Na topie

Ziemia nie należy już do nas - Sony prezentuje świat Horizon: Zero Dawn

Autor:

więcej artykułów ze strefy:
Gry PlayStation 4

Kategoria: Gry Gry na konsole Gry PlayStation 4 Tematyka: gra akcji Zwiastuny gier Producenci: Guerrilla Games SONY

W świecie Horizon: Zero Dawn ludzie nie odgrywają już najistotniejszej roli.

  • Ziemia nie należy już do nas - Sony prezentuje świat Horizon: Zero Dawn
A A

Sony nie ustaje w promowaniu Horizon: Zero Dawn. Światło dzienne ujrzały już kolejne zwiastuny.

Pierwszy materiał, przygotowany w polskiej wersji językowej, to dłuższa wersja spotu telewizyjnego, o którym wspominaliśmy przy okazji omawiania daty spadku embargo na publikację recenzji gry. Przypomina on, iż w świecie Horizon: Zero Dawn ludzie nie odgrywają już najistotniejszej roli.

„Kiedy wszystko pogrążyło się w ciemnościach, natura przejęła władanie nad ruinami zapomnianej cywilizacji - zabrała coś, co kiedyś było nasze. Teraz świat należy do maszyn...”

 
A skoro już mowa o wykreowanym przez Guerrilla Games świecie, jeszcze bliżej prezentują go dwa kolejne zwiastuny. Pokazują dużą różnorodność terenów, a także ich mieszkańców, którym gracze stawić będą musieli czoła.
 

 


Źródło: PlayStation, PlayStation Polska EXTRA

Odsłon: 2446 Skomentuj newsa
Komentarze

37

Udostępnij
  1. xkazik
    Oceń komentarz:

    10    

    Opublikowano: 2017-02-17 14:23

    te ceny sa chore :D

    Skomentuj

    1. PS4MasterRace
      Oceń komentarz:

      -19    

      Opublikowano: 2017-02-17 14:50

      Pokaż komentarz zakopany przez użytkowników

      Za jakość się płaci :)

      A to gra na najwyższym poziomie audiowizualnym i takiej zaawansowanej oprawy nie uświadczysz na pc :D
      I pomyśleć że to śmiga na 3 letniej konsoli w HDR za 1000 zeta.

      Aby do 1 marca :)

      Skomentuj

      1. jatojatojatoja
        Oceń komentarz:

        -1    

        Opublikowano: 2017-02-17 15:07

        Debilu skończony jak Twój stary. Battlefront z 2015 roku już miał lepszą grafikę niż to coś dla niedojebów Twojego pokroju.
        Ale co Ty możesz wiedzieć skoro gry oglądasz na youtube i nic więcej.

        Skomentuj

        1. PS4MasterRace
          Oceń komentarz:

          -12    

          Opublikowano: 2017-02-17 15:25

          Pokaż komentarz zakopany przez użytkowników

          Ale zabolało zapiekło i za szczypało ale nie przejmuj się może za parę lat dostaniesz taką oprawę na pc :D

          A na razie oglądaj i ucz się od najlepszych :)

          Skomentuj

          1. Chochlik
            Oceń komentarz:

            2    

            Opublikowano: 2017-02-17 15:28

            O boshe teraz tu będziesz linki z Uncharted wklejał?

            Skomentuj

          2. PS4MasterRace
            Oceń komentarz:

            -6    

            Opublikowano: 2017-02-17 15:35

            Przyszedł ekspert od konsol których nie ma bo ma je gdzieś ech...
            Chochlik jesteś mistrzem i zastanawiam się po co wchodzisz w newsy o konsolach chyba tak aby po trollować ech...

            Skomentuj

          3. Chochlik
            Oceń komentarz:

            4    

            Opublikowano: 2017-02-17 15:44

            Kolejny co czytać nie umie. Ku*wa już nie umiem prościej napisać, że konsola nie oferuje mi nic więcej ponad to co mam na PC. A wręcz jest odwrotnie. Dlatego nie mam konsoli ani posiadać w jej obecnej formie nie zamierzam. Ale co to ma do samego zainteresowania? To jak nie jestem kierowcą rajdowym i nie zamierzam być to nie mogę się interesować tym sportem? Nie muszę mieć, aby czymś się móc interesować. Nawet ze zwykłej ciekawości czy chęci znajomości aktualnych technologii i sprzętu.

            Skomentuj

          4. endogie
            Oceń komentarz:

            1    

            Opublikowano: 2017-02-17 15:28

            Ty masz jakis kompleks gosciu? Naprawde daj se luz...bo cie tu zjedzą...

            Skomentuj

          5. Chochlik
            Oceń komentarz:

            0    

            Opublikowano: 2017-02-17 15:36

            @endogie: To do mnie było?

            Skomentuj Historia edycji

          6. Mandalorian
            Oceń komentarz:

            1    

            Opublikowano: 2017-02-17 21:16

            @chochlik
            wątpię, raczej do twojego przedmówcy.

            A tobie radzę odpuścić. Nie ma sensu tracić czasu na gadanie ze ścianą. Fanboy to fanboy z takimi debilami nie pogadasz.

            Skomentuj

        2. KMyL13
          Oceń komentarz:

          -2    

          Opublikowano: 2017-02-17 21:30

          Ja mam tylko pytanie - jak ten komentarz się tutaj dostał w tej formie? 1 i 17 słowow bardzo "przyjazne, a komentarz się dodał. A ja, jak w newsie o kontynuacji "Ni No Kuni" użyłem słowa składającego się z części ma+ng+oz+je+by, to komentarz się nie dodał i dostałem bana na 7 dni >.>

          Skomentuj

          1. kitamo
            Oceń komentarz:

            0    

            Opublikowano: 2017-02-17 22:29

            stary norma - ja napisałem doopa i dostałem bana.
            Ale ten portal zyje z odsłon wiec musza jakos napedzic gunwoburze w komentarzach wiec z fejkowych kont leca takie wlasnie z doopy komenty po to by licznik odsłon się krecił.
            Od dawna przyjmuje się taka strategie na wielu portalach.

            Skomentuj

      2. VHdvamFTdGFyYQ
        Oceń komentarz:

        1    

        Opublikowano: 2017-02-17 15:24

        Śmiga... hahah... raczej poci się, aby było 30 klatek.

        A 3 marca można sprzedać razem z konsolą, bo po tych paru godzinach gry nie ma co dalej robić.

        Skomentuj Historia edycji

        1. PS4MasterRace
          Oceń komentarz:

          -6    

          Opublikowano: 2017-02-17 15:30

          Chodzi jak należy jakiś problem masz czy tylko zazdrość i ból pup... że takie perełki to tylko na konsoli w cenie zdechłej karty grafiki dla pcmr :)

          https://www.youtube.com/watch?v=yDYVquogcJE&t

          Skomentuj

          1. VHdvamFTdGFyYQ
            Oceń komentarz:

            1    

            Opublikowano: 2017-02-17 15:47

            Ból dupy to ty masz, bo nie stać cię na nic więcej ponad konsolę za 2x500+. Lel frajer.

            Skomentuj

          2. blebleble
            Oceń komentarz:

            1    

            Opublikowano: 2017-02-17 16:23

            Jeszcze 2x500 na gry za 259zł.

            hue hue hue hue :D

            Skomentuj Historia edycji

      3. endogie
        Oceń komentarz:

        2    

        Opublikowano: 2017-02-17 15:26

        Odpowiem ci jak Linda Boguś...Spierdallaj!!! Kretyn.

        Skomentuj Historia edycji

        1. kitamo
          Oceń komentarz:

          -1    

          Opublikowano: 2017-02-17 22:31

          taki koment kwalifikuje się do bana.

          Skomentuj

  2. sebmania
    Oceń komentarz:

    1    

    Opublikowano: 2017-02-17 14:27

    Na pewno ktoś już to mówił ale strasznie mi to przypomina
    "ark survival evolved" tym bardziej ze dodali tek tier update

    Skomentuj

  3. Adios6293
    Oceń komentarz:

    -1    

    Opublikowano: 2017-02-17 14:46

    Napewno kupie :P:P

    Skomentuj

  4. sabaru
    Oceń komentarz:

    0    

    Opublikowano: 2017-02-17 15:43

    Zagrajcie sobie w tą samą grę na PC i na konsoli to zobaczycie różnice. Ja też jak grałem najpierw na konsoli to myślałem że grafika w grze jest bardzo ładna ale potem jak zagrałem na PC to całkiem inna gra. Chyba że twórcy specjalnie okroją grę żeby ją wyrównać z tą z konsoli to wtedy nie widać prawie różnicy ale jak jest gra dobrze zrobiona to nawet nie ma co porównywać.

    Skomentuj Historia edycji

    1. Chochlik
      Oceń komentarz:

      1    

      Opublikowano: 2017-02-17 15:55

      Mi nie musisz tego mówić. Tylko niektórych nie stać na dobry komputer, żeby tego doświadczyć i jestem w stanie to zrozumieć. Tylko po co okłamywać siebie i próbować przekonać innych, że jest inaczej?

      Skomentuj

      1. kitamo
        Oceń komentarz:

        0    

        Opublikowano: 2017-02-17 22:32

        a jak chcesz porownywac gry które sa jednoplatformowe..

        Skomentuj

        1. sabaru
          Oceń komentarz:

          -1    

          Opublikowano: 2017-02-18 11:38

          Mówię tu o tych, na których można zagrać na PC i konsoli jak np. w GTA V. Ta gra też by lepiej mogła wyglądać jakby wyszła na PC.

          Skomentuj

  5. Dragonik
    Oceń komentarz:

    -2    

    Opublikowano: 2017-02-17 16:13

    nie uświadczę takiej grafiki na PC no nie nie uświadczę bo na PC byłaby o wiele lepsza. Przykład Watch dogs prezentacja na PC a potem krojenie na konsole i obniżenie jakości PC do konsoli.

    Skomentuj

    1. Mandalorian
      Oceń komentarz:

      -4    

      Opublikowano: 2017-02-17 21:17

      I pewnie podobnie było z wiedźminem.

      Skomentuj

    2. Green Lantern
      Oceń komentarz:

      3    

      Opublikowano: 2017-02-18 07:12

      "Obniżanie jakości PC do konsoli" - a kto im kazał? Jakieś lobby masońskie z Watykanu? :D

      Skomentuj

  6. blebleble
    Oceń komentarz:

    0    

    Opublikowano: 2017-02-17 16:31

    Horizon: Zero Dawn to graficznie dno i metr mułu w porównaniu z Wiedźminem 3 na PC.

    Wystarczy zobaczyć jak wygląda Wiedźmin 3 na PC.

    https://youtu.be/bwKB1BC0UzE

    https://youtu.be/Z8LrfUDhsEw

    Skomentuj

  7. prime27pl
    Oceń komentarz:

    1    

    Opublikowano: 2017-02-17 17:01

    Przedstawiacie żenujący poziom.Banda dzieciaków i nie ważne ile lat macie.Powinno się zabrać wam konsole i komputery to byście zobaczyli realny świat a nie te wasze plastikowe bóstwa.

    Skomentuj

  8. SzybkiSasza
    Oceń komentarz:

    1    

    Opublikowano: 2017-02-17 17:02

    A mnie nie obchodzi za bardzo grafika i kłócić się nie będę (chociaż wierzę, że będzie satysfakcjonująca). Za to bardzo cieszę się z racji walorów artystycznych - ten filmik nieco skojarzył mi się z The Last Of Us :)

    To na co liczę najbardziej, to na świetną historię i wciągającą mechanikę otwartego świata. Nie lubię sandboksów dziejących się w miastach (GTA IV i V dość bardzo mnie nudziły), za to uwielbiam te na otwartych połaciach, w lasach itp. np. Shadow Of Mordor, więc i tą grę łyknę z chęcią ;)

    Oby jednak Guerilla wywiązała się z obietnic, bo pozostawili mi nieco mały niesmak po ostatnim Killzone... ;)

    Skomentuj

    1. Artik
      Oceń komentarz:

      2    

      Opublikowano: 2017-02-17 18:32

      Nie mały, tylko ogromny. Nie kupie Horizon na premierę, bo nie chce się sparzyć jak przy ostatnim Killzone. Poczekam na recenzję.

      Skomentuj

  9. kosiarz007
    Oceń komentarz:

    2    

    Opublikowano: 2017-02-17 19:08

    Mamy 2017, a ludzie nadal reagują na oczywistego trolla...

    Skomentuj

  10. Green Lantern
    Oceń komentarz:

    1    

    Opublikowano: 2017-02-18 07:09

    Blacharze nie zawiedli. Nie ma newsa odnośnie konsolowej produkcji, żeby nie zebrała sie banda zakompleksionych pajaców spod bandery blachy falistej. Ciekawe, że nigdy gracze konsolowi nie zachowują sie tak przy okazji newsów o grach PCtowych.

    Skomentuj

    1. jatojatojatoja
      Oceń komentarz:

      -4    

      Opublikowano: 2017-02-18 13:41

      Bo pecetowcy nie wypisują pod newsami takich bredni jak wasza banda tłuków.

      Skomentuj

      1. Green Lantern
        Oceń komentarz:

        3    

        Opublikowano: 2017-02-18 14:18

        Właśnie widze :D

        Skomentuj

        1. jatojatojatoja
          Oceń komentarz:

          -6    

          Opublikowano: 2017-02-18 17:26

          Zrównuje z ziemią takich debili jak wy, którzy wychwalają konsole ponad wszystko a dobrej grafiki w życiu nie widzieli. Idź dalej wal gruche do tej gry, bo po niej znowu posucha na rok.

          Skomentuj

          1. PS4MasterRace
            Oceń komentarz:

            4    

            Opublikowano: 2017-02-19 08:05

            Że takiego smarka jeszcze nie z banowali to się dziwię.

            Smarku oglądaj jak prezentuję się najładniejszy sandbox na rynku :)

            https://www.youtube.com/watch?v=YwxCaZGMbKU

            I się tak nie na dymaj bo ci żyłka pęknie he.