Na topie

Ziemia nie należy już do nas - Sony prezentuje świat Horizon: Zero Dawn

Autor:

więcej artykułów ze strefy:
Gry PlayStation 4

Kategoria: Gry Gry na konsole Gry PlayStation 4 Tematyka: gra akcji Zwiastuny gier Producenci: Guerrilla Games SONY

W świecie Horizon: Zero Dawn ludzie nie odgrywają już najistotniejszej roli.

  • Ziemia nie należy już do nas - Sony prezentuje świat Horizon: Zero Dawn
A A

Sony nie ustaje w promowaniu Horizon: Zero Dawn. Światło dzienne ujrzały już kolejne zwiastuny.

Pierwszy materiał, przygotowany w polskiej wersji językowej, to dłuższa wersja spotu telewizyjnego, o którym wspominaliśmy przy okazji omawiania daty spadku embargo na publikację recenzji gry. Przypomina on, iż w świecie Horizon: Zero Dawn ludzie nie odgrywają już najistotniejszej roli.

„Kiedy wszystko pogrążyło się w ciemnościach, natura przejęła władanie nad ruinami zapomnianej cywilizacji - zabrała coś, co kiedyś było nasze. Teraz świat należy do maszyn...”

 
A skoro już mowa o wykreowanym przez Guerrilla Games świecie, jeszcze bliżej prezentują go dwa kolejne zwiastuny. Pokazują dużą różnorodność terenów, a także ich mieszkańców, którym gracze stawić będą musieli czoła.
 

 


Źródło: PlayStation, PlayStation Polska EXTRA

Odsłon: 2944 Skomentuj newsa
Komentarze

20

Udostępnij
  1. xkazik
    Oceń komentarz:

    10    

    Opublikowano: 2017-02-17 14:23

    te ceny sa chore :D

    Skomentuj

          1. endogie
            Oceń komentarz:

            1    

            Opublikowano: 2017-02-17 15:28

            Ty masz jakis kompleks gosciu? Naprawde daj se luz...bo cie tu zjedzą...

            Skomentuj

          2. Mandalorian
            Oceń komentarz:

            1    

            Opublikowano: 2017-02-17 21:16

            @chochlik
            wątpię, raczej do twojego przedmówcy.

            A tobie radzę odpuścić. Nie ma sensu tracić czasu na gadanie ze ścianą. Fanboy to fanboy z takimi debilami nie pogadasz.

            Skomentuj

        1. KMyL13
          Oceń komentarz:

          -2    

          Opublikowano: 2017-02-17 21:30

          Ja mam tylko pytanie - jak ten komentarz się tutaj dostał w tej formie? 1 i 17 słowow bardzo "przyjazne, a komentarz się dodał. A ja, jak w newsie o kontynuacji "Ni No Kuni" użyłem słowa składającego się z części ma+ng+oz+je+by, to komentarz się nie dodał i dostałem bana na 7 dni >.>

          Skomentuj

          1. kitamo
            Oceń komentarz:

            0    

            Opublikowano: 2017-02-17 22:29

            stary norma - ja napisałem doopa i dostałem bana.
            Ale ten portal zyje z odsłon wiec musza jakos napedzic gunwoburze w komentarzach wiec z fejkowych kont leca takie wlasnie z doopy komenty po to by licznik odsłon się krecił.
            Od dawna przyjmuje się taka strategie na wielu portalach.

            Skomentuj

      1. endogie
        Oceń komentarz:

        2    

        Opublikowano: 2017-02-17 15:26

        Odpowiem ci jak Linda Boguś...Spierdallaj!!! Kretyn.

        Skomentuj Historia edycji

        1. kitamo
          Oceń komentarz:

          -1    

          Opublikowano: 2017-02-17 22:31

          taki koment kwalifikuje się do bana.

          Skomentuj

  2. sebmania
    Oceń komentarz:

    1    

    Opublikowano: 2017-02-17 14:27

    Na pewno ktoś już to mówił ale strasznie mi to przypomina
    "ark survival evolved" tym bardziej ze dodali tek tier update

    Skomentuj

  3. Adios6293
    Oceń komentarz:

    -1    

    Opublikowano: 2017-02-17 14:46

    Napewno kupie :P:P

    Skomentuj

  4. sabaru
    Oceń komentarz:

    0    

    Opublikowano: 2017-02-17 15:43

    Zagrajcie sobie w tą samą grę na PC i na konsoli to zobaczycie różnice. Ja też jak grałem najpierw na konsoli to myślałem że grafika w grze jest bardzo ładna ale potem jak zagrałem na PC to całkiem inna gra. Chyba że twórcy specjalnie okroją grę żeby ją wyrównać z tą z konsoli to wtedy nie widać prawie różnicy ale jak jest gra dobrze zrobiona to nawet nie ma co porównywać.

    Skomentuj Historia edycji

      1. kitamo
        Oceń komentarz:

        0    

        Opublikowano: 2017-02-17 22:32

        a jak chcesz porownywac gry które sa jednoplatformowe..

        Skomentuj

        1. sabaru
          Oceń komentarz:

          -1    

          Opublikowano: 2017-02-18 11:38

          Mówię tu o tych, na których można zagrać na PC i konsoli jak np. w GTA V. Ta gra też by lepiej mogła wyglądać jakby wyszła na PC.

          Skomentuj

  5. Dragonik
    Oceń komentarz:

    -2    

    Opublikowano: 2017-02-17 16:13

    nie uświadczę takiej grafiki na PC no nie nie uświadczę bo na PC byłaby o wiele lepsza. Przykład Watch dogs prezentacja na PC a potem krojenie na konsole i obniżenie jakości PC do konsoli.

    Skomentuj

    1. Mandalorian
      Oceń komentarz:

      -4    

      Opublikowano: 2017-02-17 21:17

      I pewnie podobnie było z wiedźminem.

      Skomentuj

  6. blebleble
    Oceń komentarz:

    0    

    Opublikowano: 2017-02-17 16:31

    Horizon: Zero Dawn to graficznie dno i metr mułu w porównaniu z Wiedźminem 3 na PC.

    Wystarczy zobaczyć jak wygląda Wiedźmin 3 na PC.

    https://youtu.be/bwKB1BC0UzE

    https://youtu.be/Z8LrfUDhsEw

    Skomentuj

  7. prime27pl
    Oceń komentarz:

    1    

    Opublikowano: 2017-02-17 17:01

    Przedstawiacie żenujący poziom.Banda dzieciaków i nie ważne ile lat macie.Powinno się zabrać wam konsole i komputery to byście zobaczyli realny świat a nie te wasze plastikowe bóstwa.

    Skomentuj

  8. SzybkiSasza
    Oceń komentarz:

    1    

    Opublikowano: 2017-02-17 17:02

    A mnie nie obchodzi za bardzo grafika i kłócić się nie będę (chociaż wierzę, że będzie satysfakcjonująca). Za to bardzo cieszę się z racji walorów artystycznych - ten filmik nieco skojarzył mi się z The Last Of Us :)

    To na co liczę najbardziej, to na świetną historię i wciągającą mechanikę otwartego świata. Nie lubię sandboksów dziejących się w miastach (GTA IV i V dość bardzo mnie nudziły), za to uwielbiam te na otwartych połaciach, w lasach itp. np. Shadow Of Mordor, więc i tą grę łyknę z chęcią ;)

    Oby jednak Guerilla wywiązała się z obietnic, bo pozostawili mi nieco mały niesmak po ostatnim Killzone... ;)

    Skomentuj

    1. Artik
      Oceń komentarz:

      2    

      Opublikowano: 2017-02-17 18:32

      Nie mały, tylko ogromny. Nie kupie Horizon na premierę, bo nie chce się sparzyć jak przy ostatnim Killzone. Poczekam na recenzję.

      Skomentuj

  9. kosiarz007
    Oceń komentarz:

    2    

    Opublikowano: 2017-02-17 19:08

    Mamy 2017, a ludzie nadal reagują na oczywistego trolla...