Smartfony

Smartfonowy Black Friday w LG

opublikowano przez Mateusz Tomczak w dniu 2018-11-23

Na klientów czekają smartfony już od złotówki, zwrot nawet 300 zł za pośrednictwem BLIK czy roczne ubezpieczenie ekranu.

Black Friday także u LG. Producent przygotował ciekawe oferty, których należy szukać u wybranych operatorów. Warto. Na klientów czekają smartfony już od złotówki, zwrot nawet 300 zł za pośrednictwem BLIK czy roczne ubezpieczenie ekranu.

W Play znajdziemy ofertę, dzięki której smartfony LG można kupić 200 zł taniej. W ich gronie znajduje się między innymi flagowy LG G7 ThinQ z podwójnym aparatem wspieranym przez sztuczną inteligencję i głośnikiem Boombox, o którym więcej przeczytacie w naszej recenzji, a także LG G7 fit, który dopiero co zadebiutował na naszym rynku.

Tego drugiego w ofercie abonamentowej można kupić już za symboliczną złotówkę. Dodatkowo do 25 listopada do smartfona dodawane są słuchawki LG Tone Platinum SE o wartości 849 zł, roczna gwarancja na wyświetlacz oraz 50% zniżki na produkty New Balance.

Smartfonowy Black Friday w LG Play

Do 30 listopada obowiązuje z kolei oferta, w ramach której kupujący LG G7 ThinQ w ofercie jednego z operatorów otrzyma 300 zł zwrotu przez BLIK oraz roczną gwarancję na wyświetlacz. W przypadku LG Q7 oferta jest bardzo podobna, ze zwrotem w wysokości 150 zł i wspomnianą gwarancją.

Poza smartfonami użytkownicy mogą w ofercie abonamentowej kupić przecenione słuchawki, kamerę LG 360 czy LG Watch Style.

 LG G7 ThinQ Blik

W sklepie internetowym Orange znaleźć można natomiast specjalne pakiety dla dwojga. Wybierając ofertę abonamentową, smartfonami LG Q7 oraz LG K9 można cieszyć się za złotówkę + raty 50 zł x 24 miesiące, a LG G7 fit i LG K9 za złotówkę + raty 75,01 zł x 24 miesiące.

W przypadku LG G7 ThinQ i G7 fit do końca listopada dodatkowo można skorzystać ze zwrotu BLIK i rocznej gwarancji na wyświetlacz.

Szczegóły znajdziecie na stronach Play i Orange.

Źródło: LG

marketplace

Komentarze

1
Zaloguj się, żeby skomentować
avatar
Dodaj
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
  • avatar
    No już pędzę po telefon orange.

    Tylko tak na wszelki wypadek w przeciwną stronę....


    (dla niewtajemniczonych: nigdy fona z orange - poblokowane mają co się da. 100x lepiej kupic ten sam fon w sklepie - i zazwyczaj sporo taniej)