Smartfony

Samsung może zaprezentować Galaxy Note 5 już w lipcu - dlaczego tak wcześnie?

opublikowano przez w dniu 2015-05-19

Koreański producent zwiększyć chce szanse na skuteczną rywalizację z Apple.

Galaxy Note 5 przeciek

Daty premier nowych smartfonów z serii Galaxy S ulegają drobnym zmianom, ale w przypadku linii Galaxy Note w ciemno obstawiać można było ten sam termin - początek września. Być może Samsung zerwie jednak z tą niepisaną tradycją.

Koreańskie źródła donoszą, iż producent rozpoczął prace nad Galaxy Note 5 stosunkowo wcześnie i dlatego też urządzenie to będzie gotowe do debiutu zdecydowanie szybciej niż poprzednicy. Kiedy dokładnie? Podobno już pod koniec lipca. Wtedy to odbyć miałaby się prezentacja, a kilka dni później nowy Note byłby już dostępny na wybranych rynkach.

Trudno odgadnąć czy scenariusz ten doczeka się realizacji, ale podawane są powody, dla których producentowi rzekomo bardzo się spieszy. Chodzić ma o iPhone'a 6S i 6S Plus. Urządzenia Apple zostaną zaprezentowane w drugiej połowie roku i aby zwiększyć szanse na wysoką sprzedaż Note 5 Samsung chciałby pokazać swoją propozycję jako pierwszy.

Niezależnie od daty premiery, prócz Galaxy Note 5 zobaczyć powinniśmy także Galaxy Note 5 Edge. Wedle ostatnich informacji modele te mogą od siebie znacząco odbiegać.

Źródło: phonearena, pcadvisor.co

marketplace

Komentarze

19
Zaloguj się, żeby skomentować
avatar
Dodaj
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  Sony wydawanie flagowców co pół roku na dobre nie wyszło.
 • avatar
  czy zmiany będą wystarczająco duże by nadać nową cyfrę?
 • avatar
  Nowy "flagowiec"-super. Dla mnie mogą wychodzić codziennie. Jak mój telefon się zestarzeje i dojdę do wniosku że nie spełnia moich oczekiwań będę miał w czym przebierać...a między czasie o czym czytać na benchmarku...współczuję tylko tym wszystkim na "topie" że tak często muszą zmieniać telefony:(
  Zaloguj się
 • avatar
  Tu nie chodzi o szpan ale note jest naprawde wydajna maszyna, po dzis dzien uzywam N3 i jestem mega zadowolony. Jka masz tel dla lansu to wiadomo, piszesz co piszesz ale kiedy zaczynasz konkretnie uzywac urzadzenia wtedy doceniasz jego "wage" jak tylko bedzie przy przedluzeniu umowy w miare rozsadna cena biore piatke bo 4 nie miala nic do zaoferowania.
 • avatar
  Wreszcie Note3 będzie tańszy :D
 • avatar
  Bo chce wydoić szpanujących lamerów?
  Zaloguj się
  -19
 • avatar
  Ja się pytam raczej dlaczego dopiero w lipcu???