Na topie

Sniper: Ghost Warrior 3 - zwiastun fabularny i fragmenty rozgrywki

Autor:

więcej artykułów ze strefy:
Gry

Nowe materiały wideo przybliżają nieco opowiadaną w Sniper: Ghost Warrior 3 historię, pokazują też sposoby na eliminację wrogów.

  • Sniper: Ghost Warrior 3 - zwiastun fabularny i fragmenty rozgrywki
A A

Czekający na premierę Sniper: Ghost Warrior 3 muszą mieć sporo cierpliwości. Ostatnio została ona po raz kolejny opóźniona i małym pocieszeniem mogą być chyba tylko nowe materiały wideo.

Sami twórcy pochwalili się zwiastunem. Koncentruje się on na fabule, która ma być tym razem zdecydowanie głębsza niż w poprzednich odsłonach. Zwiastun nie jest szczególnie długi, ale to akurat dobrze. Tego typu materiały nie mogą zdradzać za wiele, a jedynie akcentować pewne wątki.


Obszerniejsze wideo opublikowała natomiast redakcja GameSpot, która ma okazję sprawdzać rozgrywkę. Dzięki temu zobaczyć możemy między innymi udaną próbę uwolnienie zakładnika z bazy przeciwnika czy swojego rodzaju pokaz szerokiego zakresu sposobów na eliminację oponentów.


 


Najnowsze plany zakładają, iż premiera odbędzie się 25 kwietnia. Gra trafi na PC oraz konsole PlayStation 4 i Xbox One.

Źródło: CI Games, GameSpot

Sniper: Ghost Warrior 3 (PC)

Cena od 144.90 do 144.90

Zobacz wszystkie oferty

Odsłon: 1547 Skomentuj newsa
Komentarze

11

Udostępnij
  1. TomPo75
    Oceń komentarz:

    1    

    Opublikowano: 2017-03-15 20:48

    AI poraża... w sumie to, jakie AI ?

    Skomentuj

  2. rejsman
    Oceń komentarz:

    2    

    Opublikowano: 2017-03-15 21:57

    Jak dla mnie to wolę sobie chwilę poczekać żeby gra była bardziej dopracowana niż denerwować się na początku kwietnia na to że coś się krzaczy. A 3 tygodnie to nie jest jakaś przepaść więc zleci szybko w oczekiwaniu na premierę. Zwłaszcza jeśli będą Nam pokazywane jakieś nowe materiały, które na pewno Nam umili oczekiwanie.

    Skomentuj

  3. mesjan
    Oceń komentarz:

    1    

    Opublikowano: 2017-03-16 09:44

    Początek ostatniego filmiku gość strzela z broni snajperskiej będąc w budynku po czym tłucze typa w korytarzu a obok stoi dwóch którzy nawet nie zareagowali ani na strzał ani na hałas bójki. Myślałem że gra która ma w tytule słowo snajper polega na tym by eliminować po cichu wroga ale w świecie głuchych jest to zbyt ułatwione. Mimo to czekam na tę grę.

    Skomentuj

  4. Łysy64
    Oceń komentarz:

    1    

    Opublikowano: 2017-03-16 16:15

    Byłem pewien że fabuła to będzie sciema, ale po tym co ostatnio widzę to będzie się ona trzymać kupy, co jest niezmiernie przyjemne, gdy się gra w jakimś celu a nie tylko mordować. Co do AI to hmm całkowicie mam odmienne zdanie grałem w betę i nie narzekam na AI, w porównaniu do innych gier z singlem wychodzi dość dobrze.

    Skomentuj

    1. TomPo75
      Oceń komentarz:

      -1    

      Opublikowano: 2017-03-16 20:59

      Po tych 2 filmikach widac ze AI tu nie istnieje.
      Zabijasz goscia obok innego a ten drugi nic.
      Pozniej goscie biegna na ciebie jak zombie albo w Serious Sam.
      Potem do ciebie strzelaja by za chwile cie olac i isc w innym kierunku bedac calkowicie na widoku.
      Takich przykladow mozna tu mnozyc, tylko po tych 2 filmikach.
      W takich grach AI jest wazne, to nie wyzej wymieniony Serious Sam czy Dead Island :/ oczekiwac mozna (i trzeba) choc minimum 'myslenia' od przeciwnika.

      Skomentuj

      1. Łysy64
        Oceń komentarz:

        1    

        Opublikowano: 2017-03-17 08:48

        Ale ja nie napisałem że AI jest super, bo nie jest, Pisałem głównie o fabule która akurat mi się podoba. Co do AI (gram głównie w co-op i single multi tak średnio mnie interesi) ale AI we wszystkich grach daje wiele do życzenia, BF, COD, Mafia 3, dawniej Mohh, Fear itd, - Chyba najlepszy system był w pierwszych MGS-ach gdzie AI miało przypisane daną ścieżkę ale po wejściu w jego pole widzenia reagował, tak nie spotkałem się z bardzo dobrym AI w innych grach. Grając w betę SGW3 nie odczuwałem większych problemów z AI, próbowali mnie obejść , strzelali do mnie z granatnika itd. jakoś reagowali na dane sytuacje. Praktyczne w każdej grze AI ma przypisane jakieś zachowanie i to jest ból, ale trzeba albo się z tym pogodzić albo odmówić sobie grania we wszystko. np: SE 1-4 nic nie przebije tępoty w Elite a i tak lubię w niego grać. O przepraszam przebije Mafia 3 .

        Skomentuj

  5. Contrabanda
    Oceń komentarz:

    0    

    Opublikowano: 2017-03-16 23:54

    Zwiastun fabularny bardzo mi się podoba! Mam nadzieję, że historia będzie naprawdę wciągająca i zobaczymy wiele zwrotów akcji w tej grze. Gameplay też niczego sobie, ale chyba ustawili poziom trudności na easy

    Skomentuj

  6. develoop
    Oceń komentarz:

    0    

    Opublikowano: 2017-03-17 10:54

    Słabizna się zapowiada.

    Skomentuj

    1. Łysy64
      Oceń komentarz:

      0    

      Opublikowano: 2017-03-20 17:39

      A argumenty? Dlaczego twierdzisz że słabizna będzie gdzie widzisz tą słabiznę? Osobiście widzę pewne wady które w becie były , ale nie można skreślać tytułu ze względu na wady, bo ma wiele zalet, oczywiście kto jak woli. Ogółem nie spotkałem się z grą bez wad, taki urok gier - nawet tych planszowych:)

      Skomentuj

      1. rejsman
        Oceń komentarz:

        0    

        Opublikowano: 2017-03-20 21:28

        Tutaj się zgodzę, nie ma gier idealnych więc nie ma co oczekiwać że Sniper: Ghost Warrior 3 taką grą będzie. Ja osobiście liczę na dobrą rozgrywkę i świetną zabawę bo gry właśnie tym dla mnie są, oderwaniem od rzeczywistości choć na tą krótką chwilę.

        Skomentuj

        1. Łysy64
          Oceń komentarz:

          0    

          Opublikowano: 2017-03-21 18:13

          Powiem Tobie że mam dokładnie tak jak ty Gry uwalniają mnie na jakąś "chwilę" od całej tej gonitwy za pieniądzem, za problemami, itd. Właśnie dlatego widzę w tej grze bardzo duży potępiał. Jest to niezła odskocznia.