Na topie

Oto Shadow of the Tomb Raider - zwiastun, screeny i pierwsze szczegóły

Autor:

więcej artykułów ze strefy:
Gry

Po tygodniach czekania wreszcie pojawił się pierwszy pełny zwiastun gry Shadow of the Tomb Raider, czyli kolejnej opowieści o niezmordowanej Larze Croft, która raz jeszcze będzie miała okazję uchronić świat przed zagładą.

  • Oto Shadow of the Tomb Raider - zwiastun, screeny i pierwsze szczegóły
A A

W połowie września na rynku zadebiutuje Shadow of the Tomb Raider – trzeci (i zarazem ostatni) rozdział nowej opowieści z Larą Croft w roli głównej. Właśnie otrzymaliśmy jego oficjalną zapowiedź w postaci zwiastuna i screenów.

W Shadow of the Tomb Raider przed Larą Croft (a więc też każdym graczem z osobna) postawione zostanie niełatwe zadanie: uratować świat przed apokaliptycznym proroctwem Majów. 

Shadow of the Tomb Raider screen 1

To oznacza mnóstwo zagadek do rozwiązania oraz wiele starć z przeciwnikami i naturą – będzie to po prostu pełnokrwista kontynuacja serii uwielbianej przez miliony graczy na całym świecie.

Shadow of the Tomb Raider screen 2

W tej nowej części kluczem do sukcesu ma być pozostawanie w ukryciu. Z pierwszych zapowiedzi wynika, że twórcy zaserwują nam „klasyczne” podejście do rozgrywki. Ta odsłona ma być za to mroczniejsza od poprzedniczek.

Shadow of the Tomb Raider screen 3

Dowiedzieliśmy się też, że na poznanie głównego wątku fabularnego będzie trzeba przeznaczyć około 13-15 godzin, co brzmi całkiem nieźle. 

Shadow of the Tomb Raider screen 4

Jesteście zainteresowani? Spójrzcie zatem na pierwszy zwiastun zatytułowany „The End of the Beginning”:

Shadow of the Tomb Raider – pierwszy oficjalny zwiastun gry

Premiera gry Shadow of the Tomb Raider na Xbox One, PlayStation 4 i PC odbędzie się 14 września 2018 roku.

Źródło: Dark Side of Gaming, Tomb Raider

Odsłon: 5302 Skomentuj newsa
Komentarze

16

Udostępnij
  1. LuckyNumber888
    Oceń komentarz:

    9    

    Opublikowano: 2018-04-27 17:36

    Rise of the tomb raider był dla mnie mega udanym tytułem, właściwie wszystko w grze podobało mi się :). Czekam z niecierpliwością na nową część.

    Skomentuj

    1. kitamo
      Oceń komentarz:

      7    

      Opublikowano: 2018-04-27 18:16

      a mi juz się tak troche przejadło.

      Wole taki konkretny powrót raz na 3-4 lata do danego tytułu a nie jak co chwile cos wychodzi.

      Skomentuj

      1. xchaotic
        Oceń komentarz:

        0    

        Opublikowano: 2018-04-27 18:34

        No ja niby tez mam rise of the tomb rider na Steamie, grafika super ale jakos tak mi sie nie chce grac...

        Skomentuj

        1. kitamo
          Oceń komentarz:

          1    

          Opublikowano: 2018-04-28 01:48

          a zabawne jest to ze od 5 dni ostro katuje GOW (jade na platynę) i zero nudy. Nawet uwielbiam to czego nigdy nie lubilem w TR czyli szukanie znajdziek i innych ukrytych cudów.
          Same misje poboczne zajmują tyle czasu co fabula albo i wiecej.

          Skomentuj

    2. miedzianek
      Oceń komentarz:

      2    

      Opublikowano: 2018-04-27 19:42

      Dla mnie również to był fajny restart sesji, bardzo intuicyjnie się w to grało. Z niecierpliwością czekam na Shadow

      Skomentuj

    1. Dudi4Fr
      Oceń komentarz:

      0    

      Opublikowano: 2018-04-27 20:22

      Dzięki za cynk poczekam na GOTY ze wszystkimi DLC.

      Skomentuj

    2. SirMichael
      Oceń komentarz:

      0    

      Opublikowano: 2018-04-28 22:45

      czyli standardzik, część gry za 250 zł a potem jeszcze season pass za kolejne 200. :P
      Poprzedniego tomb raidera jeszcze nie kupiłem to z tym też poczekam ;)

      Skomentuj

      1. miedzianek
        Oceń komentarz:

        1    

        Opublikowano: 2018-05-08 12:05

        Ogólnie warto poczekać, 20year tomb raider(czyli podstawka+wszystkie dlc) kupiłem za 20zł :)

        Skomentuj

  2. login1969
    Oceń komentarz:

    0    

    Opublikowano: 2018-04-27 20:34

    Anonim20 coś ten link nie działa.

    Skomentuj

    1. putout
      Oceń komentarz:

      1    

      Opublikowano: 2018-04-27 23:26

      działa. tylko skopiować nie umiesz. bo strona benchmarka zatrzymała się w rozwoju jakieś 10 lat temu.

      https://uploads.disquscdn.com/images/
      d2aea14719de95dd11dad50060eb50c8513a
      7f26df588034ce90af0abc789ee8.jpg

      usuń entery i stwórz z tego link

      Skomentuj

  3. login1969
    Oceń komentarz:

    1    

    Opublikowano: 2018-04-27 20:39

    A tak na marginesie to też czekam na następną odsłonę serii.Osobiście jestem fanem tej gry a zaczęło się od pierwszej części z 1996 roku.Ależ to była gra.Pamiętam jak długie godziny przy niej spędzałem.Te pierwsze części były dużo trudniejsze niż teraz.Nie było tak rozpowszechnionego internetu,a o poradnikach jak przejść można było zapomnieć.

    Skomentuj

  4. Raider0001
    Oceń komentarz:

    -1    

    Opublikowano: 2018-04-27 20:40

    Ja za bardzo nie rozumiem co oni próbują z tej gry zrobić
    1. platformer z zagadkami ? a może
    2. strzelankę TPP ? a może
    3. survival z craftem

    wybierz jedno i zrób dobrze

    Skomentuj

  5. mutissj
    Oceń komentarz:

    -1    

    Opublikowano: 2018-04-27 21:08

    mam nadzieję że tym razem wydadzą grę bez microsoftu

    Skomentuj

    1. kitamo
      Oceń komentarz:

      0    

      Opublikowano: 2018-04-28 01:51

      Twoja nadzieja wlasnie umarła.
      Po obrazku z komentarza kolegi wyzej wynika ze MS bedzie glownym zainteresowanym - wystarczy zobaczyc jak duzy jest napis Xboxone a jak male PC i PS4

      Skomentuj

      1. mutissj
        Oceń komentarz:

        -1    

        Opublikowano: 2018-04-29 21:03

        ;/

        Skomentuj

  6. drcocaina
    Oceń komentarz:

    0    

    Opublikowano: 2018-04-28 11:23

    Pierwsze skojarzenie - Predator 1 ale klimacik mi się podoba.