Konsole do gier

Konsolę PlayStation 4 zobaczymy na targach E3

opublikowano przez Mateusz Tomczak w dniu 2013-05-20

Wygląd PlayStation 4 poznamy na targach E3, a dokładniej 10 czerwca. Biorąc pod uwagę różnicę czasu, u nas będzie to już jednak 11 czerwca.

Sony PlayStation 4 konsola targi E3

Sony zaprezentowało konsolę PlayStation 4 już w lutym, choć było to wydarzenie dość dziwne. Poznaliśmy bowiem specyfikację urządzenia, ale sam jego wygląd pozostał tajemnicą i jest wielką niewiadomą do tej pory. Na szczęście wiemy już, kiedy sprawa ta zostanie wyjaśniona.

Producent opublikował krótki materiał wideo. Jeśli liczycie jednak, że to z niego dowiecie się tego, jak wygląda PlayStation 4 to spokojnie, tak dobrze niestety nie jest. Krótki filmik jest bowiem tylko (albo aż) zapowiedzią konferencji, na której to pokazana zostanie konsola już w pełnej krasie.

Zaskoczony chyba nikt nie będzie. Wygląd PlayStation 4 poznamy na tegorocznych targach E3, a dokładniej 10 czerwca. Biorąc pod uwagę różnicę czasu, u nas będzie to już jednak 11 czerwca, około godziny 03.00.

Sony nie mogło wybrać innego terminu. Tylko godziny dzielą nas przecież od prezentacji nowego Xboxa, który pojawi się także na wspomnianych targach. Japoński producent nie może przecież pozwolić na to, by ktokolwiek choć na chwilę zapomniał o istnieniu PlayStation 4 na skutek wielu informacji z obozu Microsoftu.


Źródło: engadget

marketplace

Komentarze

33
Zaloguj się, żeby skomentować
avatar
Dodaj
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  Super, nowe PS. Poprawcie filmik bo cały czas się ekran rozmazuje i obraz dziwnie przerywa. Regulowałem odbiornik ale to nic nie daje, może to ma związek z wyłączeniem analogowej telewizji.
 • avatar
  Ciekawe ile osob odstraszyla kiepska specyfikacja konsoli? Bo na sam wyglad to raczej sie ludzie nie kiwna.
  Zaloguj się
 • avatar
  Pecetowa Rasa Panów powinna się cieszyć ;-), bo PS4 będzie miało architekturę x86, co oznacza lepszą optymalizację gier, które wychodzą na kilku platformach, w tym na PC.
 • avatar
  Ja tam czekam na GTA V.
 • avatar
  Ciekawe jak to będzie wyglądac, może w wielkości książki, a może coś jak PS3 i tak wszystko dla mnie rozbije się o cenę. Jak będzie w miarę niska to będzie super.

  Fajnie by było gdyby dało się tam wgrąć linuksa czy windowsa.
  Zaloguj się
  -2
 • avatar
  PlayShit nadchodzi :> nie dość , że w tyle jedną generacje to za rok już wgl. przy obecnym tempie rozwoju technologi na kompach 5-10% :D rocznie hehe
  Zaloguj się
  -15
 • avatar
  Jak gry na ps4 będą wyglądały jak np.deep down to jaja urywa hehe
 • avatar
  Jak to po co ???Pomyśl sam;)
 • avatar
  a ja tam się jaram każdą nowinką.