Na topie

Złóż swój PC najtaniej jak się da - wybierz podzespoły z oferty RTV Euro AGD

Autor:
artykuł sponsorowany

więcej artykułów ze strefy:
Komputery

Kategoria: Komputery Tematyka: RTV Euro AGD

W sklepie RTV Euro AGD można złożyć swój nowy komputer. Korzystając z okazji złożyliśmy przykładową maszynę w niezłej cenie, która dobrze sprawdzi się do grania w rozdzielczości Full HD.

  • Złóż swój PC najtaniej jak się da - wybierz podzespoły z oferty RTV Euro AGD
A A

Twój komputer to już staruszek i nadszedł czas, by złożyć dla niego następcę? Możesz to zrobić na przykład w sklepie RTV Euro AGD – gdzie można trafić na naprawdę ciekawe promocje. A umówmy się - wszyscy kochamy promocje, podobnie jak filmy ze śmiesznymi kotkami. Zerknęliśmy na ofertę sklepu i wybraliśmy podzespoły, z których składa się niezły komputer za około 3500 zł. Z jakich komponentów składa się nasz, a może też i Wasz zestaw?

Płyta główna MSI Z370 Tomahawk + karta graficzna MSI Radeon RX 570 ARMOR 8GB OC

Zaczynamy od płyty głównej i... karty graficznej, bo z miejsca trafiliśmy na bardzo ciekawy bundle. Postawiliśmy na gamingowy model MSI Z370 Tomahawk z chipsetem Intel Z370, podstawką 1151 oraz kompletem podstawowych gniazd i portów. W sklepie RTV Euro AGD jest ona dostępna w zestawie z kartą graficzną, którego cena do 27 kwietnia jest obniżona o ćwierć tysiąca złotych. 

Płyta główna MSI Z370 Tomahawk + karta graficzna MSI Radeon RX 570 ARMOR 8GB OC

Ta karta graficzna to konkretnie MSI Radeon RX 570 ARMOR 8GB OC – model oparty na architekturze GCN czwartej generacji, kompatybilny z FreeSync i HDR, z 8 GB pamięci GDDR5 i wyposażony w podwójny wentylator zapewniający odpowiednią kontrolę temperatury nawet podczas bardzo intensywnej rozgrywki.

Procesor Intel Core i3-8300, 3,7 GHz + 2x 4 GB pamięci Goodram Iridium DDR4 2400 CL17

Ceny procesorów Intela jak zwykle nie są na najniższym poziomie, ale jako, że modele Core i3 z ósmej generacji Core mogą się pochwalić już czterema rzeczywistymi rdzeniami, można śmiało zaczynać od nich przygodę. Postawiliśmy na procesor Intel Core i3-8300 taktowany zegarem 3,7 GHz, z 8 MB pamięci podręcznej trzeciego poziomu i 2-kanałowym kontrolerem pamięci DDR4-2400.

Procesor Intel Core i3-8300, 3,7 GHz + 2x 4 GB pamięci Goodram Iridium DDR4 2400 CL17

W złożonym przez naszych ekspertów komputerze znalazło się również miejsce dla dwóch kości pamięci RAM. Jest to konkretnie zestaw Goodram Iridium DDR4 8 GB (2x 4 GB) 2400 CL17. To szybkie, energooszczędne i niezawodne komponenty polskiego producenta.

Zasilacz SilentiumPC Supremo M2 Gold 550W + obudowa SilentiumPC Aquarius X70W

Komputer złożony z takich podzespołów nie będzie miał wysokich wymagań energetycznych, ale zarazem warto przygotować się na przyszłe modernizacje. W takim zestawie dobrze sprawdzi się model SilentiumPC Supremo M2 Gold 550W, który cechuje się cichą pracą i wieloma zabezpieczeniami, chroniącymi cały zestaw przed awariami.

Zasilacz SilentiumPC Supremo M2 Gold 550W + obudowa SilentiumPC Aquarius X70W

Wszystkie komponenty zamknęlibyśmy na przykład... w obudowie SilentiumPC Aquarius X70W z ładnym, stonowanym frontem i przejrzystym bokiem, dzięki któremu można podziwiać pracujące wewnątrz podzespoły. 

Jeżeli chcecie złożyć komputer po swojemu, zajrzyjcie na stronę akcji.

Źródło: RTV Euro AGD

Odsłon: 12588 Skomentuj newsa
Komentarze

30

Udostępnij
  1. X.X.X
    Oceń komentarz:

    16    

    Opublikowano: 2018-04-13 09:49

    słaba reklama

    Skomentuj

  2. Lord_Krecitsqa
    Oceń komentarz:

    21    

    Opublikowano: 2018-04-13 09:56

    "ćwierć tysiąca złotych" :D
    ***
    -Która godzina?
    -pięćdziesiąt pięć po dziewiątej" :)

    Skomentuj

  3. Yaceek
    Oceń komentarz:

    19    

    Opublikowano: 2018-04-13 10:25

    Płyta główna warta 550zł + RX 570 w cenie... 1700zł? Czyli wychodzi na to, że karta graficzna MSI ARMOR (nie gaming) kosztuje 1150zl? Wiecie co benchmark. Ja wiem, że to reklama, że kaska jakaś wpłynie, ale miejcie litość. Tu raczej nie zaglądają osoby nie mające zielonego pojęcia o tym ile to GPU jest warte. Nikogo nie obchodzą ceny zawyżone przez popyt/podaż.
    Już nawet nie skomentuję tego, że do Z370 chcecie włożyć zablokowaną i3.

    Skomentuj Historia edycji

    1. Sharimsejn
      Oceń komentarz:

      0    

      Opublikowano: 2018-04-13 13:05

      Na samych morelach wychodzi 1760 zł, a pewnie znajdzie się nieco taniej gdzieś. Super promocja, nic tylko brać.

      Skomentuj

  4. jarekzon
    Oceń komentarz:

    4    

    Opublikowano: 2018-04-13 10:45

    Ten sklep to jedno z najgorszych miejsc na tanie zakupy :). Przecież to jeden z najdroższych sklepów na rynku !!! Poza tym ich promocje, typu raty 0 % to zwykłe oszustwa. Raz się dałem na to nabrać. Miało być bez procentu, a potem się okazało, ze do każdej raty podoliczali dziwne rzeczy, jakieś ubezpieczenia i wyszło jak normalnie. Sam regulamin promocji był tak zrobiony, żeby oszukać klienta. Widzę, że ostatnio reklamujecie tych naciągaczy, pewno artykuły są sponsorowane.

    Skomentuj Historia edycji

    1. coldfusion
      Oceń komentarz:

      1    

      Opublikowano: 2018-04-13 10:55

      Ja tam kilka razy brałem na raty i zawsze były 0%. Oni się muszą spytać czy chcesz ubezpieczenie. Nawet jeśli by się nie spytali to na kartce, którą podpisujesz, jest to wyszczególnione. Nawet jak podpisałeś umowę z ubezpieczeniem to możesz iść i zrezygnować z ubezpieczenia.

      Skomentuj

      1. hink1
        Oceń komentarz:

        0    

        Opublikowano: 2018-04-13 11:58

        ubezpieczenie daja tylko w tedy gdy ma sie mala zdolnosc kredytowa

        Skomentuj

        1. jarekzon
          Oceń komentarz:

          -1    

          Opublikowano: 2018-04-13 12:12

          Myślę, że chciałbyś zarabiać tyle co ja.

          Skomentuj

          1. Chiny_X
            Oceń komentarz:

            2    

            Opublikowano: 2018-04-13 14:25

            "Zarabianie tyle co ty", a zdolność kredytowa to dwie RÓŻNE rzeczy...

            Skomentuj

          2. borat1979
            Oceń komentarz:

            1    

            Opublikowano: 2018-04-14 14:34

            Ktoś kto dobrze zarabia nie musi kupować komputera na raty :)

            Skomentuj

        2. jarekzon
          Oceń komentarz:

          0    

          Opublikowano: 2018-04-13 12:12

          Myślę, że chciałbyś zarabiać tyle co ja.

          Skomentuj

      2. jarekzon
        Oceń komentarz:

        3    

        Opublikowano: 2018-04-13 12:10

        Kłamiesz, bo nie mogłeś tego zrobić w normalnych warunkach, tak był skonstruowany regulamin. Więc nie mów mi, że wziąłeś coś np. na 12-czy 24 raty 0%, bo tak się nie dało. Przerobiłem ten temat i dowiedziałem się o co chodzi w tym oszustwie. Oczywiście ci naciągacze zabezpieczyli się przed pozwami sądowymi itp. np. pod zarzutem okłamywania klientów i raty 0 % były możliwe tylko w takim oto przypadku. Gdy brało się je na 6 rat. Jeżeli zaplanowałem sobie, że kupię telewizor i będę spłacał przez 12 miesięcy, to już lipa. Oczywiście pracownicy o takiej możliwości nie informowali. Tak pewno mieli przykazane. Dopiero jak ktoś porządnie nacisnął i zagroził odstąpieniem od zakupu drogiego towaru, no to się dowiadywał o tej możliwości. Ale ilu tak zrobi ? Jeden na dziesięciu. I to jest ta sama metoda naciągania klientów co w ubezpieczeniach itd. Serwuje się klientowi nieuczciwe warunki, a potem ? Ze trzech to zauważy, a jeden pójdzie do sądu. W takim przypadku zwraca mu się należną kasę, bo i tak sklep zarobił na 9-ciu "palantach" (bo, tak jesteśmy traktowani), więc się opłaciło. Tu działa to samo. Siedmiu na dziesięciu nawet nie sprawdza, co im doliczono, dwóch się zapyta, ale stwierdzi: no trudno, niech już tak będzie. Ten jeden co się uprze, no to mu się daje te 0%, ale i tak towar sprzedany. Sklep zarobił ? Mam nadzieję, że redakcja Benchmark.pl nie była tego świadoma, bo jeżeli tak, to słowo "zaufanie" do Waszych rzetelnych porad i testów, właśnie zmieniło znaczenie na "dystans".

        Skomentuj Historia edycji

        1. bchrubas
          Oceń komentarz:

          1    

          Opublikowano: 2018-04-13 13:07

          Nie dramatyzuj :)
          Już parę razy kupiłem tam coś w ratach 10x0% czy 20x0%
          Sprzedawcy maniakalnie wciskają ubezpieczenie i twierdzą że jest to "wymóg" ale wystarczy zawrzeć umowę kredytową przez internet i masz wszystko z 0%.
          Minusem tego sklepu jest to że duża cześć towarów jest po prostu droższa paręnaście procent niż w innych więc i tak koszt jest wyższy ale można go rozłożyć.

          Skomentuj

        2. Chiny_X
          Oceń komentarz:

          2    

          Opublikowano: 2018-04-13 14:31

          Tak jak mówi kolega, wciskają ubezpieczenie na siłę, a nie trzeba się na nie zgadać to raz.
          A dwa byłem w takiej samej sytuacji jak ty (6 rat 0%) jakieś 10 lat temu ale, to był mój pierwszy w życiu kredyt...
          Dla nich nie ważne ile zarabiasz tylko jak spłacasz kredyty bo to robi ci "zdolność kredytową" a nie pensja. A oni na tym bazują.

          Skomentuj Historia edycji

        3. XaRaDaS
          Oceń komentarz:

          0    

          Opublikowano: 2018-04-13 14:33

          Bajki opowiadasz, albo brałeś z 20 lat temu u nich na raty. Od lat kupuję u nich i nawet niecały miesiąc temu brałem ekspres do kawy i pani przypominała o ubezpieczeniu kredytu jak i nowej opcji o wcześniejszej spłacie i że bank w tym przypadku coś tam zwraca. Ja wyraźnie zaznaczyłem chcę raty takie i bez dodatkowych opłat i tak dostałem 30x0% mam. Płacę tyle ile ekspres kosztował na półce i ani grosza więcej. Wcześniej brałem TV i tam też nie chciałem ubezpieczenia itp. i też płacę tyle ile było na kartce ;)

          Skomentuj

        4. coldfusion
          Oceń komentarz:

          1    

          Opublikowano: 2018-04-13 16:12

          ok 2 lat temu brałem u nich pralke na 20 rat 0% i indukcje na 10 rat 0%, przy indukcji mi wcisnęli ubezpieczenie i dopiero w domu zauważyłem. Następnego dnia poszedłem i powiedziałem, że nie chcę ubezpieczenia, kobieta normalnie wydrukowała nową umowę czy tam aneks i po kłopocie, więc nie kłamię tylko tak było ;)

          Skomentuj

    2. robertocarlos76
      Oceń komentarz:

      1    

      Opublikowano: 2018-04-15 11:04

      Przeczytałem Twoje wpisy tu i piszesz głupoty straszne. Raty 0% są bez oprocentowania i spłacasz tyle ile dany produkt kosztuje obecnie na półce sklepowej. Nie kłóć się tu z innymi bo racji nie masz. To że pani w sklepie która często ma jakieś bonusy za to że wciśnie Ci ubezpieczenia itd zrobiła tak zarobionego i mądrego człowieka w bambuko to już inna sprawa. Ja brałem sprzęt AGD piekarnik, płytę, lodówkę, jeden z tych artykułów nie był objęty promocją 0% ale wysłano zapytanie do banku który doskonale mnie zna i dostałem odpowiedź pozytywną. Spłaciłem wszystkie te produkty w cenie dokładnie takiej samej jaką bym zapłacił kupując za gotówkę.

      Skomentuj

    3. Qpers
      Oceń komentarz:

      1    

      Opublikowano: 2018-04-16 10:24

      Prawda jest taka, że w Euro raty 0% jak najbardziej są. Problemem jest to, że sprzedawcy (a w szczególności pracownicy ratalni) jawnie okłamują klientów twierdząc, że muszą dokupić różnego rodzaju "produkty dodatkowe", jak ubezpieczenie. Mają z tego prowizje i to sowite. Sam przedmiot nie generuje dla pracownika zysku, generuje go wciskanie ubezpieczeń.

      Skomentuj

  5. tomka123
    Oceń komentarz:

    -3    

    Opublikowano: 2018-04-13 10:45

    No i bajlando. Fajna strona. Przynajmniej wiadomo co gdzie jest i można łatwo znaleźć. Yaceek nie powiedzieli co ile kosztuje tylko jak zestaw kosztuje, więc na nic nie wychodzi. Nie lubisz reklam, nie czytaj. :P Reklama reklamą, ale obniżka zawsze dobra. :D

    Skomentuj

    1. jarekzon
      Oceń komentarz:

      2    

      Opublikowano: 2018-04-13 10:53

      He he he :) jesteś z tego sklepu i ratujesz beznadziejną reklamę :). Każdy kto robił ze dwa razy zakupy w internecie wie, że sklepy tupy: RTV EURO AGD, czy sklep "dla idiotów" jest właśnie dla żółtodziobów i idiotów, dających się naciągać.

      Skomentuj

      1. Chiny_X
        Oceń komentarz:

        0    

        Opublikowano: 2018-04-13 14:34

        Nie prawda. Ja trafiłem okazje z TV swojego czasu i zapłaciłem 2,5 tyś mniej niż gdziekolwiek.

        Skomentuj

        1. Qpers
          Oceń komentarz:

          0    

          Opublikowano: 2018-04-16 10:27

          Bo kupiłeś egzemplarz poeskpozycyjny, przestarzały.

          Skomentuj

        2. Qpers
          Oceń komentarz:

          0    

          Opublikowano: 2018-04-16 10:27

          Bo kupiłeś egzemplarz poeskpozycyjny, przestarzały.

          Skomentuj

    2. Yaceek
      Oceń komentarz:

      1    

      Opublikowano: 2018-04-13 11:00

      Akurat w newsie jest link, który prowadzi nas do strony oferującej combo płyta+grafika. Wystarczyło wystukać w google płytę i dowiedzieć się ile kosztuje. Reszta jest chyba oczywista.

      Skomentuj

  6. Yaceek
    Oceń komentarz:

    8    

    Opublikowano: 2018-04-13 10:50

    Tak z ciekawości wszedłem na komputronik i złożyłem na szybko PC:
    i5 8400 - 759zł (60zł taniej w innych sklepach)
    ASUS Prime H310M-K - 269zł (można wybrać coś innego, nawet taniej)
    GTX 1060 Aero (+100zł jeżeli chcesz lepsze chłodzenie) - 1479zł
    HyperX Fury 2x 4GB 2666Mhz DDR4 - 384zł
    SilentiumPC Regnum - Obudowa za 125zł (do zmiany jeżeli nie pasuje)
    CM G450M - 219zł (G550M było by bardziej FUTURE PROOF, więc dodajcie 50zł)
    Całość wyszła 3235zł +300zł w zależności od ulepszenia komponentów. Jeżeli ktoś mi powie, że komputer oferowany tutaj przez benchmark/RTV jest lepszy to wyjdę z pokoju i zjem własne buty. Wstydzilibyście się.

    Skomentuj

    1. Lord_Krecitsqa
      Oceń komentarz:

      0    

      Opublikowano: 2018-04-13 11:50

      hahahahaahahahahahahahahahaahhaha

      Skomentuj

  7. KENJI512
    Oceń komentarz:

    7    

    Opublikowano: 2018-04-13 10:54

    Dzięki Benchmark! Dzięki Tobie nie kupię już nic od tego sklepu, wiem których oszustów unikać :)

    Skomentuj

  8. Usama05
    Oceń komentarz:

    0    

    Opublikowano: 2018-04-13 12:41

    i3...