Na topie

Polskie SEVEN w dwóch edycjach - znamy ich skład

Autor:

więcej artykułów ze strefy:
Gry komputerowe

Kategoria: Gry Gry komputerowe Tematyka: polskie gry RPG Producenci: IMGN.PRO

Wiemy, co dokładnie znajdzie się w edycji podstawowej i limitowanej gry SEVEN: The Days Long Gone, która lada dzień trafi na rynek.

  • Polskie SEVEN w dwóch edycjach - znamy ich skład
A A

Od jakiegoś czasu wiemy, że gra SEVEN: The Days Long Gone zadebiutuje na rynku 1 grudnia. Teraz dowiedzieliśmy się, że trafi do sprzedaży w dwóch edycjach: podstawowej i limitowanej.

Edycja limitowana izometrycznego RPG od Fool’s Theory i IMGN.PRO będzie (naturalnie) dostępna w ograniczonej liczbie egzemplarzy. Ci, którzy zdecydują się na jej zakup, otrzymają jednak dodatkowo: drukowany 12-stronicowy poradnik, drukowany 48-stronicowy artbook, płytę ze ścieżką dźwiękową oraz drukowaną mapę wyspy Peh, na którą zaprosi nas SEVEN: The Days Long Gone.

SEVEN: The Days Long Gone edycja limitowana

Edycja ta będzie dostępna w cenie tej podstawowej i gdy wyczerpią się zapasy, w sklepach znajdziemy tylko tę drugą. W jej skład również wejdą poradnik, artbook, soundtrack i mapa, tyle tylko że w wersji cyfrowej – książeczki i mapa w PDF, a muzyka we FLAC. 

SEVEN: The Days Long Gone edycja podstawowa

W obu przypadkach można będzie liczyć na polską wersję językową (napisy), a osoby, które złożą zamówienie przedpremierowe, zdobędą również DLC z zestawem zbroi. Tymczasem, jeśli jeszcze nie widzieliście, koniecznie zobaczcie, jakimi umiejętnościami będzie dysponował główny bohater.

Źródło: Cenega

Odsłon: 2847 Skomentuj newsa
Komentarze

0

Udostępnij

Gry w marketplace

Nie dodano jeszcze komentarzy!

Dodaj komentarz

Przy komentowaniu prosimy o przestrzeganie netykiety i regulaminu.

Aby dodać komentarz musisz być zalogowany!