceń komentarz:

            -1    

            Opublikowano: 2017-09-28 21:40

            Lucky pogoń trolla bo sam się o tym po raz kolejny przekonasz.
            Przecież ten troll w ten sam sposób się zachowuje na wszystkie co wypuszczone exy na PS4.

            Odpalisz takiego Horizon ZD i będziesz oczarowany czym dalej tym lepiej i nie uwierzysz że ten sandbox śmiga na tej konsoli. Jak to się wszystko porusza animację mrówki na drzewach i wiele innych detali z oświetleniem HDR na czele. Roślinność wymiata piękne widoki artystyczne podejście na najwyższym poziomie i piotruś dostaje spazmów.......

            Ale co ja ci będę pisał sam się o tym przekonasz i pogonisz piotrusia w huk.
            Pózniej uzmysłowisz sobie jak się marnuje twoja grzałka w cenie 2 konsol z budzie pc.

            Teraz wiesz dlaczego piotruś tak szczeka i pianę toczy ech......

            Żegnam :)


            Skomentuj

          8. piotreeeek
            Oceń komentarz:

            3    

            Opublikowano: 2017-09-28 21:57

            @Lucky
            "Ale co ja ci będę pisał sam się o tym przekonasz i pogonisz piotrusia w huk.
            Pózniej uzmysłowisz sobie jak się marnuje twoja grzałka w cenie 2 konsol z budzie pc."

            Tak Lucky....to są świete słowa. Jak już ograsz Ordera, U4, Drivecluba i Horizona, to uzmysłowisz sobie że zbłądziłeś kupując gtx1080ti, bo i na co Ci on. Skoro i tak będziesz grał tylko w Ordera,U4,Drivecluba i Horizona. I tak w kółko i na zmiane. Jak bedziesz chcial pograć w jakąś multiplatforme to tez nie będzie sensu, bo przecież tam zawsze zobaczysz gorszą grafike. Więc najlepiej po raz kolejny będzie odpalić sobie Ordera, U4, Drivecluba i...noo zgadnij...tak, Horizona. I tak będziesz sobie ciorał w te gry aż do wyrzygania , w międzyczasie oddając się błogiemu czekaniu na kolejny ex od Sony. Amen.

            Skomentuj

          9. PS4RaceMaster
            Oceń komentarz:

            -4    

            Opublikowano: 2017-09-28 22:05

            Nie dorabiaj swoich teorii trollu.

            Napisałem że marnuję się na widok exów z PS4 bo taką oprawę z animacjami to powinna z palcem w pup.... liczyć taka karta a jest prowizoryczna kup.....

            Droższa i mocniejsza i nie widać takich perełek graficznych jak U4 The Order DriveClub Horizon ZD Until Dawn Ratche&Clank itd.... A niebawem GT SPORT dodatek do Horizon God of War i kolejna miazga w postaci the Last of us 2 gdzie pod koniec generacji ośmieszy po raz kolejny pcty z Nasa :)

            Dotarło trollu a teraz sio......

            Skomentuj

          10. piotreeeek
            Oceń komentarz:

            0    

            Opublikowano: 2017-09-28 22:22

            "A niebawem GT SPORT dodatek do Horizon God of War i kolejna miazga w postaci the Last of us 2 gdzie pod koniec generacji ośmieszy po raz kolejny pcty z Nasa :) "

            Zapomniałeś jeszcze dodać Red Dead Redemption 2. A nie, nie dodasz, bo to przecież wychodzi tez na tego znienawidzonego przez ciebie Xboxa. Ależ ta giera zarządzi na XOX.
            Coś czuje że zmiecie te twoje Horizony razem z ich dodatkami :D
            W końcu to Rockstar, mistrzowie sandboxów.

            Skomentuj

          11. LuckyNumber8
            Oceń komentarz:

            1    

            Opublikowano: 2017-09-28 22:39

            PS4RaceMaster@ choć jestem mega zadowolony z kupna GPU (multiplatformy chodzą idealnie), to jednak faktycznie coś jest w tym, że sprzęt PCtowy nie jest wykorzystywany jak powinien. Tzn. dawniej, to wychodziły gry na PC, które katowały nowy topowy sprzęt na 30 fps i dla widoku nowej jakości chciało się bardzo inwestować w lepsze podzespoły. Dzisiaj to już jednak nie te czasy i nikt już nie chce robić przysłowiowych Crysisów i sprzęt komputerowy jedynie jak, to wykorzystuje się do multiplatform, które wiadomo, że są pisane głownie pod konsole, więc też potencjału PC w pełni nie wykorzystają, a jedynie dodadzą jakieś mało istotne, a bardzo wymagające detale,(np. game works, które też zresztą potrafi pogorszyć wydajność o 2x tyle fps).

            Tutaj np. demko UE4, które mega mi się podoba. Szkoda, że na PC nie chcą już pisać gier, które wyznaczają standardy graficzne tak jak kiedyć crysis, doom, czy far cry.

            https://www.youtube.com/watch?v=k4JVv94W6QQ

            Skomentuj Historia edycji

          12. piotreeeek
            Oceń komentarz:

            1    

            Opublikowano: 2017-09-28 21:46

            "Pewnie gdyby gra wyszła na PC, to daliby możliwość ustawienia jeszcze większego dystansu rysowania trawy, ale bądźmy realistami, ta gra nigdy nie wyjdzie poza PS4 (może remaster na PS5) i mało prawdopodobne, że będzie wyglądać lepiej jak teraz, bo oczywiście jak ktoś przykuwa uwagę do szczegółów (np. widzę, że Ty zwracasz na to uwagę), to brak tej trawy w głębi mapy dostrzeże."

            Mysle że gdyby ta gra była na PC, to dopiero rozwinęłaby skrzydła. I pewnie była by wolna od choćby takich ficzerów jak tutaj:
            http://i.imgur.com/AgvOXv2.gifv
            ...gdzie zielsko doczytuje sie przed nosem. Sam to zobaczysz jak pograsz kilka godzin i "dostaniesz sprzet" do łapania tych robodinozaurów i jazdy na nich. Ten gif jest z przedpremierowej wersji, ale idealnie to pokazuje.
            Gdy to zobaczyłem w pełnej grze, jadąc po jakiejś ścieżce a trawsko doczytywało się tak jak tutaj, to stwierdziłem że tego "rozłożenia zasobów" (jak to ładnie nazwałeś), nie da sie już poprawić na konsoli.


            Skomentuj

          13. LuckyNumber8
            Oceń komentarz:

            0    

            Opublikowano: 2017-09-28 22:29

            Na tym gifie podczas jazdy tym robotem zwierzem (w sumie cholera wie czym :P) rzeczywiście rzuca się bardzo w oczy doczytywanie tej trawy, ale tak jak napisałem, wpierw ogram sam i dopiero ocenię jak to jest na żywo. Na PS3 miałem czasem sytuację, że na starym laserze rzeczy doczytywały się z opóźnieniem, a później jak kupiłem nową konsolę z nowszym laserem (stary fat 60GB którego miałem od premiery padł), to nawet doczytywanie się poprawiło.

            Skomentuj

          14. piotreeeek
            Oceń komentarz:

            0    

            Opublikowano: 2017-09-28 20:56

            "Ja zawsze jednak powtarzam, że dla mnie liczy się efekt końcowy i jeśli Horizon wygląda jak wygląda dzięki takiemu racjonalnemu rozłożeniu zasobów, to lepiej tak jak gdyby zasięg rysowania trawy miał być absolutny"

            Ja jednak wolałbym aby to wygladało normalnie jak w innych grach. Równie dobrze można się zastanawiać jak mógłby wyglądać W3, gdyby devsi poszli w tą sama strone i też dopakowali grafike tą która widać z bliska, a to co jest w dalszej odległosci przedstawiałoby gołe placki, albo tak nachalnie doczytywało sie.

            Skomentuj

          15. LuckyNumber8
            Oceń komentarz:

            -1    

            Opublikowano: 2017-09-28 21:12

            Akurat w wiedźmina dawno nie grałem i na nowym GPU nawet go jeszcze nie odpaliłem. Nie pamiętam więc jak wyglądał tam zasięg trawy i w pamięci zapamiętałem jedynie to, że grę można było zmodować, aby zwiększyć jeszcze widocznie bardziej zasięg rysowania detali jak detale w samej grze.

            Skomentuj

          16. piotreeeek
            Oceń komentarz:

            0    

            Opublikowano: 2017-09-28 21:21

            @Lucky odpalałeś już Killzone Sf ?
            Tak w ogóle masz plusa żebyś mógł tez zobaczyć multika?

            Skomentuj

          17. PS4RaceMaster
            Oceń komentarz:

            -2    

            Opublikowano: 2017-09-28 21:42

            Spadaj trollu.........

            Skomentuj

          18. LuckyNumber8
            Oceń komentarz:

            0    

            Opublikowano: 2017-09-28 22:19

            Na razie nie wykupywałem plusa, a tez nawet nie sprawdzałem, czy do konsoli czasem nie jest dołączona jakaś zdrapka promocyjna z kodem na plusa (mam taki zwyczaj, że wcale nie przeglądam instrukcji i innych papierów dołączanych do kupowanych sprzętów).

            Mam killzona SF, grałem w poprzednie części to i tego też obowiązkowo wziąłem (3kę uważam wręcz za genialną grę). Na razie jednak odpaliłem go na krótko aby ocenić na początek grafikę i ledwo co przeszedłem etap co się tym dzieciakiem chodzi. Widok na te miasto kapitalny, aż nie dowierzałem, że tyle detali wpakowali obok tego oszklonego drapacza chmur.

            Co do horizona, to najlepiej zrobię, jeśli o tej grze nie będę się wypowiadał jak nie zagram. Ale też nie jestem osobą, która na 1 miejscu stawia grafikę (choć oczywiście też lubię, gdy gra jest graficznie dopracowana) i liczy się dla mnie grywalność więc pod tym kontem Horiozna też ocenię . Przykładowo na PS4 kupiłem też zestaw remasterów heavy rain i beyond, to owe gry mnie totalnie oczarowały. Na PS3 akurat nigdy się nimi jakoś zbytnio nie zainteresowałem, a teraz coś mnie podkusiło żeby je kupić i naprawdę nie żałuję.

            Skomentuj Historia edycji

          19. piotreeeek
            Oceń komentarz:

            -1    

            Opublikowano: 2017-09-28 22:26

            "Na razie nie wykupywałem plusa, a tez nawet nie sprawdzałem, czy do konsoli czasem nie jest dołączona jakaś zdrapka promocyjna z kodem na plusa"

            Jeśli jest to ja aktywuj, załapiesz sie jeszcze na darmowego Infamous SS na plusie.

            Skomentuj

          20. PS4RaceMaster
            Oceń komentarz:

            -2    

            Opublikowano: 2017-09-28 23:20

            O grywalność w Horizon nie masz coś się martwić w kręci cię na dobre a sama walka z dino- robotami to sama przyjemność do tego świetna fabuła pomysł na grę i oprawa audiowizualna.
            Wszystko w parze idzie jak to przystało na każdy ex od Sony.

            Killzone też fajnie wygląda jak na startowy tytuł tak samo jak Infamous ss. Killzone wypuścili na szybkiego bo robili w tym samym czasie Horizon ZD i go sobie trochę odpuścili.

            Także takiego Horizon ZD robili 6 lat od 2011 roku i jest zasilany tym samym silnikiem graficznym co Killzone i Until Dawn.
            Silnik nazywa się DECIMA i ma napędzać go kolejny tytuł od Kojima "Death Stranding"

            https://www.guerrilla-games.com/read/decima-engine-advances-in-lighting-and-aa

            Jeszcze Ratchet&Clank się zainteresuj fajna platformówka z oprawą i animacją przypominającą bajki od PIXARA.

            https://www.youtube.com/watch?v=NrXdLnojzWg&t

            Czekam na kolejne petardy od Sony.

            Stary zwiastun The Last of us 2 to będzie perła w koronie

            https://www.youtube.com/watch?v=W2Wnvvj33Wo&t

            M$ gdzie jesteś w czarnej pup..................... Samą Forza 7 nie zdominujesz rynku hej.

            Skomentuj

          21. LuckyNumber8
            Oceń komentarz:

            0    

            Opublikowano: 2017-09-28 23:13

            Odnośnie jeszcze wiedzmina 3, to właśnie dowiedziałem się o ciekawym modzie, który zmienia oświetlenie na mniej kolorowe

            https://www.youtube.com/watch?v=H12ioVsk-5g

            Wygląda to ciekawie i jak odpalę następnym razem wiedzmina, to na pewno sprawdzę.

            Skomentuj

          22. piotreeeek
            Oceń komentarz:

            0    

            Opublikowano: 2017-09-28 23:36

            "Odnośnie jeszcze wiedzmina 3, to właśnie dowiedziałem się o ciekawym modzie, który zmienia oświetlenie na mniej kolorowe"

            Wygląda ciekawie. Choć ja jestem też ciekaw jak wyglądało by połaczenie tego moda poprawiającego tekstury:
            http://www.gry-online.pl/S013.asp?ID=104889
            +
            stonowana stylistyka z tego sweetfx
            https://zapodaj.net/images/98afc79e88576.jpg
            https://zapodaj.net/images/6ec0611dd0566.jpg
            https://zapodaj.net/images/2b48a834e26b6.jpg
            https://zapodaj.net/images/46644f3306631.png
            https://zapodaj.net/images/5d58a2beae7bd.jpg

            Skomentuj Historia edycji

          23. PS4RaceMaster
            Oceń komentarz:

            -1    

            Opublikowano: 2017-09-29 00:01

            I wygląda to wszystko jak kastrat generacyjny przy Horizon ZD.

            http://imgur.com/a/OszyT

            piotruś czym się podniecasz :)

            Skomentuj

          24. kitamo
            Oceń komentarz:

            0    

            Opublikowano: 2017-09-28 21:49

            "A już swoją drogą czytałem wcześniej, że PS4 Pro ma wyć jak odrzutowiec. Nie wiem o co chodzi, ale moja konsola jest bardzo cicha, właściwie bezgłośna. Być może bez tych patchy gry chodziły jedynie na połowie GPU czy coś w tym stylu i konsola dopiero pokaże swój "ryk", ale mimo wszystko jestem zaskoczony na plus taką kulturą pracy. "

            odnosnie wycia ps4 pro to byla seria wypuszczona gdzie faktycznie ludziom wyła - były wymieniane.
            Moją po roku przesmarowałem podczas czyszczenia i jest cichutka.
            W PS4 problemem jest nie predkosc turbiny i odgłos szumiacego powietrza a sama turbina w sobie. Te delty co są w standardowym ps4 podczas przełączania biegu na wyzszy mają charakterystyczny odgłos i to strasznie niektórych irytuje - słychac pisk i buczenie wewnątrz turbiny.
            Wystarczy przesmarować porządnie APU i wentylator nie wskakuje na wyzszy bieg nawet przy grach z patchem na ps4 pro bo temperatry nie są takie wysokie (a czasem wystarczy dosłownie 1-2 stopnie w dół by konsola była cichutka).

            Skomentuj

          25. LuckyNumber8
            Oceń komentarz:

            0    

            Opublikowano: 2017-09-28 22:41

            Dzięki Kitamo za info.

            Skomentuj

        2. Grapen
          Oceń komentarz:

          1    

          Opublikowano: 2017-09-28 18:47

          Serio w Horizon aż tak źle z tą trawą? Nie mam konsoli i byłem jelly jak oglądałem gameplaye i nie wydawało mi się, że grafika była naprawdę spoko

          Skomentuj

          1. Akatzuky
            Oceń komentarz:

            0    

            Opublikowano: 2017-09-28 18:53

            Trawa jest doskonala a na pewno nie gorsza niz inne trawy w innych grach a jak odpalisz hdr to widzisz jak mech rosnie na drzewie zazdrosnicy i tyle

            Skomentuj

          2. piotreeeek
            Oceń komentarz:

            1    

            Opublikowano: 2017-09-28 18:56

            "Serio w Horizon aż tak źle z tą trawą?"

            Z bliskich odległości starszy golizną na PS4pro gdy widok pokazuje jakiś lekki krajobraz.
            https://zapodaj.net/images/64b5eb0bdec5c.png
            https://zapodaj.net/images/e207bd30eb504.png
            https://zapodaj.net/images/bb445e526e9f0.png

            -tu też golizna
            https://zapodaj.net/images/7e4e07e184616.png
            -podchodzisz bliżej i zaczyna sie doczytywać
            https://zapodaj.net/images/f2f2138dbb6f7.png
            -żebyś finalnie zobaczył coś takiego
            https://zapodaj.net/images/6512105a053b2.png
            W grze tego kalibru nie powinno być takich cyrków. W końcu to sandbox i biegając po mapie ciągle coś takiego bedziesz widział.
            Serio wolałbym że mniej pary poszło na te niby cudowne chmury, na które nie zwraca sie w sumie uwagi w trakcie gry, a żeby wszystko sie doczytywało jak należy.

            Skomentuj Historia edycji

          3. Akatzuky
            Oceń komentarz:

            -1    

            Opublikowano: 2017-09-28 18:57

            Oj ziomus chyba dawno dziewczyny nie miales

            Skomentuj

          4. PS4RaceMaster
            Oceń komentarz:

            -3    

            Opublikowano: 2017-09-28 19:03

            Jeszcze wkleja rozmazane i sprane screeny z tych gier ech.... Wciska kit ludziom co nie grali albo nie mają PS4 i piszę że tak wygląda oprawa w tych grach.

            Już od 2 lat czy nie lepiej prowadzi swoją krucjatę ech....

            Tak jęczy i kwiczy że jestem ciekawy czy w ogóle ma konsole ten typ.

            Skomentuj

          5. piotreeeek
            Oceń komentarz:

            1    

            Opublikowano: 2017-09-28 19:10

            "Jeszcze wkleja rozmazane i sprane screeny z tych gier ech.... "

            To wklej swoje z tych samych miejsc i udowodnij w końcu że rozmazuje i spieram screeny. Od miesiecy nie moge sie tego doczekać. No przeciez Horizon to twój bożek, to weź w końcu odpal gre i udowodnij wszystkim że zmanipulowałem screeny. Tylko że jakos sie tego nie moge doczekać, ciekawe czemu?

            Skomentuj

          6. PS4RaceMaster
            Oceń komentarz:

            -6    

            Opublikowano: 2017-09-28 19:18

            sio.........

            Skomentuj

          7. piotreeeek
            Oceń komentarz:

            3    

            Opublikowano: 2017-09-28 19:23

            "sio........."
            Widzisz, tak sie orze fanboja. Wystarczy ze każesz mu coś udowodnić i już zwija sie w kłębek ze swoimi argumencikami.

            Skomentuj Historia edycji

          8. Lara-Croft
            Oceń komentarz:

            -4    

            Opublikowano: 2017-09-28 19:29

            Horizon póki co to najpiękniejszy wizualnie sandbox więc daruj sobie te pierdy. Niczego to nie zmieni.

            Skomentuj

          9. blebleble
            Oceń komentarz:

            2    

            Opublikowano: 2017-09-28 19:31

            Tu masz najpiękniejszy sandbox a nie Horizon :D

            https://youtu.be/Fit-YafCu98

            https://youtu.be/Exc2b_AZJ7U

            https://youtu.be/VGOTYfGMyoE

            hue hue hue hue :D

            Skomentuj

          10. piotreeeek
            Oceń komentarz:

            1    

            Opublikowano: 2017-09-28 19:35

            "Tu masz najpiękniejszy sandbox a nie Horizon :D"

            Na PC byle symulator polowania na dzika wygląda lepiej niż ten ich Horizon :D
            Ale uważaj , zaraz konsolowe dzieci powiedzą że tu nie ma interakcji bo z dzikiem nie pogadasz :DDDDDDD

            Skomentuj Historia edycji

          11. blebleble
            Oceń komentarz:

            6    

            Opublikowano: 2017-09-28 19:42

            No i dzik nie jest biomechaniczny tylko samo bio :D

            Skomentuj

          12. blebleble
            Oceń komentarz:

            1    

            Opublikowano: 2017-09-28 19:30

            piotreeeek

            Ty to umiesz zaorać te konsolowych dzieci.

            hue hue hue hue :D

            Skomentuj Historia edycji

          13. piotreeeek
            Oceń komentarz:

            -2    

            Opublikowano: 2017-09-28 19:33

            "Ty to umiesz zaorać ty konsolowych dzieci.

            hue hue hue hue :D"

            Gdzies tam w komentarzach widze że przyleciały kolejne z pianą na pysku i kwilące "Horizon najpiekniejszy, Horizon najpiekniejszy" :DDDDDDD

            Skomentuj

          14. Lara-Croft
            Oceń komentarz:

            -4    

            Opublikowano: 2017-09-28 19:42

            Bo jest. Nie ma ładniejszej wizualnie gry z otwartym światem. https://www.youtube.com/watch?v=eu8AW97Vsmw Czekam na prezentacje ładniejszego sandboxa.

            Skomentuj Historia edycji

          15. piotreeeek
            Oceń komentarz:

            2    

            Opublikowano: 2017-09-28 19:55

            "Nie ma ładniejszej wizualnie gry z otwartym światem. "

            No przecież masz wyżej ładniejszy symulator polowana na dzika.
            A tak swoją drogą to widze że na PC potrafią nieźle podpicować gre modami.
            https://abload.de/img/mgsvtpp2017-07-0203-1ucjtn.jpg
            http://abload.de/img/mgsvtpp2017-07-0120-0ruuqj.jpg
            https://abload.de/img/mgsvtpp2017-07-0202-5ofje7.jpg
            http://abload.de/img/mgsvtpp2017-07-0120-1piuzf.jpg
            Kurde, czadowo to wygląda. Aż chyba sobie sam sprawdze tego MGSa. A jak tam na PS4 graficzka w tej grze? buhahahahah

            Skomentuj

          16. Lara-Croft
            Oceń komentarz:

            -2    

            Opublikowano: 2017-09-28 20:01

            Nie ma to jak oceniać oprawe wizualną po statycznym screenie. A teraz pokaż mi w tych grach animacje postaci, efekty cząsteczkowe, zniszczalniść otoczenia, oświetlenie wynikające z cyklu dobowego...

            Skomentuj

          17. piotreeeek
            Oceń komentarz:

            0    

            Opublikowano: 2017-09-28 20:05

            Moge ci pokazać coś, co pierwsi jak zwykle zobaczą pecetowcy...8K :DDDD
            Dla tych co twierdza że rozdzielczość nie ma znaczenia :D


            https://farm5.staticflickr.com/4376/36793196291_d87e82b4f4_o.jpg

            Skomentuj Historia edycji

          18. Lara-Croft
            Oceń komentarz:

            2    

            Opublikowano: 2017-09-28 20:10

            Jak zwykle to PC-towcy zobaczą Red Dead Redemption na youtube. Czyli jak zwykle nie jesteś w stanie przedstawić gameplayu ładniejszej gry. Nic nowego.

            Skomentuj Historia edycji

          19. LuckyNumber8
            Oceń komentarz:

            0    

            Opublikowano: 2017-09-28 20:27

            Rozdzielczość ma absolutnie znaczenie, ale też ludzki wzrok też ma ograniczenia :). 4K na tv widać tylko z bliskiej odległości tak do 2 metrów od tv 55 cali, a z kanapy, to już właściwie 4K staje się dla mnie bez znaczenia. Muszę przyznać, że ładowanie 4K do telewizorów to była przesada. Wolałbym matryce z 2560x1440, bo zawsze to widoczny przeskok względem fullHD, mniej skalowania i wymogów dla gier. Natomiast monitor 4K do kompa, to już inna sprawa. Z bliskiej odległości, te wszystkie dodatkowe detale jakich dostrzeżenie umożliwia wyższa rozdzielczość staja się widoczne i tu rzeczywiście robi to różnice.

            Skomentuj Historia edycji

          20. blebleble
            Oceń komentarz:

            0    

            Opublikowano: 2017-09-29 19:51

            To ty chyba nie porównywałeś 4K i FullHD na 55 Calach.

            Skomentuj

          21. PS4RaceMaster
            Oceń komentarz:

            -2    

            Opublikowano: 2017-09-28 20:09

            Nie ma ładniejszej a w HDR to największy pokaz możliwości :)

            https://www.youtube.com/watch?v=PnjKnf5MZVM&t

            https://www.youtube.com/watch?v=M2Lh0yNdAqM&t

            Ale o tym trzeba się przekonać na własne oczy w domciu na dobrym panelu :)


            Skomentuj

          22. blebleble
            Oceń komentarz:

            1    

            Opublikowano: 2017-09-30 21:06

            Pokaż taką grafikę z miejsc ze screnów piotrka.

            hue hue hue hue :D

            Prerenderowane cutscenki to ja też mogę zrobić.

            Skomentuj

        3. Pardek
          Oceń komentarz:

          0    

          Opublikowano: 2017-09-29 00:32

          Śnij dalej, jeżeli się doczekasz wersji na PC lol

          Skomentuj

    2. Akatzuky
      Oceń komentarz:

      0    

      Opublikowano: 2017-09-28 18:56

      Te 6 tflop to jest duzo dla osob ktorym solidnie zaplacono i maja tylko jeden uklad do zoptymalizowania a nie milion , praktycznie moga sie bawic i zarzynac te 6 tflopow w kazda strone a na koniec tylko dac na optimum i minimum 30 fps stabilne a w Pc za ta kase nie masz szans na walke i jeszcze ponizej 30 ci spadnie napewno nie raz

      Skomentuj

  2. Lara-Croft
    Oceń komentarz:

    0    

    Opublikowano: 2017-09-28 18:42

    I dlatego gram na konsoli.

    Skomentuj

    1. blebleble
      Oceń komentarz:

      -4    

      Opublikowano: 2017-09-28 19:40

      To jesteś idiotą jak tylko dlatego :D

      Skomentuj

      1. Lara-Croft
        Oceń komentarz:

        4    

        Opublikowano: 2017-09-28 19:43

        Wiedziałam, że od dawna jesteś na samym dnie, ale widze, że dokonałeś odwiertu.

        Skomentuj

        1. chrisu1982gd
          Oceń komentarz:

          3    

          Opublikowano: 2017-09-28 20:32

          ghahahaha, dobry koment, zaorałeś małolata :D
          piwko dla Ciebie !

          Skomentuj

          1. oxygen3
            Oceń komentarz:

            2    

            Opublikowano: 2017-09-29 18:51

            Wy zaoraliscie samych siebie bo to plec zenska :D

            Skomentuj

  3. sabaru
    Oceń komentarz:

    -2    

    Opublikowano: 2017-09-28 19:05

    Spodziewałem się czegoś bardziej epickiego po tym producencie ale praktycznie wiele się ta część nie różni od poprzedniej.

    Skomentuj

    1. bartekmustach
      Oceń komentarz:

      0    

      Opublikowano: 2017-09-28 21:25

      To dobrze. Poprzednik miał cholernie gęsty klimat wręcz wylewający się z telewizora. Jeżeli tutaj będzie podobnie to w zupełności wystarczy, aby się przednio bawić.

      Skomentuj

  4. Orokusaki
    Oceń komentarz:

    8    

    Opublikowano: 2017-09-28 20:00

    RDR 2 zamiecie wszystkie sandboxy na każdej platformie nie ma lepszej firmy robiącej gry niż ROCKSTAR.

    Skomentuj

  5. belineaenter
    Oceń komentarz:

    3    

    Opublikowano: 2017-09-28 21:58

    Horizon piękny ograłem na prosiaku 4k TV Cała Historia jest bardzo ciekawa a przedstawienie świata tylko potęguje fabułę i imersje. Kto nie grał to polecam! Tylko że po przejściu nie miałem ochoty grać ponownie. A Tomb Raidera przeszedłem 2 razy dla samych tylko widoczków :)