Gry

RIDE 3 w 60 klatkach na sekundę

opublikowano przez Wojciech Kulik w dniu 2018-11-16

Włosi ze studia Milestone oficjalnie potwierdzili, że ich najnowsze dzieło, czyli RIDE 3, pozwoli na zabawę w trybie 60 klatek na sekundę. To bez wątpienia dobra wiadomość!

Już tylko dwa tygodnie dzielą nas od premiery gry RIDE 3. Niedawno ekipa Milestone przyznała, że priorytetami dla niej są swoboda i realizm, a teraz skoncentrowała się na kwestiach technicznych. Według ostatnich zapowiedzi nowa odsłona serii dla miłośników dwóch kółek ma również cieszyć oczy.

RIDE 3 cechować ma się może nie hiperrealistyczną, ale jednak niezłą oprawą wizualną. Od pewnego czasu wiemy, że możemy liczyć nie tylko na ładne modele i otoczenie, ale też dynamicznie zmieniającą się pogodę. Teraz twórcy zdradzili, że postarali się również o płynną animację – gra ruszy w 60 klatkach na sekundę na tych mocniejszych konsolach, a więc PlayStation 4 Pro i Xbox One X, jak również na (odpowiednio wyposażonych) pecetach.

RIDE 3 screen

Oprócz płynniejszej animacji tryb 60fps daje także większą kontrolę nad rozgrywką, co w grze tak dynamicznej jak RIDE 3 może mieć niemałe znaczenie. – „Grając w 60 klatkach na sekundę poczujesz różnice między motocyklami: w przyspieszeniu, wadze czy stylu jazdy. Poczujesz jak maszyna reaguje w czasie rzeczywistym na twoje ruchy i zrozumiesz, co oznacza hamowanie chybione o milisekundę”, zapowiadają twórcy.

Gra RIDE 3 zadebiutuje na trzech wspomnianych platformach docelowych już 30 listopada. A oto jak prezentuje się ona w 60fps:

Źródło: Milestone Team

marketplace

Komentarze

7
Zaloguj się, żeby skomentować
avatar
Dodaj
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  Jakos tak strasznie sztucznie to wyglada..
  Zaloguj się
 • avatar
  mam wrażenie że to wygląda jak dobra gra na telefon
 • avatar
  Matko jedyna 60 fps-ów ?!! WOW! naprawdę ? i będą lepsze odczucia ? łłłaaaaałłłł !! mamy 2019 rok to fakt 60 fps to luksus ... naprawdę robią ludziom wodę z mózgów :D
 • avatar
  Oho, czyli jednak 60 fps ma znaczenie? Bo od lat banda zaklinaczy rzeczywistości z plemienia PS4 powtarza że to bez różnicy.
 • avatar
  "Włosi ze studia Milestone oficjalnie potwierdzili, że ich najnowsze dzieło, czyli RIDE 3, pozwoli na zabawę w trybie 60 klatek na sekundę. To bez wątpienia dobra wiadomość!"

  Użytkownik PS4/XBO:
  a) "i tak nie zobaczę więcej niż 30fps"
  b) "coś tam zobaczę, ale nie będzie kinowo"
  c) "o super, wreszcie sprawdzę różnicę o tych całych 30 i 60"

  Użytkownik słabego PC:
  a) "fpsy mnie nie interesują"

  Użytkownik dobrego PC:
  a) "ze co kurna!? jaja jakies? po co to blokować... ma to sens tak sztucznie ograniczać mi rozrywkę, zniżać ją do poziomu konsol ala next-gen?"
 • avatar
  Poczucie prędkości musi być niezłe, skoro 200km/h a można spokojnie skupić wzrok na np. muriku obok drogi i się on nie rozmywa...