Gry komputerowe

Gra SimCity bez dostępu do sieci? Już wkrótce

opublikowano przez Wojciech Kulik w dniu 2014-01-14

Studio Maxis rozpoczęło testy SimCity w wersji offline.

SimCity gra miasto

Wielu na to czekało. Czekało na to długo. Wreszcie studio Maxis oficjalnie zapowiedziało, że faktycznie ujrzy to światło dzienne. Panie i panowie, nadchodzi SimCity w wersji offline.

Już wkrótce gracze SimCity otrzymają darmową aktualizację oznaczoną numerem 10. Po jej zainstalowaniu będziemy mogli bawić się i rozwijać swoje wirtualne metropolie o każdej porze dnia i w dowolnym miejscu – niezależnie od tego czy będziemy mieli dostęp do internetu, czy też nie. Aktualizacja umożliwi więc samotną rozgrywkę offline, która może być nawet kontynuacją rozpoczętej już zabawy przez sieć.

Co to oznacza dla standardowej rozrywki sieciowej? Wszystkie korzyści płynące z dostępu do trybu multiplayer, sklepu i rankingów pozostaną niezmienne. Zmiany wprowadzone do miejscowości podczas zabawy offline będą mogły być także wczytywane, gdy tylko przywrócony zostanie dostęp do sieci. 

Poza wiadomymi zaletami, według twórcow, tryb offline jest także ogromnym ukłonem w stronę modderów. Ci będą mogli bowiem tworzyć teraz modyfikacje bez konieczności zakłócania rozgrywki sieciowej. Jak wiemy dodatkowa zawartość tworzona przez graczy jest ważnym elementem zabawy.

Rozpoczęły się już testy tego trybu. Więcej na ten temat powinniśmy usłyszeć już wkrótce.

Źródło: SimCity

marketplace

Komentarze

17
Zaloguj się, żeby skomentować
avatar
Dodaj
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  BRAVO. Bardzo szybko na to wpadliście EA bravo naprawdę. Podziw za szybki spryt.
  Zaloguj się
  12
 • avatar
  wezmą się za nią nie mooderzy tylko crackerzy;)
  Zaloguj się
  10
 • avatar
  Kiedyś normalnym było że dopiero po wydaniu gry dodawali opcję gry on-line... teraz dodają wersję off-line. Świat stanął na głowie.
 • avatar
  Wersja offline?
  Mam już dawno :)
 • avatar
  może znowu zacznę się zastanawiać czy kupić :?
 • avatar
  Ale mają zapłon... Jak szachista. Ta opcja powinna być dostępna w dniu premiery. EA jak zawsze robiąc rzeczy oczywiste i nieodzowne stara się zebrać poklask. Co za tandeta.

  Kocham SimCity jeszcze z Amigi ale tej nie kupię. Nie dlatego że jest zła, ale dlatego, że jest sygnowana właśnie logiem tych złodziei z EA. Ta firma nie potrafi wydać nawet jednego tytułu bez jaj. Tak więc dziękuję. Dzięki EA i ich "genialnej" polityce zarżnięto w moich oczach kolejną świetną pozycję. Czysty facepalm. A do EA - pier... się złodzieje i oszuści.
  Zaloguj się
 • avatar
  Too little too late.
 • avatar
  olac offline, WIEKSZE MIASTA!!!!! bo kur.. 2 godziny grania i cm2 wolnego nie mam
 • avatar
  "Gra SimCity bez dostępu do sieci? Już wkrótce" - czyli wyłączacie komputery i gracie w "real life" ? Welcome back ! :P
 • avatar
  Ja kupiłem i szlag mnie trafia przez brak możliwości grania na większych mapach, więc wreszcie się doczekam mam nadzieje.