Smartfony

Reklama Galaxy S10+ na chwilę przed premierą - potwierdza kilka ważnych cech smartfona

opublikowano przez Mateusz Tomczak w dniu 2019-02-19

Producent zamierza zachwalać Galaxy S10+ między innymi niemal bezramkowym wyświetlaczem z ultradźwiękowym czytnikiem linii papilarnych i funkcją odwrotnego ładowania bezprzewodowego.

Smartfony Galaxy S10 i Galaxy S10+ zostaną zaprezentowane na jutrzejszej konferencji prasowej, ale producentowi trudno będzie nas czymkolwiek zaskoczyć. W sieci wylądowało już mnóstwo informacji na temat nadchodzących nowości, a wciąż pojawiają się kolejne.

W niedawnej publikacji przybliżaliśmy specyfikację techniczną Galaxy S10 i Galaxy S10+. Obydwa smartfony można było zobaczyć na wielu renderach, a nawet zdjęciach. Tym razem producent ma jeszcze większe powody do niezadowolenia, ponieważ ktoś nie dopilnował tego, aby w tajemnicy zachować reklamę smartfonów, którą będą wkrótce promowane.

Tego typu materiały zawsze skupiają się na największych atutach urządzeń, którymi producenci chcą przyciągnąć jak największe rzesze klientów. Czym kusić mają zatem modele Galaxy S10 i Galaxy S10+?

Wedle omawianego spotu przede wszystkim niemal bezramkowymi wyświetlaczami (chociaż z kontrowersyjnym dla niektórych umiejscowieniem przednich aparatów) z ultradźwiękowym czytnikiem linii papilarnych, potrójnymi aparatami głównymi oraz funkcją odwrotnego ładowania bezprzewodowego. Zapewne znajdą się osoby, które ucieszą się z pozoru najmniej imponującej cechy - obecności złącza słuchawkowego.

Reklama Galaxy S10 i Galaxy S10+


Źródło: youtube - B2k6, phonearena

marketplace

Komentarze

10
Zaloguj się, żeby skomentować
avatar
Dodaj
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  Samsung mógłby wszystkich zaskoczyć jedynie ceną :) Tak na starcie cena w dół o $100 od tych sugerowanych w plotkach na każdej z wersji S10 i już jest mega zaskoczenie. Do tego w przedsprzedaży dorzucą jakiegoś gratis i zaczyna się robić kolorowo... wiosna już tuż, tuż.
 • avatar
  Taka rewolucja że trzeba brać na zapas.
 • avatar
  Idzie pobrudzić rajty z wrażenia ha ha :D
 • avatar
  ładowanie innych smartfonów "pricles":P
 • avatar
  już pół roku na tym portalu o tym S10+ . A czy już wiadomo jakie będzie ....... pudełko ?
  Zaloguj się
  -4
 • avatar
  Rewolucja w smartfonach na którą czekaliśmy, biorę od razu 3 sztuki.
  Zaloguj się
 • avatar
  Świetna wiadomość, że czytnik linii jest z przodu a nie na plecach. Szpeci to dosłownie każdy telefon.