Na topie

S.W.I.N.E. - klasyczny RTS powróci w odświeżonej wersji [AKT.]

Autor:

więcej artykułów ze strefy:
Gry komputerowe

Kategoria: Gry Gry komputerowe Tematyka: Kiedy premiera RTS strategia Zwiastuny gier

Już wiosną otrzymamy okazję, by przypomnieć sobie lub dowiedzieć się, jak się grało w RTS-y przed dwiema dekadami. Nadciąga S.W.I.N.E. HD Remaster.

 • S.W.I.N.E. - klasyczny RTS powróci w odświeżonej wersji [AKT.]
A A

Aktualizacja, 19 kwietnia 2019: Firma Assemble Entertainment ujawniła oficjalną datę premiery gry S.W.I.N.E. HD Remaster, a więc odświeżonej wersji klasycznej strategii czasu rzeczywistego. Zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami, zadebiutuje ona na platformie Steam jeszcze tej wiosny – teraz wiemy, że nastąpi to dokładnie 23 maja.

Więcej informacji na temat tego projektu znajdziecie w newsie z marca (który znajduje się poniżej), a tymczasem zwracamy waszą uwagę na świeżutki materiał wideo opublikowany na kanale wydawcy. Film pozwala przyjrzeć się temu, jak wypiękniało (pełnoletnie już) S.W.I.N.E. (nie tracąc nic ze swojego uroku i klimatu), a przy okazji poznać najważniejsze cechy tej produkcji. Oto on… 

S.W.I.N.E. HD Remaster – gameplay trailer:

 

News, 23 marca 2019: Choć spotkała się z mieszanym przyjęciem, gra S.W.I.N.E. zasługuje na miejsce wśród klasyki gatunku strategii czasu rzeczywistego. Ekipa Assemble Entertainment zapowiedziała, że już wiosną ponownie będziemy mogli stanąć na czele świńskiej armii, bo na rynku pojawi się odświeżona wersja tego tytułu.

S.W.I.N.E. HD Remaster screen 1

S.W.I.N.E. HD Remaster to poważnie upiększona i ulepszona wersja gry, która w tym roku osiągnęła pełnoletność. Odpowiedzialne za tę nową wersję studio Kite Games postarało się o ładniejsze i bardziej szczegółowe tekstury, anti-aliasing, v-sync i przeprojektowany interfejs dostosowany do ekranów 16:9, a także zwiększony zoom i poprawione wydawanie rozkazów. Wyeliminowało też wiele błędów, które odbierały przyjemność z rozgrywki w oryginale.

S.W.I.N.E. HD Remaster screen 2

„Ta zabawna gra wojenna koncentruje się na taktycznym aspekcie bitwy. Nie musisz stawiać budynków ani zbierać zasobów, a jedynie wykorzystywać punkty strategiczne i rozwijać swoją zwierzęcą armię” – dodali autorzy, którzy zapowiedzieli, że nie zabraknie też sieciowego i lokalnego trybu wieloosobowego. A jak to będzie wyglądać? Rzućcie okiem na zwiastun, by się przekonać…

S.W.I.N.E. HD Remaster – trailer zapowiadający:

Premiera gry S.W.I.N.E. HD Remaster na platformie Steam odbędzie się w bliżej nieokreślonym momencie drugiego kwartału bieżącego roku. Czekacie?

Źródło: Assemble Entertainment, UberStrategist

Odsłon: 12516 Skomentuj newsa
Komentarze

6

Udostępnij
 1. voxcordi
  Oceń komentarz:

  2    

  Opublikowano: 2019-03-23 19:57

  Już szykuję rzeźnicze noże i tasaki... :-D

  Skomentuj

 2. wompierz
  Oceń komentarz:

  0    

  Opublikowano: 2019-03-23 22:39

  I can't see atackers!

  Skomentuj

 3. sebmania
  Oceń komentarz:

  0    

  Opublikowano: 2019-03-24 19:54

  kotlet i pasztet w jednym :d

  Skomentuj

 4. SirMichael
  Oceń komentarz:

  0    

  Opublikowano: 2019-03-25 11:12

  wszystko teraz będą remasterować.... leniwce

  Skomentuj

  1. BrumBrumBrum
   Oceń komentarz:

   -1    

   Opublikowano: 2019-03-25 12:41

   januszują na potęgę. remaster jest dobry wtedy, kiedy się go wrzuca jako zapowiedź kolejnej części. a tak, to jest jedynie dojarka do forsy.

   Skomentuj

 5. witoldsz
  Oceń komentarz:

  1    

  Opublikowano: 2019-03-25 19:59

  Z fajnych, klasycznych RTS (sensie mechaniki rozgrywki), polecam Grey Goo.

  Skomentuj

Dodaj komentarz

Przy komentowaniu prosimy o przestrzeganie netykiety i regulaminu.

Aby dodać komentarz musisz być zalogowany!