Na topie

Smartfony z serii Honor X znalazły już 40 mln nabywców

Autor:

więcej artykułów ze strefy:
Smartfony

Kategoria: Mobile Telefony Smartfony Producenci: Honor

Ostatni z nich to Honor 7X, który ma szanse stać się największym sprzedażowym hitem. Tym bardziej, że producent planuje aktualizację systemu oraz dodanie funkcji Face ID.

  • Smartfony z serii Honor X znalazły już 40 mln nabywców
A A

Honor coraz częściej chwali się sprzedażą swoich smartfonów. Nie robi tego bezpodstawnie, w związku z czym nie dziwi bardzo duży optymizm i ambitne plany na kolejne lata. Tym razem przypomniano o serii Honor X.

Sprzedaż jej przedstawicieli przekroczyła w zeszłym miesiącu barierę 40 milionów egzemplarzy. Warto w tym miejscu przypomnieć, że seria Honor X jest z nami od 2014 roku, ale nie należy do szczególnie rozbudowanych. Przez lata doczekała się tylko kilku przedstawicieli. Ostatni z nich to Honor 7X, który ma szanse stać się największym sprzedażowym hitem.

Już wcześniej informowano zresztą o jego świetnym debiucie. Wkrótce atrakcyjność Honor 7X wzrośnie jeszcze bardziej. Producent przygotowuje bowiem aktualizację wprowadzającą system Android 8.0 Oreo z EMUI 8, planuje również wzbogacenie smartfona o funkcję Face ID, która pozwoli na odblokowywanie urządzenia poprzez skanowanie rysów twarzy.

Jeśli chcielibyście dowiedzieć się o Honor 7X czegoś więcej, z pomocą przyjdzie nasza recenzja.

Źródło: Honor

Odsłon: 2690 Skomentuj newsa
Komentarze

0

Udostępnij

Nie dodano jeszcze komentarzy!

Dodaj komentarz

Przy komentowaniu prosimy o przestrzeganie netykiety i regulaminu.

Aby dodać komentarz musisz być zalogowany!

Psst... Chciałbyś przetestować naszą nową stronę? :)