Na topie

RIDE 3 wjeżdża do sklepów - zobacz premierowy zwiastun

Autor:

więcej artykułów ze strefy:
Gry

Ostatni dzień listopada przynosi ze sobą premierę gry RIDE 3, a więc kolejnej (i najprawdopodobniej najlepsze dotąd) odsłony serii dla miłośników ścigania się wirtualnymi motocyklami.

 • RIDE 3 wjeżdża do sklepów - zobacz premierowy zwiastun
A A

Trwało to odrobinę dłużej niż początkowo zapowiadano, ale miłośnicy dwóch kółek w wydaniu wirtualnym wreszcie się doczekali. Dziś na rynku debiutuje gra RIDE 3, która dostępna jest w wersjach przeznaczonych na PC, PlayStation 4 i Xbox One. 

230 licencjonowanych motocykli reprezentujących 7 kategorii, 30 tras z różnych części świata, kilka trybów rozgrywki, a także rozbudowany edytor pozwalający na modyfikację wyglądu i zachowania maszyny oraz stroju kierowcy. Tak właśnie w skrócie prezentuje się RIDE 3.

RIDE 3 screen 1

Odpowiadająca za ten tytuł ekipa Milestone przekonuje również, że postarała się o zaawansowaną fizykę oraz przyjemną, ale i wymagającą mechanikę jazdy, a także miłą dla oka oprawę wizualną. Warto w tym miejscu wspomnieć, że na konsolach PlayStation 4 Pro i Xbox One X oraz mocniejszych pecetach RIDE 3 będzie działać w 60 klatkach na sekundę.

RIDE 3 screen 2

Skoro już o tym wspomnieliśmy, minimalne wymagania tej gry to procesor klasy Core i5-2500, 8 GB RAM-u i grafika pokroju GTX 1050. Producent zaleca jednak specyfikację na poziomie Core i7-2600, 16 GB RAM-u i GTX 1060. Wszystko jest już chyba jasne, więc zostawiamy was ze zwiastunem premierowym:

Źródło: Milestone

Odsłon: 4017 Skomentuj newsa
Komentarze

1

Udostępnij
 1. Makkk
  Oceń komentarz:

  0    

  Opublikowano: 2018-11-30 12:58

  Patrzę na tytuł newsa: łeee, motory.
  Odpalam trailer: wow! Chcę ;D

  Skomentuj

Dodaj komentarz

Przy komentowaniu prosimy o przestrzeganie netykiety i regulaminu.

Aby dodać komentarz musisz być zalogowany!