Na topie

Samsung nie zapomina o budżetowcach, ale Galaxy J2 (2018) raczej nie zachwyci

Autor:

więcej artykułów ze strefy:
Smartfony

Kategoria: Mobile Telefony Smartfony Tematyka: Samsung Galaxy Producenci: Samsung

Smartfon kosztować ma około 115 euro. Zaoferuje wprawdzie wyświetlacz Super AMOLED, ale o rozdzielczości jedynie 540 x 960 pikseli.

  • Samsung nie zapomina o budżetowcach, ale Galaxy J2 (2018) raczej nie zachwyci
A A

Samsung ma wkrótce przypomnieć o sobie wybierającym budżetowe smartfony. Jesteśmy blisko premiery Galaxy J2 (2018), który jednak raczej nie zachwyci i może mieć problemy z zainteresowaniem większej liczby użytkowników.

Tego typu stwierdzenia nasuwają się po spojrzeniu na prawdopodobną specyfikację urządzenia. Wprawdzie wyświetlacz (o przekątnej 5 cali) wykonany w technologii Super AMOLED może się podobać, szkoda, że rozdzielczość prezentowanego obrazu wynosić ma tylko 540 x 960 pikseli.

Galaxy J2 (2018)

Za wydajność odpowiadać ma czterordzeniowy procesor Qualcomm Snapdragon 425 współpracujący z 1,5 GB pamięci RAM, wszystko przy systemie Android 7.1.1 Nougat.

Poza tym wymienia się 16 GB rozszerzalnej pamięci wewnętrznej, kamery 8 Mpix i 5 Mpix, a także dual SIM, LTE i baterię o pojemności 2600 mAh.

Wedle źródeł ujawniających powyższe informacje oraz grafiki, Galaxy J2 (2018) będzie kosztował w Europie około 115 euro.

Źródło: news.softpedia, Winfuture.de

Odsłon: 5090 Skomentuj newsa
Komentarze

16

Udostępnij
  1. wojciechu15
    Oceń komentarz:

    13    

    Opublikowano: 2017-12-24 11:52

    Wiedzą, że i tak w tym segmencie cenowym nie mają szans wygrać specyfikacją z chinskimi producentami którzy i tak zaoferują więcej w tej cenie, to idą po bandzie by jak najwięcej zarobić na osobach które i tak nie mają pojęcia o specyfikacji, a wybiorą ten telefon bo będzie to jedyny samsung do 500zł w markecie.

    Skomentuj

    1. PIRAT_PL
      Oceń komentarz:

      0    

      Opublikowano: 2017-12-24 14:40

      Cła i podatki da +500 przy samym przeliczeniu wyjdzie w okolicy 450 zł.
      Fakt że amoled fajne ekranik ale na tym szał samsunga dla mnie się kończy.
      Mój Honorek 7 Lite dobrze się spisuje i myślę nad 7X albo jakimś innym.

      Skomentuj

      1. ahael
        Oceń komentarz:

        0    

        Opublikowano: 2017-12-25 08:31

        Widzę, że nigdy nie kupiłeś telefonu z Chin : "cła I podatki". Okropne bzdury wypisujesz... Trochę wiedzy o odbycia i masz np. Mi6 za 1300, Mi Note 2 za 900, Mi5 za 900, Redmi Note 4X za 520...ok wystarczy bo nie wiem czy jest sens :-P a te Samsungi poniżej S są już zupełnie nieopłacalne.

        Skomentuj

        1. PIRAT_PL
          Oceń komentarz:

          0    

          Opublikowano: 2017-12-26 15:51

          Żadna rewelacja te ceny, jak dobrze w polsce poszukasz przykładowy Note 4X w wersji 3GB Ramu dostaniesz w polsce śmiało za 500 zł i to na terenie kraju bez czekania 2 tygli do miesiąca.
          Poza tym przy zakupie z Chin cła nie ominiesz, wiem z autopsji bo sam ciągnąłem kilka sprzętów elektronicznych z Chin a że rozbieżność cen była duża w porównaniu do nas to mimo cła opylało się.
          Czasami jak z paczką dobrze trafisz to cło cię nawet ominie ale na to nie ma reguły.

          Skomentuj

          1. ahael
            Oceń komentarz:

            0    

            Opublikowano: 2017-12-27 18:04

            Widzę, że nie miałeś do czynienia z np."sellers shipping method" lub ubezpieczenia w sklepach jak gesrbest: "priority line" czy ubezpieczenie od VAT z pełnym zwrotem w IBuyGoU. Ech. Nie pisz proszę już bzdur, że "cła nie ominiesz"... Płaci się jak źle wybierasz.

            Skomentuj Historia edycji

  2. WolfHowl
    Oceń komentarz:

    -3    

    Opublikowano: 2017-12-24 12:27

    Bardzo dobra propozycja dla osób może i nawet już starszych które nie chcą mieć samego ekranu ani ściągać chińczyków.

    Skomentuj

    1. Wasek
      Oceń komentarz:

      6    

      Opublikowano: 2017-12-24 13:45

      Chińczyków już nie trzeba ściągać, wystarczy kupić. A telefon za takie pieniądze z 1,5 GB RAMu i straszną roździelczością poniżej HD od Samsunga to nie jest dobra propozycja na tej półce cenowej.

      Skomentuj

      1. Raider0001
        Oceń komentarz:

        2    

        Opublikowano: 2017-12-24 14:07

        ta rozdzielczość wcale niczym nie straszy a wręcz przeciwnie UI będzie działało płynniej

        najgorszy jego parametr to procesor, snap 425 to jakiś prądożerny badziew

        Skomentuj Historia edycji

        1. Silver
          Oceń komentarz:

          0    

          Opublikowano: 2017-12-24 17:09

          Różnica między tą rozdzielczością a HD jest mniejsza niż między HD a fHD stąd nawet byś nie dostrzegł różnicy w płynności. 425 jest mocniejszy od 410, który w swoim czasie dosyć dobrze sobie radził z HD a obecne wersje androida lepiej wykorzystują zasoby (nie chciałem pisać, że szybsze są, bo raczej żaden nie jest tak szybki jak Gingerbread).

          Skomentuj

          1. Raider0001
            Oceń komentarz:

            0    

            Opublikowano: 2017-12-24 21:42

            425 to nadal stary trup na 28nm

            Skomentuj

          2. HardCorak
            Oceń komentarz:

            1    

            Opublikowano: 2017-12-25 19:03

            Różnica między tą rozdzielczością a HD jest mniejsza niż między HD a fHD stąd

            jak przez lupę patrzysz na pixele to tak

            Skomentuj

  3. Nutaharion
    Oceń komentarz:

    3    

    Opublikowano: 2017-12-24 14:24

    Już jutro u operatorów i w tym idiotycznym MM:
    SUPER SAMSUNG, DUAL SIM, SNAPDRAGON 425, 16 GIGA ZA 499 ZŁ LUB ZA 1 ZŁ W ABONAMENCIE!

    Skomentuj

  4. Marucins
    Oceń komentarz:

    1    

    Opublikowano: 2017-12-24 14:57

    "Poza tym wymienia się 16 GB rozszerzalnej pamięci wewnętrznej,[...]"
    Ja p..... czy oni żartują?
    16GB!!??
    Kompletnie w łepetynie im się poprzewracało.

    Skomentuj

    1. Silver
      Oceń komentarz:

      0    

      Opublikowano: 2017-12-24 17:10

      Przy całej specyfikacji ilość jest wystarczająca to w końcu niższy segment. Cała reszta bardziej kuleje niż to.

      Skomentuj

      1. kombajn
        Oceń komentarz:

        0    

        Opublikowano: 2017-12-24 19:00

        Tak naprawdę jakby nie koszmarna rozdzielczość ekranu i maławo ramu to byłby taki standard budżetowego 5" tyle że trochę drogo.

        Skomentuj

        1. ahael
          Oceń komentarz:

          1    

          Opublikowano: 2017-12-25 08:34

          To po prostu będzie działało tak tragicznie w porównaniu z tą samą półką cenową u Chińczyków, że nawet nie ma sensu chyba o tym się rozwodzić. Dam tutaj przykład tej samej ceny SD 625, 32GB...