Na topie

Sennheiser CX SPORT to dokanałowe słuchawki wyższej klasy

Autor:

Szef strefy Ciekawostki

więcej artykułów ze strefy:
Ciekawostki

Jak sama nazwa wskazuje, słuchawki Sennheiser CX SPORT powstały z myślą o aktywnych użytkownikach. Wypada dodać, że konkretnie o tych bardziej wymagających, którzy są w stanie przeznaczyć na zakup takiego sprzętu ponad pół tysiąca.

 • Sennheiser CX SPORT to dokanałowe słuchawki wyższej klasy
A A

Zapaleni sportowcy nie uznają kompromisów i właśnie dla takich użytkowników Sennheiser stworzył swoje CX SPORT – bezprzewodowe słuchawki do biegania i wszelkich innych form aktywności.

Sennheiser CX SPORT to słuchawki dokanałowe, których najważniejszym atutem ma być solidna, a zarazem lekka i odporna na zachlapania konstrukcja (co powinno być priorytetem dla aktywnych użytkowników). Oczywiście producent nie zapomniał też o tym, by dołączyć do zestawu elementy do personalizacji urządzenia: wkładki douszne w 4 rozmiarach i uchwyty w 3 rozmiarach. Dopełnieniem całości jest klips. 

Sennheiser CX SPORT wygląd

Brak przewodów nie ma mieć negatywnego wpływu na jakość dźwięku. Zadbać ma o to technologia Bluetooth 4.2 (z Qualcomm apt-X i apt-X Low Latency). Warto w tym miejscu wspomnieć o możliwości sparowania słuchawek z dwoma urządzeniami jednocześnie oraz o pilocie z trzema przyciskami do wygodnego sterowania odtwarzaniem.

„Dla wielu osób słuchawki są niezbędnym akcesorium podczas każdego treningu. Zaprojektowaliśmy CX SPORT, aby zapewnić sportowcom wszystko, czego potrzebują, aby maksymalnie wykorzystać swoją sesję treningową: świetny dźwięk, idealne dopasowanie i solidna, lekką konstrukcję” – powiedział Marcel Salzmann, Product Manager w Sennheiser.

Sennheiser CX SPORT słuchawki

Producent deklaruje, że wystarczy 10 minut ładowania, by słuchawki działały przez godzinę, a pełne, trwające 90 minut ładowanie zapewniać ma do 6 godzin pracy. Wszystko to brzmi zatem bardzo dobrze, a jedynym „haczykiem” jest cena, która nie należy do najniższych. Słuchawki Sennheiser CX SPORT będą bowiem kosztować 539 zł, gdy w czerwcu zadebiutują w sklepach.

Źródło: Sennheiser, Digital Open Group

Odsłon: 4994 Skomentuj newsa
Komentarze

10

Udostępnij

Gadżety w marketplace

 1. rlistek
  Oceń komentarz:

  2    

  Opublikowano: 2018-05-17 15:12

  "Wyższej klasy" LUL

  Skomentuj Historia edycji

  1. BrumBrumBrum
   Oceń komentarz:

   0    

   Opublikowano: 2018-05-30 11:00

   cena straszy totalnie.

   Skomentuj

 2. angelboy
  Oceń komentarz:

  0    

  Opublikowano: 2018-05-17 15:51

  Jak dla mnie lekko przesadzone ;) Creative ma według mnie trochę lepsze a i cenowo nie jest to kosmos ;)

  Skomentuj

 3. xfire25
  Oceń komentarz:

  -5    

  Opublikowano: 2018-05-17 16:17

  Co jak co ale senki miażdżą konkurencje pod względem czystego brzmienia i wygody użytkowania, ale... ta cena za bezprzewodowość to już przesada. Tylko dla czynnych sportowców.

  Skomentuj

  1. rlistek
   Oceń komentarz:

   2    

   Opublikowano: 2018-05-17 16:33

   Senki owszem mają całkiem sporo udanych konstrukcji, ale niczym nikogo nie miażdzą. Na rynku (zależnie od klasy) są dużo lepiej brzmiące słuchawki. Sennheiser jest po prostu popularny i można by rzec "bezpieczny" jeśli chodzi o wybór słuchawek, bo stosunkowo ciężko o wtopę, przynajmniej jeśli chodzi o klasyczne modele. Także spokojnie z tą ekscytacją.

   Skomentuj

 4. sn00p
  Oceń komentarz:

  0    

  Opublikowano: 2018-05-17 16:35

  Słuchawki wyższej klasy = wyższej ceny?!?!

  Skomentuj

 5. mutissj
  Oceń komentarz:

  -2    

  Opublikowano: 2018-05-18 01:20

  w produkcji 10 zł, a sprzedajemy za 500 zł+, Janusze biznesu

  Skomentuj

  1. rlistek
   Oceń komentarz:

   0    

   Opublikowano: 2018-05-18 10:26

   No tak, bo cena produktu to koszt materiałów. Co za pajac -.-

   Skomentuj

 6. piccardo
  Oceń komentarz:

  -1    

  Opublikowano: 2018-05-18 05:43

  Jak na razie lepszych od JBL mini tego typu słuchawek nie miałem, działają koło 10h! Nie wypadają z uszu i są wygodne w przeciwieństwie do całej reszty wynalazków i tutaj widzę te niewygodne wypadające trzymanie jak i bateria to żart.

  Skomentuj

 7. Minimal
  Oceń komentarz:

  -1    

  Opublikowano: 2018-05-18 12:00

  JBL Under Armour i tyle w temacie słuchawek sportowych :) udało mi się je dorwać w zeszłym roku za 500 zł w komputroniku. Czas działania ? 8h

  Skomentuj

Dodaj komentarz

Przy komentowaniu prosimy o przestrzeganie netykiety i regulaminu.

Aby dodać komentarz musisz być zalogowany!