Obudowy

SilentiumPC Regnum RG1 teraz też w wersji z przeszklonym bokiem

opublikowano przez Paweł Maziarz w dniu 2018-11-16

Szkło hartowane już na dobre zagościło w obudowach komputerowych, a teraz będzie dostępne również w ekonomicznym modelu Regnum RG1.

Jakiś czas temu mieliśmy okazję przyjrzeć się obudowie SilentiumPC Regnum RG1, a więc jednej z najpopularniejszych obudów z niższej półki. W ofercie producenta właśnie pojawiła się jej wersja wzbogacona o szklany bok, która sprawdzi się przy budowie gustownego PC-ta w niższym segmencie cenowym.

SilentiumPC Regnum RG1 TG różni się właściwie tylko bokiem – producent zastosował tutaj panel z hartowanego szkła, który daje dobrą możliwość wyeksponowania podzespołów. Użytkownik w łatwy sposób może je dodatkowo podkreślić poprzez montaż oświetlenia: zarówno podświetlanych wentylatorów, jak i pasków LED.

SilentiumPC Regnum RG1 TG

Wnętrze obudowy Regnum RG1 TG jest bardzo przestronne jak na swój segment cenowy. Pomieści płyty główne w pełnym formacie ATX, karty graficzne o długości 380 mm oraz zestawy chłodzenia procesora wysokie aż na 160 mm. W środku znajduje się także miejsce na montaż dwóch dysków twardych 3,5” oraz dwóch nośników SSD 2,5”.

Nowoczesna, dwukomorowa konstrukcja o zoptymalizowanym przepływie powietrza zapewnia odpowiednio przestronne wnętrze. Dolna część skrywa zasilacz, dyski twarde, a także niewykorzystane okablowanie zasilacza. Z kolei strefa znajdująca się za płytą główną umożliwia zaawansowaną i estetyczną aranżację okablowania.

SilentiumPC Regnum RG1 TG

Rekomendowana cena obudowy SilentiumPC Regnum RG1 TG to 159 złotych (wychodzi więc na to, że za przeszklony panel dopłacamy około 30 złotych).

Źródło: SilentiumPC

marketplace

Komentarze

4
Zaloguj się, żeby skomentować
avatar
Dodaj
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  Nie droga...
  Zaloguj się
 • avatar
  W podobnej cenie jest lepszy Regnum RG4 / RG4T
 • avatar
  Ja kupiłem RG1W za 109zł :v