Na topie

Kup smartfon Samsung Galaxy i odbierz głośnik lub słuchawki marki Marshall

Autor:

więcej artykułów ze strefy:
Smartfony

Kategoria: Mobile Telefony Głośniki Słuchawki Smartfony Tematyka: Promocje Samsung Galaxy Producenci: Samsung

Na zainteresowanych klientów czekają głośniki Marshall Killburn i Marshall Acton oraz bezprzewodowe słuchawki Marshall Major III BT. W promocji udział bierze kilka smartfonów Samsung Galaxy.

 • Kup smartfon Samsung Galaxy i odbierz głośnik lub słuchawki marki Marshall
A A

Udając się na zakupy zwracamy uwagę na promocje. W przypadku urządzeń mobilnych ostatnio nie zawodzi w tej kwestii Samsung, który wystartował już z kolejną ofertą specjalną. Tym razem przygotowano coś dla sympatyków dobrego brzmienia.

Dzięki promocji Razem Bardziej, sięgając po wybranego smartfona Samsung Galaxy można odebrać głośnik lub słuchawki legendarnej marki Marshall. Na zainteresowanych klientów czekają głośniki Marshall Killburn i Marshall Acton oraz bezprzewodowe słuchawki Marshall Major III BT.

Jeśli chodzi natomiast o smartfony, w tym przypadku padło na modele Galaxy S9 (bonus - Marshall Acton), Galaxy S9+ (bonus - Marshall Killburn lub Marshall Acton), Galaxy A8 oraz Galaxy A6 i Galaxy A6+ (bonus - słuchawki Marshall Major III BT). Promocja trwa do 30 września. Smartfona kupić trzeba u jednego z autoryzowanych partnerów handlowych firmy Samsung, w przypadku Galaxy A6 w grę wchodzą także operatorzy, a termin wydłużony jest wtedy do 12 października.

Razem Bardziej promocja

Zakupionego smartfona trzeba aktywować (do 03.10, a w przypadku Galaxy A6 kupionego u operatora do 16.10), a następnie pobrać specjalny kod dostępny w aplikacji Samsung Members i wypełnić formularz zgłoszeniowy. Wszelkie informacje oraz regulamin promocji znaleźć można na oficjalnej stronie producenta.

Co warte podkreślenia, promocję Razem Bardziej można łączyć z ofertą Odkup Samsung.

Źródło: Samsung

Odsłon: 4883 Skomentuj newsa
Komentarze

3

Udostępnij

Smartfony w marketplace

  1. Blackshadow
   Oceń komentarz:

   0    

   Opublikowano: 2018-08-13 17:33

   *nieporozumienie

   Skomentuj

 1. ECRYGIGS
  Oceń komentarz:

  0    

  Opublikowano: 2018-08-13 19:09

  Gdzie były promocje jak kupowałem telefon po premierze jak w poprzednim modelu?

  Skomentuj

  1. kubasss97
   Oceń komentarz:

   0    

   Opublikowano: 2018-08-14 00:16

   Raczej nie bez przyczyny robią takie promocje akurat teraz. Sprzedaż jak na ich realia słaba więc dwoją się i troją żeby ją podbić. Jeżeli wszystko dobrze pójdzie to do Galaxy S10 nie będzie żadnych dodatków jak telefon sam w sobie okaże się sukcesem marketingowym. Nikt nic nie dostanie, każdy będzie równy więc wszyscy będą kontent... :) Swoją drogą ciekaw jestem co jeszcze wymyślą w samsungu kiedy sprzedaż nie urośnie wystarczająco.

   Skomentuj

Dodaj komentarz

Przy komentowaniu prosimy o przestrzeganie netykiety i regulaminu.

Aby dodać komentarz musisz być zalogowany!