Smartfony

Międzynarodowy wariant Galaxy Note 3 otrzymuje funkcje z Galaxy S5

opublikowano przez w dniu 2014-07-01

Aktualizacja dostępna jest już w Wielkiej Brytanii i dość szybko trafiać ma do kolejnych państw Starego Kontynentu.

Galaxy Note 3 otrzymuje funkcje z Galaxy S5

Galaxy Note 3 to bez wątpienia jedno z najpopularniejszych mobilnych urządzeń w ofercie firmy Samsung. Jeśli również należycie do jego użytkowników, to zainteresować mogą Was informacje na temat nowych funkcji, jakie wkrótce będzie miało do zaoferowania.

Na początku czerwca wariant oferowany przez amerykański T-Mobile otrzymał aktualizację, dzięki której urządzenie wzbogaciło się o wybrane funkcje, jakie producent po raz pierwszy pokazał przy okazji Galaxy S5. Teraz cieszyć będą mogli się nimi również użytkownicy Galaxy Note 3 z innych części świata, w tym z Europy.

Aktualizacja dla międzynarodowej wersji smartfona (z procesorem Qualcomm Snapdragon 800) dostępna jest już w Wielkiej Brytanii i wedle informacji portalu sammobile dość szybko trafiać będzie do kolejnych państw Starego Kontynentu. Co dokładnie nam przynosi?

Aktualizacja wzbogaca Galaxy Note 3 o funkcję Przyspieszanie pobierania (Download Booster) oraz Tryb dziecka (Kids Mode). Dzięki pierwszej można podczas pobierania większych plików połączyć zasoby sieci Wi-Fi i 3G, a druga pozwoli w bezpieczny sposób korzystać z urządzenia dzieciom blokując dostęp do wybranych aplikacji. Poza tym pojawi się również KNOX w wersji 2.0.

Źródło: sammobile

marketplace

Komentarze

8
Zaloguj się, żeby skomentować
avatar
Dodaj
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  Kids mode hahaha, na co to komu?. Kto normalny daje swojemu(bądź obcemu) dziecku do zabawy Note 3 którego kupił za ciężkie pieniądze i liczy że dziecko to uszanuje i nie uszkodzi bądź w najgorszym wypadku nie zniszczy smartfona? Po przeczytaniu tytułu newsa myślałem że to będą naprawdę jakieś ciekawe funkcje ale w takim wypadku wstrzymam się z aktualizacją mojego Note 3 bo nie lubię marnować pamięci na jakieś zbędne gnioty których nigdy nie użyję.
  Zaloguj się
 • avatar
  Jeśli tak mają wyglądać dodatkowe funkcje to lepiej nie aktualizować. KNOX powoduje tylko problemy z rootowaniem - nabicie flagi może utrudnić nam realizację gwarancji. Trybu dziecka - prawie nikt nie potrzebuje, jedyna zaleta jaką tutaj widzę to ten "download boost".
  Zaloguj się
 • avatar
  Ja tam proponuje kupić note 2 jeżeli komys nie zależy na rozdzielczości i wgranie systemu Ditto Note. Ma funkcję z note 3 i z s5.