Na topie

Rosjanie zdradzają termin startu letniej wyprzedaży na Steam

Autor:

więcej artykułów ze strefy:
Gry komputerowe

Kategoria: Gry Gry komputerowe Gry komputerowe Tematyka: Steam Valve

Macie już listę tytułów, które będziecie starali się zgarnąć w niższych cenach?

Steam

AA

Każdy lubi promocje, także gracze. Ci korzystający z platformy Steam najbardziej obłowić mogą się chyba podczas odbywającej się każdego roku letniej wyprzedaży. Kiedy wystartuje edycja anno Domini 2015?

Valve jeszcze tej informacji nie ujawnia, ale z pomocą jak zawsze przychodzą nieoficjalne doniesienia. Tym razem swoje kanały wykorzystał rosyjski oddział portalu IGN, któremu udało się dotrzeć do zapisów mających trafić na jeden z tamtejszych serwisów społecznościowych - VKontakte. Czego się dzięki temu dowiadujemy?

Letnia wyprzedaż na Steam trwać ma od 11 do 22 czerwca. Do 20 czerwca oferta ma się systematycznie zmieniać, podczas gdy w trakcie dwóch ostatnich dni można będzie sięgnąć po dowolną z przecenionych gier - wszystkie zaoferowane zostaną jeszcze raz.

Zapewne wkrótce Valve potwierdzi lub zdementuje te doniesienia, chociaż w to, że promocja się odbędzie nikt nie wątpi i zagadką pozostaje jedynie data jej startu. Macie już listę tytułów, które będziecie starali się zgarnąć w niższych cenach?

Źródło: games.on, destructoid

Odsłon: 6377 Skomentuj newsa
Komentarze

12

Udostępnij
  1. pavvel42
    Oceń komentarz:

    -8    

    Opublikowano: 2015-05-29 18:58

    gaben jadą na wakacje mi napchać portfel

    Skomentuj

    1. pavvel42
      Oceń komentarz:

      -9    

      Opublikowano: 2015-05-29 18:58

      *jadąc

      Skomentuj

      1. Naardov
        Oceń komentarz:

        51    

        Opublikowano: 2015-05-29 19:46

        Dalej bez sensu;-)

        Skomentuj

  2. Norghul
    Oceń komentarz:

    -3    

    Opublikowano: 2015-05-29 19:27

    W tym roku się nie dam i portfel zakopię na ten czas.

    Skomentuj

  3. OMGTKKYB
    Oceń komentarz:

    3    

    Opublikowano: 2015-05-29 19:44

    I jak zwykle okaże się, że nawet po masywnej przecenie gry, wersje pudełkowe będą tańsze od tych Steamowych.

    Skomentuj

    1. Kirito.
      Oceń komentarz:

      -5    

      Opublikowano: 2015-05-29 20:08

      A kto kupuje gry na steamie za realną kasę?
      Większość (jeśli chodzi o Polaków) kupuje za pieniądze zarobione w grach, np. za skiny z csa, wtedy nawet się to opłaca, ja sam za PSC kupiłem tylko cs:go za 20zł, a mam już jakieś 30+ gier o wartości kilkuset €.

      Skomentuj

      1. Adamexxx
        Oceń komentarz:

        0    

        Opublikowano: 2015-05-31 12:52

        Ja tak samo, pojedyncze gry mam bezpośrednio ze Steam.
        Np. Valve Complete Pack (Wszystkie gry od Valve czyli wszelkie CS, Portale, Left 4 Dead, wszystkie części Half-Life itd), który kosztuje na steam 72 euro kupiłem za marne 80zł na G2A :)

        Skomentuj

  4. Sova30
    Oceń komentarz:

    2    

    Opublikowano: 2015-05-29 19:54

    Ja zawsze na takich wyprzedażach poluję nie tyle na same gry, co na DLC do nich. Gry, które mnie interesują zazwyczaj i tak kupuję w dniu premiery, natomiast w niektórych przypadkach liczba DLC powala na kolana i nie sposób kupić nawet kilku na raz, więc taka wyprzedaż to idealna okazja, żeby wzbogacić swoją kolekcję.

    Skomentuj

    1. czerwonyznajomy
      Oceń komentarz:

      1    

      Opublikowano: 2015-05-30 09:10

      Podobnie, tylko że zawsze staram się kupić jakaś kompletną edycje czy GOTY. Podstawki często nie są aż tak dobrą ofertą dla mieszkańców krajów, w których nie używane jest Euro i wersja pudełkowa podczas promocji okazuje się lepszym wyborem.

      Skomentuj

    1. marcin1ja1
      Oceń komentarz:

      4    

      Opublikowano: 2015-05-30 07:25

      Z pewnością swój komputer wyniosłeś w promocji za 0 zł ze sklepu, złodzieju.

      Skomentuj

    2. czerwonyznajomy
      Oceń komentarz:

      1    

      Opublikowano: 2015-05-30 09:11

      Jakieś wirusy gratis? Jeśli tak to biorę.

      Skomentuj

  5. kerry_sd
    Oceń komentarz:

    2    

    Opublikowano: 2015-05-30 12:14

    szkoda że większość gier nawet po obniżkach 75% kosztuje więcej niż w zwykłych polskich sklepach, bo polityka cenowa ukierunkowana jest wyłącznie na graczy zachodnich gdzie premiery kosztują 60$/euro, czyli dwa razy drożej niż u nas, pytanie kiedy się doczekamy polskiej czy wschodnieuropejskiej odsłony steam... poza tym niestety na wyprzedażach 75 % tytułów się powtarza i jak mam już wykupione wszystkie indyki, triney i total wary to nie mam za bardzo już co wybierać bo nowości są nadal zbyt drogie... lepiej korzystać z wiosnobrania w polskim muve etc.. przykład: Wiedźmin 3 Steam: 59,99 euro !!! (po gabenowskim przeliczniku wychodzi ponad 250 zł!) w Polsce: 119 złotych w popularnych sklepach agd z drukowaną instrukcją i mapą... !!! wersje cyfrowe powinny być dwa razy tanśze, czytaj: 60 zł bo nie płacimy za opakowanie, dodatki i marże sklepowe!