Na topie

Smartfony Galaxy S10 pobiły rekord polskiej przedsprzedaży

Autor:

więcej artykułów ze strefy:
Smartfony

Kategoria: Mobile Telefony Smartfony Tematyka: Samsung Galaxy Producenci: Samsung

Podczas trwającej 2 tygodnie przedsprzedaży udało się sprzedać o 31% więcej smartfonów Galaxy S10 niż Galaxy S9 w zeszłym roku.

  • Smartfony Galaxy S10 pobiły rekord polskiej przedsprzedaży
A A

Jeśli ktoś sądził, że rynek jest już nasycony topowymi smartfonami z logo Samsung, to można temu stanowczo zaprzeczyć. Nowe modele z linii Galaxy S10 cieszą się bardzo dużym zainteresowaniem, także w Polsce.

Jak poinformował rodzimy oddział producenta, smartfony Galaxy S10 to najlepiej sprzedające się flagowce tej marki. Samsung pobił dzięki nim własny rekord w polskiej przedsprzedaży, który od ubiegłego roku należał do modeli Galaxy S9.

Podczas trwającej 2 tygodnie przedsprzedaży udało się sprzedać o 31% więcej smartfonów Galaxy S10 niż Galaxy S9 w zeszłym roku. Niestety nie zostały ujawnione konkretne liczby, nadmieniono jedynie, że dużą popularnością cieszyła się w tym roku ekskluzywna, ceramiczna wersja Galaxy S10+.

Smartfony Galaxy S10

Faktem jest, że na ten moment trudno o lepszego smartfona z Androidem. Nowe propozycje konkurencji będą dopiero debiutowały w sprzedaży. Galaxy S10 i Galaxy S10+ oraz Galaxy S10e wyróżniają się przede wszystkim wyświetlaczami Dynamic AMOLED z certyfikatem HDR10+. W dwóch droższych modelach są one zakrzywione i prezentują obraz w rozdzielczości 1440x3040 pikseli. Cała trójka napędzana jest przez bardzo wydajny procesor Samsung Exynos 9820 (8 nm).

Więcej informacji na temat najbardziej zaawansowanego Galaxy S10+ znajdziecie w naszej recenzji.

Źródło: samsung

Odsłon: 9987 Skomentuj newsa
Komentarze

37

Udostępnij

Smartfony w marketplace

  1. Premek1804
    Oceń komentarz:

    1    

    Opublikowano: 2019-03-12 19:27

    ...

    Skomentuj Historia edycji

    1. musslik
      Oceń komentarz:

      -4    

      Opublikowano: 2019-03-13 08:32

      Te telefony są "nieżyciowe" takie delikatne i kruche...

      Skomentuj

      1. ammarmar
        Oceń komentarz:

        1    

        Opublikowano: 2019-03-13 14:14

        To kup sobie Hammera. Nie każdy używa swojego telefonu do kopania w ogródku, jako podstawki pod kawę i nie rzuca go psu do aportowania.

        Skomentuj

        1. musslik
          Oceń komentarz:

          0    

          Opublikowano: 2019-03-13 15:01

          No zdaje sobie sprawę, że nie wszyscy wychodzą z domu przez co mają czas na traktowanie telefonu z odpowiednim pietyzmem :D

          Skomentuj

    2. BrumBrumBrum
      Oceń komentarz:

      -5    

      Opublikowano: 2019-03-13 09:42

      nie wiem co napisałeś, nieważne. ważne jest to, że tylu polaczków cwaniaczków dało się nabrać naprzedsprzedaż, i to na słuchawkę wycenioną niemal na 4K PLN. żal. za 4K PLN to wolę naprawdę uczciwego laptopa kupić a nie jakąś małą słuchaweczkę.

      Skomentuj

      1. piotrek8x
        Oceń komentarz:

        6    

        Opublikowano: 2019-03-13 10:32

        Czemu uważasz, że to Twoja prawda jest jedynie słuszna? Ty kupujesz laptopa zamiast S10, ja laptopa już mam i kupiłem S10. Po co w ogóle taka polemika? Twoja sprawa co kupujesz i nie Twoja co kupuje ktoś inny.

        Skomentuj

        1. ammarmar
          Oceń komentarz:

          3    

          Opublikowano: 2019-03-13 14:16

          To jest takie myślenie biednego. Dobrze, że nie policzył, ile by za to mógł kupić browarów albo paczek fajek...

          Skomentuj

          1. Adrian Waleczny
            Oceń komentarz:

            0    

            Opublikowano: 2019-03-13 15:32

            Haha, dobre, i prawdziwe :)

            Skomentuj

      2. tgolik
        Oceń komentarz:

        0    

        Opublikowano: 2019-03-13 17:20

        Mówisz słuchawka na smartfona jakbyś nie wiedział, że dla znacznej części ludzi funkcja dzwonienia w smartfonie jest zbędna.

        Skomentuj

      3. Aranda
        Oceń komentarz:

        0    

        Opublikowano: 2019-03-13 18:22

        Cała ta przedsprzedaż i sprzedaż takich urządzeń to w 90% zakupy na firmę. Tak jak w kwestii sprzedaży nowych samochodów. Taki polski cwaniaczek - przedsiębiorca na firmę obkupuje całą rodzinę. Nawet jak rodzina nie pracuje w firmie. I stąd taka sprzedaż. Tak, tak... To ci sami kupują co tak narzekają na wysokie podatki, ZUS, drogich pracowników i generalnie za brak klimatu dla przedsiebiorców...

        Skomentuj

  2. Premek1804
    Oceń komentarz:

    1    

    Opublikowano: 2019-03-12 19:30

    Ja mam s8 i jest git. Nie kapuję tylko dlaczego producent tak drogich telefonów pcha tam tak badziewną bateryjkę

    Skomentuj

    1. awesome1337
      Oceń komentarz:

      -7    

      Opublikowano: 2019-03-12 19:32

      bo starcza na cały dzien (jak nie wiecej) używania co jest dla przeciętnego usera az nadto

      Skomentuj

    2. kitamo
      Oceń komentarz:

      -1    

      Opublikowano: 2019-03-12 20:40

      A jaka bateryjke ma wepchac? daj znac.

      Skomentuj

    3. abukiewicz
      Oceń komentarz:

      0    

      Opublikowano: 2019-03-13 09:15

      proste. Jak ci bateryjka padnie to pójdziesz do sklepu po nowszy model bo nie będziesz miał wyjścia...

      Skomentuj

  3. zeniu
    Oceń komentarz:

    12    

    Opublikowano: 2019-03-12 19:49

    A podobno w Polsce jest bieda i ludzie w śmietnikach grzebią.

    Skomentuj

    1. Adrian Waleczny
      Oceń komentarz:

      1    

      Opublikowano: 2019-03-12 20:40

      Miałem coś podobnego napisać.

      Skomentuj

    2. awesome1337
      Oceń komentarz:

      2    

      Opublikowano: 2019-03-13 00:42

      w dużych miastach ludzi stać

      Skomentuj

    3. Geriavit
      Oceń komentarz:

      0    

      Opublikowano: 2019-03-13 11:39

      Jaka bieda? Jest dofinansowanie w postaci pincet + to i na telefony w przedsprzedaży jest :D Jak ktoś jest nieogarnięty życiowo to logiczne, że jest biedny.

      Skomentuj

  4. jozek23
    Oceń komentarz:

    0    

    Opublikowano: 2019-03-12 19:53

    Czyli ile sztuk ?

    Skomentuj

    1. pablo11
      Oceń komentarz:

      2    

      Opublikowano: 2019-03-13 01:18

      Oto jest pytanie, rok temu 100 sztuk, w tym roku 131 :D. To trochę jak z tymi marketingami przed premierami ogryzka.

      Skomentuj

  5. Premek1804
    Oceń komentarz:

    1    

    Opublikowano: 2019-03-12 20:06

    18 będzie na max hahahahha

    Skomentuj

  6. szakal2.0.
    Oceń komentarz:

    4    

    Opublikowano: 2019-03-12 20:10

    Mózgi wyprane reklamą.

    Skomentuj

  7. nalepa
    Oceń komentarz:

    -1    

    Opublikowano: 2019-03-12 20:13

    mam i ja :)))))))))))))))))
    s10 rox!

    Skomentuj

  8. razowiec
    Oceń komentarz:

    2    

    Opublikowano: 2019-03-12 20:39

    Nie wierzcie w te bzdury. Samsung płaci za takie pseudo reklamowe newsy.

    Skomentuj

    1. kitamo
      Oceń komentarz:

      0    

      Opublikowano: 2019-03-12 20:54

      Mylisz się - sam sprzedałem całą mase w przedsprzedaży. Wlasnie o to chodzi ze samsung organizuje przedsprzedaże swoich produktów i one schodzą. S10 to nie jest pierwszy telefon ktory w przedsprzedaży zszedł jak woda.

      Skomentuj

      1. Yaceek
        Oceń komentarz:

        2    

        Opublikowano: 2019-03-13 11:08

        O, to jeszcze w sprzedaży pracujesz? Chłopie, skąd ty tyle czasu masz? Tu testy sprzętu komputerowego, tam sprzedaż telefonów, tam programowanie i inżynieria. Człowiek wielu talentów.

        Skomentuj

  9. taki jeden
    Oceń komentarz:

    4    

    Opublikowano: 2019-03-12 20:47

    Sztukowo nie podali, czyli nie ma się czym chwalić.

    Skomentuj

  10. misza27
    Oceń komentarz:

    1    

    Opublikowano: 2019-03-12 21:01

    ja mam samsunga s3 juz 7 lat i nadal działa dobrze ,ale chce go juz wymienić na samsung a6

    Skomentuj

    1. ammarmar
      Oceń komentarz:

      0    

      Opublikowano: 2019-03-13 14:10

      Miałem S III LTE i bardzo lubiłem ten telefon. Jak na "plastyka" miał bardzo ładną obudowę i w ogóle to był mój pierwszy porządny smartfon.

      Potem miałem S5 Neo i nie wspominam go zbyt dobrze.

      Skomentuj

  11. Tomasz Słowik
    Oceń komentarz:

    -2    

    Opublikowano: 2019-03-12 23:03

    Przy przedsprzedaży w T-Mobile pojawił się problem, bo ludzie do tej pory nie otrzymali telefonów. Podniósł się więc raban na fanpage Samsunga czy dostaną słuchawki dorzucane do pierwszych 12 tysięcy zamówień (tyle jest podane w regulaminie promocji), bo inni już dostają urządzenia i teoretycznie dla osób z T-Mobile może zabraknąć. Obsługa fanpage odpisała, że na zapis o 12 tys sztuk można przymknąć oko i każdy dostanie promocyjne słuchawki (dotyczy telefonów kupionych przed ósmym marca). Wniosek z tego jest taki, że liczba preorderów raczej nie przekroczyła tych 12k.

    Skomentuj

    1. awesome1337
      Oceń komentarz:

      0    

      Opublikowano: 2019-03-12 23:31

      lol, i niby czemu do takiego wniosku doszedłeś?

      jak już to żeby nie robić dramy po prostu dadzą wszystkim te słuchawki, maja ich na pewno dużo więcej

      Skomentuj

    2. kitamo
      Oceń komentarz:

      0    

      Opublikowano: 2019-03-13 01:06

      Te słuchawk ibeda dodawac nawet pozniej :) chodziło o to by duzo preorderow zrobic wiec niby 12k a to chodzi o 12k w pierwszym rzucie.

      Skomentuj

      1. Tomasz Słowik
        Oceń komentarz:

        -1    

        Opublikowano: 2019-03-13 08:59

        No właśnie w tej promocji nie będą dawać, bo każdy telefon kupiony 8. marca i później nie jest już objęty promocją (jest to wyraxnie napisane w regulaminie), a baner, w który trzeba kliknąć, zostanie wyłączony koło 20 marca. Jesli nawet będą je rozdawać, to będzie to już inna "promocja".

        Ta drama już się zrobiła. Gdyby jej nie chcieli robić, to obsługa by wprost powiedziała, że zapis jest nieważny i nie należy się nim przejmować. Skoro tam był i trzeba było przymknąć na niego oko, to najprawdopodobniej wiedzieli, że preorderów jest poniżej 12k sztuk, ale wprost tego napisać najwyraźniej nie mogli. A jeśli zapis był tylko po to, by "przekonać" ludzi do preorderów, to byłby mocniej akcentowany niż gdzieś tam pod koniec regulaminu.

        Skomentuj Historia edycji

  12. HardCorak
    Oceń komentarz:

    0    

    Opublikowano: 2019-03-13 09:20

    To pewnie przez tą dziurę w ekranie tak sprzedaż wzrosła

    Skomentuj

  13. Bartusiak69
    Oceń komentarz:

    0    

    Opublikowano: 2019-03-13 12:01

    Jeżeli liczą wszystkie kup teraz to bardzo możliwe.
    Chciałem wziąć S10+ 512Gb Ceramiczną, ale nie mogę na stypendium (mimo że jest dość wysokie). Przez to po kilku dniach anulowali mój zakup.
    W USA nawet mieli zniżki od Samsunga dla studentów jednak Polski nie obejmowały.

    Skomentuj

  14. Kropeczka
    Oceń komentarz:

    2    

    Opublikowano: 2019-03-14 21:20

    Czyli co. Rządzi od trzech lat pis. A ludzie zamiast z głodu trawę żreć kupują fony po 4 k. ???

    Ciekawe jakby to ten od 6 króli wytłumaczył ;P

    Skomentuj

    1. Fenio
      Oceń komentarz:

      0    

      Opublikowano: 2019-03-16 13:31

      Z całą pewnością społeczeństwo zarabia więcej niż jeszcze 5 lat temu. I dużo więcej niż 15 lat temu. Nie będę dyskutował jaka w tym zasługa PiS ale fakt jest faktem, że sprzedaje się coraz więcej drogiego sprzętu i coraz więcej ludzi stać na normalny sprzęt. Nadal jesteśmy daleko za zachodnią Europą ale przez ostatnią dekadę nadrobiliśmy straty.
      Niestety Polska Polsce nie równa, bardzo dużo zależy o jakim rejonie mówimy. Są rejony gdzie bezrobocie nie istnieje (i nie piszę tu tylko o dużych miastach) a są i takie gdzie czas zatrzymał się 15 lat temu i to jak się zarabia dyktuje najniższa krajowa.

      Przykładowo tu gdzie mieszkam (miasteczko przygraniczne z Czechami, 10tyś mieszkańców) bezrobocia praktycznie nie ma. Każdy kto chce to pracuje, pracowników brakuje więc ściągają Ukraińców. Poniżej 2000zł netto nikt nie będzie pracował, nawet Ukrainiec. Przy 2500netto jest szansa na znalezienie pracownika. Jak ktoś chce robić nocki i dojeżdżać do fabryki Skody w Czechach to zarobi 4000-6000zł netto.
      Tylko co z tego skoro 40km na wschód sytuacja jest całkowicie inna.