Na topie

Więcej smartfonów otrzyma obsługę SmartWatch Galaxy Gear

Autor:

więcej artykułów ze strefy:
Mobile

Lada chwila z Galaxy Gear korzystać będą mogli również właściciele Galaxy S4, Galaxy S3 oraz Galaxy Note 2. Na tym jednak nie koniec.

Samsung Galaxy Gear SmartWatch

AA

Mieliśmy już okazję do przetestowania Samsunga Galaxy Gear. Mało które urządzenie wywołało ostatnio w redakcji tak duże zainteresowanie, co nie znaczy jednak, że nasz dociekliwy recenzent nie znalazł tutaj słabych punktów. Jeden z nich wkrótce trzeba będzie wykreślić, ponieważ producent stara się poprawić pewne mankamenty.

Wśród słabych punktów Galaxy Gear wymieniony został niewielki wybór kompatybilnych urządzeń. Nie mogło być inaczej, ponieważ SmartWatch jest obecnie w stanie współpracować jedynie z Galaxy Note 3 oraz nowym Galaxy Note 10.1. Producent zapewniał, że z czasem taki stan rzeczy ulegnie zmianie, ale nie wiedzieliśmy, jak szybko to nastąpi. Okazuje się, że nie będzie trzeba czekać strasznie długo.

Lada chwila z Galaxy Gear korzystać będą mogli również właściciele Galaxy S4, Galaxy S3 oraz Galaxy Note 2. Pod koniec miesiąca lista urządzeń kompatybilnych z tym ciekawym gadżetem rozrośnie się jeszcze bardziej. Dołączą do nie bowiem kolejne smartfony koreańskiego producenta - Galaxy S4 mini, Galaxy S4 Active, Galaxy Mega 5.8, Galaxy Mega 6.3 oraz Galaxy S4 Zoom.

"Rozszerzanie kompatybilności Galaxy Gear do większej liczby urządzeń z serii Galaxy odzwierciedla nasze głębokie zaangażowanie w to, by kontynuować dostarczanie najlepszych mobilnych rozwiązań dla naszych klientów." - JK Shin, CEO Samsung Mobile

Osoby korzystające z wyżej wymienionych urządzeń będą mogły cieszyć się kompatybilnością z Galaxy Gear jeszcze w tym miesiącu. Kiedy dokładnie? W momencie, w którym na owe smartfony trafi nowsza wersja systemu Android - 4.3 Jelly Bean.

Źródło: engadget, pcmag

Odsłon: 13512 Skomentuj newsa
Komentarze

3

Udostępnij
 1. gagex123
  Oceń komentarz:

  3    

  Opublikowano: 2013-10-23 10:25

  Jeżeli XDA "wyciśnie" z tego coś ciekawego, to będzie można o nim pomyśleć ;) No i design jak dla mnie nie jest zbyt ciekawy.

  Skomentuj

 2. gixxerek
  Oceń komentarz:

  0    

  Opublikowano: 2013-10-23 18:01

  Wszystko ładnie pięknie ale ta cena. Może jak trochę zejdą z ceny to się ponownie zainteresuje ale sama koncepcja takiego zegarka mi się podoba.

  Skomentuj

 3. fiboo
  Oceń komentarz:

  -2    

  Opublikowano: 2013-10-23 21:39

  Po co mi zegarek, który paskudnie wygląda?

  Skomentuj

Dodaj komentarz

Przy komentowaniu prosimy o przestrzeganie netykiety i regulaminu.

Aby dodać komentarz musisz być zalogowany!