Na topie

Xiaomi Redmi Note 7 - rozpakowanie

Autor:

więcej artykułów ze strefy:
Smartfony

Kategoria: Mobile Telefony Smartfony Tematyka: Na Topie Redmi Unboxing Producenci: Xiaomi

Zobacz nasze rozpakowanie Redmi Note 7 na filmie. Pokazujemy co jest w opakowaniu, prezentujemy nowy, tani smartfon i dzielimy się pierwszymi wrażeniami. Oto unboxing Redmi Note 7.

  • Xiaomi Redmi Note 7 - rozpakowanie
A A

Redmi Note 7 - rozpakowanie

Niedawno miałem okazję testować Redmi Note 7 i okazało się, ze jest to bardzo interesujący smartfon za mniej niż 900 zł. W tej publikacji znajdziesz jego krótkie rozpakowanie, ale oczywiście na benchmark.pl publikujemy również pełną recenzję Redmi Note 7.

Redmi Note 7 unboxing rozpakowanie

Czy ten smartfon jest dobrym wyborem? W moim teście pokazał się jak najbardziej z pozytywnej strony. Nie zawiódł ani pod względem czasu pracy, szybkości działania, jakości wyświetlacza, ani nawet aparatu.

Ale... oczywiście pewne wady też się znalazły. Jeśli zatem rozważacie jego kupno, to obejrzyjcie najpierw ten krótki unboxing [tak, wiem - rozpakowanie ;) ], a potem zapraszam Was serdecznie do recenzji, w której omawiam szczegóły oraz pokazuję przykładowe zdjęcia i filmy z aparatu.

 

Odsłon: 4111 Skomentuj newsa
Komentarze

9

Udostępnij
  1. loctor
    Oceń komentarz:

    1    

    Opublikowano: 2019-04-04 10:46

    Jestem ciekaw ile wy tam w redakcji zarabiacie, że smartfon za 900 nazywacie tanim.

    Skomentuj

    1. limera1n
      Oceń komentarz:

      0    

      Opublikowano: 2019-04-04 13:05

      900zł to jest tani smartfon

      Skomentuj

    2. Wasek
      Oceń komentarz:

      0    

      Opublikowano: 2019-04-04 13:43

      A czemu Cię to interesuje? Smartfon za 900 zł nie jest wysoką półką. Zobacz sobie ile kosztują flagowce od firm takich jak Samsung, Apple, Huawei. Na to co oferuje ten telefon, w porównaniu do większych firm to jest on tani.

      Skomentuj

    3. BrumBrumBrum
      Oceń komentarz:

      1    

      Opublikowano: 2019-04-05 05:05

      a co do smarkfona i tytułu, skoro jest rozpakowany, to gdzie jest artykuł jak go zapakowują? sam się przecież nie zapakował.

      czy pudełko zostało zrecenzowane?

      jeśli chodzi o tani/drogi, kwestia względna. jednak trzeba tu mieć odniesienie do rynku i odczucia konsumentów. to że smartfon kosztuje ciut mniej niż 1000zł nie oznacza że jest tani. kiedyś tam jak się kupowało pierwsze smartfony i kosztowały więcej niż 500zł, to się wszyscy zastanawiali czy warto wydać tak ogromną ilość pieniędzy. a teraz? smartfon 6K PLN jest ........ tani. komuś się coś zlasowało.

      Skomentuj

  2. Tomasz Duda
    Oceń komentarz:

    2    

    Opublikowano: 2019-04-04 13:18

    Niestety, ale czy tego chcemy, czy nie, ceny rosną. Obecnie górna półka to 3-4 tysiące. Średnia półka w dużym uogólnieniu to 1,5-2K (czasami nawet 2,5K - np. u Samsunga). Średnia-niższa to 1-1,5K (z wyjątkami w postaci niektórych chińskich smartfonów).

    Poniżej 1K mamy już telefony tanie. Najtańsze smartfony które wciąż do czegoś się nadają kosztują około 500 zł - to jest dolny koniec zakresu. Takie są realia, a na co kogoś stać, to już zupełnie inny temat.

    Jednych stać, a nie kupią, a innych nie stać, a i tak kupią. ;)

    Skomentuj Historia edycji

  3. Raider0001
    Oceń komentarz:

    0    

    Opublikowano: 2019-04-04 15:34

    Konkurentem jest Huawei Honor 10 Lite i nie wiem czy aby nie lepszy

    Skomentuj

  4. nevermind
    Oceń komentarz:

    1    

    Opublikowano: 2019-04-04 18:17

    O ile Redmi Note 5 był super telefonem i do tego bardzo dobrze wycenionym tak Note 7 moim zdaniem się nie opłaca ponieważ nawet ostatnio za niewiele ponad 1000 zł w promocji w chińskim sklepie widziałem Pocophone F1 który jest znacznie lepszy więc za 100 zł z haczykiem więcej nie ma co się nawet zastanawiać.

    Skomentuj

  5. Kropeczka
    Oceń komentarz:

    1    

    Opublikowano: 2019-04-06 07:31

    Za te pieniądze zdecydowanie się nie opłaca.

    Co do wzrostu cen o których pisze Tomasz Duda, od po prostu na świecie nie ma tylu cwaniaków żeby skroić wszystkich chętnych frajerów....

    Sami nakręcacie wzrost cen, a później lament...