Na topie

RED Hydrogen One - smartfon, jakiego jeszcze nie oglądaliśmy

Autor:

więcej artykułów ze strefy:
Smartfony

Kategoria: Mobile Telefony Smartfony

Wedle zapowiedzi, RED Hydrogen One będzie smartfonem, który wyświetli hologramy.

 • RED Hydrogen One - smartfon, jakiego jeszcze nie oglądaliśmy
A A

Chociaż flagowe smartfony debiutują niezwykle systematycznie, trudno mówić, aby nas czymkolwiek zaskakiwały. Jeśli już pojawia się jakiś oryginalny pomysł to zazwyczaj nie może doczekać się realizacji (chociażby Project Ara). Oby inaczej było z RED Hydrogen One.

Wedle producenta będzie to smartfon, jakiego jeszcze nie oglądaliśmy. Jeśli rzeczywiście zadebiutuje to faktycznie zasłuży na tego typu określenia. RED Hydrogen One prócz funkcjonalności znanych nam z obecnych smartfonów przynosić ma coś jeszcze - możliwość wyświetlania hologramów. Co więcej, takich, którymi cieszyć można będzie się bez pomocy specjalnych okularów.

Ze wstępnych informacji wynika, że wykorzystana zostanie nanotechnologia. Poza hologramami urządzenie generować ma też dźwięk przestrzenny, a także pozwalać ma na prezentowanie treści w trybie 2D, 3D lub VR. Sam wyświetlacz cechować ma się przekątną 5,7 cala oraz wysoką rozdzielczością i to w zasadzie tyle, co na ten moment wiadomo o specyfikacji.

RED Hydrogen One

Warto dodać jednak, że RED Hydrogen One ma być smartfonem obsługującym dodatkowe moduły, podobnie jak Essential Phone czy modele z serii Moto Z.

Premiera urządzenia planowana jest na przyszły rok. Cena? 1195 dolarów za wariant aluminiowy oraz 1595 dolarów za wersję tytanową.

Źródło: phonearena

Odsłon: 4787 Skomentuj newsa
Komentarze

2

Udostępnij

Smartfony w marketplace

 1. kitamo
  Oceń komentarz:

  10    

  Opublikowano: 2017-07-07 12:57

  jeszcze wersja kauczukowa by sie przydała zeby telefonem można było kozłować.

  Skomentuj

 2. HomeAudio
  Oceń komentarz:

  0    

  Opublikowano: 2017-07-07 16:50

  Nazwa wskazuje że ten "hologram" będzie wyświetlany na parze która najwidoczniej będzie wydmuchiwana z tylnej części urządzenia. Jakość tych "hologramów" raczej nie będzie powalająca... ale pomysł ciekawy ;)

  Skomentuj

Dodaj komentarz

Przy komentowaniu prosimy o przestrzeganie netykiety i regulaminu.

Aby dodać komentarz musisz być zalogowany!