Na topie

Samsung Galaxy Tab 2 z aplikacją LingLing ułatwi naukę języków obcych

Autor:

więcej artykułów ze strefy:
Tablety

Kategoria: Tablety Producenci: Samsung

Nauka języków obcych dość często sprawia trudności. Samsung postanowił ją nieco ułatwić, w czym pomóc ma aplikacja LingLing.

Samsung Galaxy Tab 2 aplikacja LingLing

AA

Nauka języków obcych dość często sprawia trudności. Samsung postanowił ją nieco ułatwić, a w przyswajaniu obcych słówek użytkownikom pomóc mają tablety Samsung Galaxy Tab 2 z aplikacją LingLing.

W ciągu ostatnich 4 miesięcy aplikacja autorstwa polskich programistów została doceniona przez ponad 500 000 użytkowników na całym świecie. Dzięki przyjemnej dla oka grafice, możliwości stworzenia swojej postaci z ponad miliarda kombinacji oraz grze w jakości HD nauka języka dla wielu osób staje się dużo przyjemniejsza i mniej męcząca.

Wedle twórców aplikacji, LingLing zapewnia dwadzieścia razy szybsze uczenie się języka niż w przypadku tradycyjnych metod. Baza zbudowana jest z ponad 21 000 słów i podzielona została na 3 poziomy trudności, dzięki czemu każdy może dopasować poziom do swoich potrzeb.

Samsung docenił zalety LingLing i wszyscy, którzy kupią tablety Galaxy Tab 2 otrzymają gratis kurs języków obcych.

"Uwzględniając możliwości i funkcjonalność tabletów GALAXY Tab 2 jesteśmy pewni, że nauka języka przy pomocy naszych urządzeń i aplikacji LingLing będzie przyjemna i efektywna. W wielu krajach tablety zastępują już szkolne podręczniki. Można zatem powiedzieć, że GALAXY Tab 2 z oprogramowaniem LingLing podąża w tym kierunku i staje się uniwersalnym podręcznikiem do nauki języków obcych. LingLing w połączeniu z tabletami Samsung GALAXY Tab 2 10.1 i 7.0, to prosty i przyjemny sposób wzbogacania swojego słownictwa." – Emilia Myrcha, Application Specialist, w Samsung Electronics Polska

Źródło: Samsung

Odsłon: 3403 Skomentuj newsa
Komentarze

3

Udostępnij
 1. Wasek
  Oceń komentarz:

  -1    

  Opublikowano: 2013-05-08 14:42

  " ..języków obcNych.. " literówka.

  Skomentuj

 2. Cosmos24
  Oceń komentarz:

  0    

  Opublikowano: 2013-05-08 18:35

  Bardzo dobry program do nauki j.obcych w postaci gry używam go od dnia premiery i jestem 45 w rankingu i prawie wszystkie trofea zdobyte :)

  Skomentuj

 3. agatajas
  Oceń komentarz:

  0    

  Opublikowano: 2016-03-01 15:53

  Dobry pomysł by był gdyby na różnych sprzętach taka aplikacja byłaby od razu. aplikacji do nauki języków obcych strona Preply http://www.web-news.pl/9589-8-super-aplikacji-do-nauki-jezykow-obcych.html

  Skomentuj

Dodaj komentarz

Przy komentowaniu prosimy o przestrzeganie netykiety i regulaminu.

Aby dodać komentarz musisz być zalogowany!