Na topie

Resident Evil 2 Remake do sprawdzenia w wersji demo

Autor:

więcej artykułów ze strefy:
Gry

Demo przygotowano z myślą o wszystkich platformach docelowych gry - PC oraz konsolach PlayStation 4 i Xbox One. Zainteresowani Resident Evil 2 Remake mogą przyjrzeć się rozgrywce przed premierą.

  • Resident Evil 2 Remake do sprawdzenia w wersji demo
A A

Kiedyś były standardem, obecnie pojawiają się sporadycznie. Wersje demonstracyjne gier, bo właśnie o nich mowa. W przypadku Resident Evil 2 Remake będziemy mieli do czynienia z miłym wyjątkiem. A właściwie to już mamy.

Zgodnie z obietnicami Capcom udostępnił mały wycinek Resident Evil 2 Remake. Twórcy zdecydowali się na dość nietypowe ograniczenie - czasowe. Na sprawdzanie rozgrywki dają graczom jedynie 30 minut. Grywalną postacią jest Leon S. Kennedy (w pełnej wersji także Claire). Demo przygotowano z myślą o wszystkich platformach docelowych gry - PC oraz konsolach PlayStation 4 i Xbox One.


Demo dostępne jest od 11 do 31 stycznia. Już? Tak. Różnice czasowe. Na południowo-zachodnim Pacyfiku mamy już 11 stycznia i gracze chociażby z Nowej Zelandii przystąpili do sprawdzania Resident Evil 2 Remake. Nawet się tym chwalą.


Przypomnijmy, że premiera Resident Evil 2 Remake zaplanowana została na 25 stycznia.

Źródło: youtube - Resident Evil, Shirrako

Odsłon: 4394 Skomentuj newsa
Komentarze

16

Udostępnij
  1. HomeAudio
    Oceń komentarz:

    -3    

    Opublikowano: 2019-01-10 18:12

    Wciąż na PC bez VR? :)

    Skomentuj

    1. HomeAudio
      Oceń komentarz:

      -1    

      Opublikowano: 2019-01-11 11:55

      Po minusach mam rozumieć że jednak wersja VR w końcu pojawi się i na platformę PC? :)

      Skomentuj

      1. HomeAudio
        Oceń komentarz:

        0    

        Opublikowano: 2019-01-22 12:44

        Dziwny sposób odpowiedzi... ale ok - niech będzie poprzez minusy :)

        Skomentuj

  2. raffal81
    Oceń komentarz:

    -1    

    Opublikowano: 2019-01-10 18:18

    Będę grał, oj będę grał :D

    Skomentuj

    1. IVPANVZERVI
      Oceń komentarz:

      -1    

      Opublikowano: 2019-01-10 21:43

      Ja też będę, tym bardziej, że już mam na steam deluxe edition .^^

      Skomentuj

    2. DustEater
      Oceń komentarz:

      0    

      Opublikowano: 2019-01-11 08:21

      250zł podstawka i 290zł deluxe na steam xD

      Skomentuj

      1. Sharimsejn
        Oceń komentarz:

        0    

        Opublikowano: 2019-01-11 10:48

        Ktoś może powiedzieć, że uważam się za nie wiadomo kogo ale mimo to szanuję swoją inteligencję i nie dam za gierkę do przejścia na 2 razy, 250 zł. Division 2 też deluxe za 250 zł nie wspominając o wersjach z dodatkowymi kilkoma pierdółkami cyfrowymi za dziesiątki złotych. To nie jest tak, że gra musi tyle kosztować by zarobić. Oni są zwyczajnie pazerni, a potem płaczą, że ludzie piracą. Szkoda słów.

        Skomentuj

  3. bullseye
    Oceń komentarz:

    -1    

    Opublikowano: 2019-01-10 22:19

    Nie widziałem dem od lat...... Miłe że ktoś wreszcie takowe wypuszcza zamiast EarlyAcces :D

    Skomentuj

    1. hideo
      Oceń komentarz:

      1    

      Opublikowano: 2019-01-10 23:57

      a na ps4 jest dział demo w sklepie ps i demówek jest całkiem sporo

      Skomentuj

  4. Helldriver
    Oceń komentarz:

    3    

    Opublikowano: 2019-01-10 22:40

    Gdzie sciagnac demo na pc??

    Skomentuj

  5. hideo
    Oceń komentarz:

    2    

    Opublikowano: 2019-01-10 23:55

    Z jednej strony mam ochotę kupić RE2R na premierę a z drugiej wogóle nie mam ochoty narazie jej kupić przecież fabularnie znam z czasów PS1 (świetne!). Czy warto zapełniać stare dobre wspomnienia nowym remakiem? Jak żyć? ;)

    Skomentuj

  6. jdprzem
    Oceń komentarz:

    3    

    Opublikowano: 2019-01-11 10:42

    Ale gdzie można pobrać to demo.

    Skomentuj

  7. beem85
    Oceń komentarz:

    0    

    Opublikowano: 2019-01-11 12:02

    Demo, które pozwala zagrać tylko raz i to przez 30 min. Pamiętam demko pierwszego RE2 na playa. Też było ograniczenie czasowe, ale można było grać ile razy się chciało.

    Skomentuj

  8. login1969
    Oceń komentarz:

    1    

    Opublikowano: 2019-01-11 17:30

    Na PC dema jeszcze nie ma.Być może będzie jeszcze dzisiaj.Podobno ma się pojawić o godz. 19-tej.

    Skomentuj Historia edycji

  9. login1969
    Oceń komentarz:

    -1    

    Opublikowano: 2019-01-11 17:31

    ...

    Skomentuj Historia edycji

  10. login1969
    Oceń komentarz:

    -1    

    Opublikowano: 2019-01-11 22:15

    Grałem...jest moc!!!