Na topie

Samsung coraz bliżej premiery składanego smartfona

Autor:

więcej artykułów ze strefy:
Smartfony

Kategoria: Mobile Telefony Smartfony Tematyka: CES 2019 Kiedy premiera Samsung Galaxy Producenci: Samsung

Galaxy Fold, bo najprawdopodobniej właśnie taka będzie finalna nazwa omawianego smartfona, zadebiutuje w pierwszej połowie tego roku.

 • Samsung coraz bliżej premiery składanego smartfona
A A

Wprawdzie składane i elastyczne smartfony wciąż traktowane są jako wizja przyszłości, ale nie da się ukryć, że w ostatnim czasie zaczyna się ona coraz bardziej materializować. Między innymi dzięki firmie Samsung.

Na listopadowej konferencji Samsung Developer Conference 2018 zaprezentowano prototyp składanego smartfona. Wiele osób liczyło, że koreański producent pojawi się z tym urządzeniem również na CES 2019. Tak się stało, ale nie znaczy to, że można było przyjrzeć mu się z bliska.

Samsung chwalił się swoim składanym smartfonem za zamkniętymi drzwiami. Wprawdzie do sieci nie trafiły nowe informacje na temat specyfikacji czy funkcjonalności smartfona, ale poznaliśmy przybliżoną datę premiery. Wedle Digital Trends odbędzie się ona w pierwszej połowie tego roku. Redakcja uzyskała potwierdzenie od Suzanne de Silva, dyrektor ds. strategii produktu i marketingu firmy Samsung.

Zapewne w najbliższych tygodniach pojawiać będą się coraz konkretniejsze informacje na temat Galaxy Fold, bo najprawdopodobniej właśnie taka będzie finalna nazwa omawianego smartfona. Ostatnie przecieki sugerowały, iż producent może zastosować tu potrójny aparat główny oraz podwójną baterię o łącznej pojemności około 6000 mAh. Już od Samsung Developer Conference 2018 wiemy, iż przekątna ekranu będzie wynosiła tutaj 4,58 cala lub 7,3 cala, odpowiednio przy złożeniu i rozłożeniu.

Źródło: sammobile, Expert Reviews

Odsłon: 3853 Skomentuj newsa
Komentarze

5

Udostępnij
 1. X.X.X
  Oceń komentarz:

  3    

  Opublikowano: 2019-01-12 11:53

  to zdecydowanie jest przyszłość dużych smartfonów np 5 calowy telefon rozkradany na 2 a nawet 3 krotnie większy ekran na pewno chętnie coś takiego bym sobie kupił

  Skomentuj

 2. Nyskall
  Oceń komentarz:

  0    

  Opublikowano: 2019-01-12 12:59

  A ja uważam że skończy się jak z okularami od Google. Niezbyt wierzę w sukces tego projektu, a nawet jeśli się uda to już widzę jak ludzie będą mieli problemy ze składaniem telefonu bo wyświetlacz pęknięty czy inne problemy :) zresztą pewnie cena będzie taka że niewielu będzie mogło sobie na to pozwolić.

  Skomentuj Historia edycji

 3. DragonRed
  Oceń komentarz:

  0    

  Opublikowano: 2019-01-12 15:50

  Na początek to będzie produkt dla osób takich jak lekarze , adwokaci , informatycy czy księgowe no i politycy w Polsce bo oni na produkt w tej cenie pracują tylko dwa tygodnie.

  Skomentuj

 4. Szymon331
  Oceń komentarz:

  1    

  Opublikowano: 2019-01-13 17:42

  Ja czekam z niecierpliwością na coś ciekawego. Może za 3-4 lata będzie to już dostatecznie dopracowane :)

  Skomentuj

 5. Stelek
  Oceń komentarz:

  -1    

  Opublikowano: 2019-01-14 13:58

  "Wprawdzie składane i elastyczne smartfony wciąż traktowane są jako wizja przyszłości..." taaaa ... CES 2019 > Royole.
  Poziom zachowany - brawo :)

  Skomentuj

Dodaj komentarz

Przy komentowaniu prosimy o przestrzeganie netykiety i regulaminu.

Aby dodać komentarz musisz być zalogowany!