Na topie

Wielki (?) powrót motocykli - RIDE 3 w drodze

Autor:

więcej artykułów ze strefy:
Gry

Jeszcze w tym roku przyjdzie nam zagrać w kolejną odsłonę realistycznych wyścigów motocyklowych od Milestone. Gra RIDE 3 zmierza na pecety oraz konsole PlayStation 4 i Xbox One.

 • Wielki (?) powrót motocykli - RIDE 3 w drodze
A A

Miłośnicy dwóch kółek mają wreszcie otrzymać realistyczną – tak pod względem grafiki, jak i modelu jazdy – grę wyścigową. Ekipa Milestone zapowiedziała, że RIDE 3 powstaje i jeszcze przed końcem tego roku zostanie oddane w ręce graczy.

Dwie pierwsze odsłony serii RIDE nie zdołały przekonać do siebie graczy i recenzentów, a przez to też przekroczyć progu 7/10. Z „trójką” ma być inaczej, między innymi dzięki poprawionej sztucznej inteligencji, lepszemu systemowi kolizji i dopracowanej fizyce. 

RIDE screen 2

Atutem gry RIDE 3 ma być również szeroki wybór motocykli (łącznie przeszło 230 maszyn z 7 kategorii) oraz części (których będzie ponad pół tysiąca, a które będzie można wykorzystać do modyfikacji jednośladów). Tras z kolei będzie 30 i każda z nich ma mieć wyraźnie inną charakterystykę.

RIDE screen 1

Po raz pierwszy w serii RIDE pojawi się cykl dnia/nocy. Nie zabraknie też naturalnie dynamicznie zmieniających się warunków pogodowych. Jeśli zaś chodzi o tryby, to ekipa Milestone na razie nie zdradza zbyt wiele, ale na pewno można spodziewać się trybu kariery i multiplayera.

RIDE screen 3

Zgodnie z tym co można zobaczyć na końcu poniższego, niezbyt długiego zwiastuna, gra RIDE 3 zmierza na pecety oraz konsole PlayStation 4 i Xbox One. We wszystkich trzech wersjach ma zadebiutować 11 listopada bieżącego roku.

RIDE 3 – pierwszy zwiastun gry

Źródło: TheSixthAxis, Dark Side of Gaming, Milestone

Odsłon: 3993 Skomentuj newsa
Komentarze

4

Udostępnij
 1. brigthmight
  Oceń komentarz:

  0    

  Opublikowano: 2018-05-16 21:22

  Motocykl najwieksza frajde daje jednak w rzeczywistosci... szczegolnie gdy sie wjezdza w burze/ulewe na autostradzie i nie ma dokad uciec przed deszczem... i te strumienie wody wyplywajace z rekawow na nastepnej stacji benzynowej - bezcenne. Szybko mozna zweryfikowac czy jest sie "prawdziwym" milosnikiem tego sprzetu.

  Skomentuj

  1. kitamo
   Oceń komentarz:

   4    

   Opublikowano: 2018-05-17 01:49

   prawie tak samo jak jezdzic na nartach podczas sniezycy - niebezpieczeństwo, odmrożone palce, lawina.
   Tylko tak można zweryfikować czy jest się miłośnikiem jazdy na nartach.

   Skomentuj

   1. akhad
    Oceń komentarz:

    0    

    Opublikowano: 2018-05-17 08:01

    to w zasadzie identycznie jak z jazdą rowerem górskim - tylko wstanie będąc połamanym po zjeździe stulecia weryfikuje, czy jest się prawdziwym miłośnikiem mtb

    Skomentuj

  2. severian
   Oceń komentarz:

   0    

   Opublikowano: 2018-05-17 10:18

   Ja tam wolę nie pozować na twardziela i wożę ze sobą kombinezon przeciwdeszczowy.Kiedyś jechałem praktycznie cały dzień w deszczu.U celu byłem suchutki.

   Skomentuj

Dodaj komentarz

Przy komentowaniu prosimy o przestrzeganie netykiety i regulaminu.

Aby dodać komentarz musisz być zalogowany!