Na topie

Rockstar zapowiada bardzo ważną aktualizację konsolowego GTA 5

Autor:

więcej artykułów ze strefy:
Gry na konsole

Kategoria: Gry Gry na konsole Gry Xbox One Gry PlayStation 4 Tematyka: Grand Theft Auto Producenci: Rockstar

Nadchodzi Rockstar Editor.

Rockstar Editor

AA

Rockstar ujawniło informacje, które ucieszą wielu bawiących się przy Grand Theft Auto V w wersjach na konsole Xbox One i PlayStation 4.

Jednym z ciekawszych elementów gry, które dostępne są jedynie w wersji na PC jest bez wątpienia Rockstar Editor. W maju zapowiedziano, iż narzędzie to trafi także na wspomniane we wstępie konsole, ale ich właściciele wciąż czekają. Wygląda na to, że wkrótce producent dotrzyma jednak słowa.

Kolejna aktualizacja gry ma być tą, która przyniesie między innymi Rockstar Editor właśnie. Informacje takie ujawnione zostały przy okazji publikowania wyników ostatniego z konkursów i jednoczesnej zapowiedzi kolejnego z takowych.

„Zbliża się uruchomienie Rockstar Editor na PS4 i Xbox One, które wprowadzone zostanie przez następną aktualizację do Grand Theft Auto V i GTA Online. Oznacza to, że następny Rockstar Editor Contest będzie pierwszym konkursem dla właścicieli trzech platform - konkurencja będzie zatem ostrzejsza niż kiedykolwiek. Bądźcie czujni i oczekujcie kolejnych informacji o konkursie i nadchodzącej aktualizacji.”


Źródło: rockstargames, gamespot, youtube

Odsłon: 6570 Skomentuj newsa
Komentarze

18

Udostępnij
  1. kitamo
    Oceń komentarz:

    0    

    Opublikowano: 2015-08-21 10:42

    No i spoko, znow zacznie się cos dziac

    Skomentuj

  2. adam6056
    Oceń komentarz:

    -2    

    Opublikowano: 2015-08-21 11:00

    Niech na wszystkich sprzętach banuj mac address ip i konto i co tylko się da tych ch**** co na chatów używają!

    Skomentuj

    1. kitamo
      Oceń komentarz:

      -2    

      Opublikowano: 2015-08-21 11:03

      chcieliscie mody, to macie :)

      Skomentuj

      1. Roller Mobster
        Oceń komentarz:

        -7    

        Opublikowano: 2015-08-21 11:23

        Otóż to.

        Skomentuj

        1. adam6056
          Oceń komentarz:

          2    

          Opublikowano: 2015-08-21 13:52

          Ja nie chciałem, do niczego mi to nie potrzebne.
          Niech dorobią możliwość własnego bardziej planowania napadów - taka bardzo rozbudowana opcja i gra mi w zupełności wystarczy.

          Skomentuj

        2. redhunter
          Oceń komentarz:

          3    

          Opublikowano: 2015-08-21 13:59

          Bylo i jest sporo gier sp/mp, ktore mozna modowac i nie ma to wplywu na ilosc cziterow podczas gry online... R* spieprzyl robote i to fatalnie. Gadanie "chcieliscie modow, to macie" jest idiotyczne. Chelismy (a raczej inni gracze chcieli, bo ja w gta mp nie gralem i nie zagram) modow, a nie czitow w mp. Taka subtelna roznica. R* nie dal rady tego zrobic jak trzeba i tyle.

          Skomentuj

          1. kitamo
            Oceń komentarz:

            -1    

            Opublikowano: 2015-08-21 20:15

            problem w tym ze ów czity wzieły sie własnie z mozliwosci modowania miedzy innymi. Dlatego tez Rockstar zmienił nieco polityke odnosnie trybu MP jakis czas temu. warto było poczytac zamiast sie bez sensu wypowiadac.

            Skomentuj

    2. carbo888
      Oceń komentarz:

      -1    

      Opublikowano: 2015-08-21 12:05

      gram już w gta online trochę (mam rangę 42) i powiem Ci, że nie wiem gdzie ty tych cziterów widziałeś, no może raz do mojej postaci został przyczepiony manekin ale przecież to nie koniec świata, pamiętaj, że zawsze masz opcje zmiany sesji

      Skomentuj

      1. zakuman
        Oceń komentarz:

        0    

        Opublikowano: 2015-08-21 13:02

        tez troche gralem i moze dwa trzy razy widzialem haxow :) a przewaznie robia cos smiesznego jak przyczepiony kibel, ufo na drodze :) niestety jeden poszedl krok za daleko i wysadzal wszystkich

        Skomentuj

        1. adam6056
          Oceń komentarz:

          2    

          Opublikowano: 2015-08-21 13:51

          Trafiałem na takich co to nie możesz się odrodzić bo jego obecność Cię od razu zabija i wyobraź sobie czasami DM z nim
          I co chwile potem szukasz innej gry i znowu ten loading...

          Skomentuj

          1. brtsh
            Oceń komentarz:

            0    

            Opublikowano: 2015-08-21 17:35

            Ja spotkałem setki cheaterów, niestety dali mi 100 milionów i gra się znudziła...

            Skomentuj

  3. -AKATSUKI-
    Oceń komentarz:

    -3    

    Opublikowano: 2015-08-21 12:43

    Dopiero na konsole pff.. zal gimbazy..

    Skomentuj

    1. rafcik_er
      Oceń komentarz:

      3    

      Opublikowano: 2015-08-21 15:51

      Nie mam konsoli i nie przepadam za nimi, ale muszę stwierdzić, że twoje IQ musi z naciskiem na słowo MUSI być niższe od zgniłego ziemniaka.

      Skomentuj

      1. prime27pl
        Oceń komentarz:

        1    

        Opublikowano: 2015-08-21 16:37

        Pytanie dlaczego jest tolerowany przez moderatora ?

        Skomentuj

        1. raffal81
          Oceń komentarz:

          4    

          Opublikowano: 2015-08-21 17:18

          Bo to moderator :))))))

          Skomentuj

          1. prime27pl
            Oceń komentarz:

            1    

            Opublikowano: 2015-08-21 17:41

            Wcale bym się nie zdziwił...

            Skomentuj

  4. tuna007
    Oceń komentarz:

    -1    

    Opublikowano: 2015-08-21 16:11

    GTA5 jest dreadful , niemoglem przejsc przez 1 rozdzial

    Skomentuj

  5. Balrogos
    Oceń komentarz:

    0    

    Opublikowano: 2015-08-21 16:42

    A gdzie aktualizacje dla PC? od premiery nic sie nie dzieje !.