Gry

Shadow of the Tomb Raider w złocie

opublikowano przez Mateusz Tomczak w dniu 2018-07-26

Taka zapowiedź oznacza zawsze jedno - prace nad grą dobiegły końca. Shadow of the Tomb Raider tafi do sklepów 14 września.

Shadow of the Tomb Raider zapowiada się bardzo dobrze. Można zaryzykować stwierdzenie, iż wielu graczy wyczekuje premiery tego tytułu i zapewne ucieszą się oni z ostatnich informacji.

Square Enix ogłosiło, iż Shadow of the Tomb Raider uzyskało status gold. Taka zapowiedź oznacza zawsze jedno - prace nad grą dobiegły końca. To natomiast daje pewność, że ustalona wcześniej data premiery nie jest zagrożona.

I w tym momencie przypomnieć trzeba, że Shadow of the Tomb Raider tafi do sklepów 14 września. Platformy docelowe gry to PC oraz konsole PlayStation 4 i Xbox One.


Bohaterką Shadow of the Tomb Raider będzie oczywiście Lara Croft. Tym razem trafi ona do Ameryki Łacińskiej, gdzie, jak łatwo się domyślić, będzie miała to rozwikłania pewną tajemnicę. Nie obejdzie się przy tym bez konieczności walki o przetrwanie i bezpośrednich starć z czarnymi charakterami. Ostatnio twórcy zaprezentowali niemal 10-minutowy zapis rozgrywki.

Źródło: Tomb Raider

marketplace

Komentarze

6
Zaloguj się, żeby skomentować
avatar
Dodaj
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
  • avatar
    A ja jeszcze poprzednich czesci nie ogralem....

    Jak zyc.
    Zaloguj się
  • avatar
    Ja ogrywam tylko w sylwestra :D