Na topie

Rime - 27 minut z baśniową grą (którą prawdopodobnie spolszczy QLOC)

Autor:

więcej artykułów ze strefy:
Gry

Dzięki nowemu filmikowi możemy zobaczyć, jak rozpoczyna się opowieść w Rime. Opowieść, którą najpewniej poznawać będziemy z polskimi napisami.

 • Rime - 27 minut z baśniową grą (którą prawdopodobnie spolszczy QLOC)
A A

Jeszcze w tym roku studio Tequila Works zaprosi nas do baśniowego świata gry Rime. Tam poznamy historię młodego chłopca, który budzi się na nieznanej mu wyspie i odkrywa w sobie zdolności do ingerencji w czas i przestrzeń. Jeśli brzmi to dla was intrygująco, to koniecznie musicie zobaczyć nowy zapis rozgrywki.

Ekipa IGN opublikowała nowy zapis rozgrywki, który przedstawia pierwsze 27 minut zabawy w Rime. Jeśli można wierzyć twórcom (a jak dotąd nie dali nam powodów, by czynić inaczej), jest to zaledwie maleńki, niemal nieznaczący ułamek opowieści, którą przygotowali dla graczy. Tym bardziej zachęcamy do obejrzenia materiału i wyrobienia sobie opinii na temat tego tytułu:

Na koniec jeszcze jednak dobra wiadomość. Choć nie zostało to oficjalnie potwierdzone, najprawdopodobniej możemy spodziewać się polskiej, kinowej wersji językowej gry Rime. O współpracy z Tequila Works poinformowała bowiem firma QLOC (głównie w zakresie przeniesienia gry na PC i Xbox One). Na razie jednak czekamy na oświadczenie wydawcy w tej sprawie.

Oficjalna jest natomiast data premiery – gra Rime pod koniec maja trafi na konsole PlayStation 4 i Xbox One oraz komputery osobiste. Przygotowywana jest również wersja na Nintendo Switch.

Źródło: IGN, QLOC

Odsłon: 3160 Skomentuj newsa
Komentarze

2

Udostępnij
 1. grc1987
  Oceń komentarz:

  1    

  Opublikowano: 2017-01-11 20:29

  Jak dla mnie świetna gra, czekam z niecierpliwością na nią :) W końcu lekka przygodówka z lekkimi łamigłówkami żeby spokojnie wyluzować sie po pracy. Do tego przyjemna bajkowa grafika.

  Co do spolszczenia to w sumie jestem ciekawy po co jak w ciągu całego filmiku nie było żadnych napisów hehe.

  Skomentuj

 2. KORGAN
  Oceń komentarz:

  -5    

  Opublikowano: 2017-01-11 20:36

  Kolejna baja dla dzieci.

  Skomentuj

Dodaj komentarz

Przy komentowaniu prosimy o przestrzeganie netykiety i regulaminu.

Aby dodać komentarz musisz być zalogowany!