Na topie

Powitajcie Sounddeco by Tonsil - polska marka audio owocem porozumienia

Autor:

więcej artykułów ze strefy:
Audio

Kategoria: RTV Audio Tematyka: polska myśl techniczna Producenci: Tonsil

Na polskim rynku audio doszło w tym tygodniu do interesującego przejęcia. (Słynący z jakości i samodzielności) Tonsil stał się właścicielem Sounddeco – marki cenionej za godne uwagi łączenie dobrego brzmienia i estetyki produktów. 

 • Powitajcie Sounddeco by Tonsil - polska marka audio owocem porozumienia
A A

Po wielu miesiącach intensywnych rozmów udało się dojść do porozumienia, którego efektem jest powołanie do życia marki audio Sounddeco by Tonsil. Pod taką właśnie banderą można spotkać producenta na warszawskich targach Audio Video Show 2018, które dziś się rozpoczęły i potrwają aż do niedzieli. 

Obaj producenci będą współpracować, a sprzęt Sounddeco będzie rozwijany pod skrzydłami firmy Tonsil. Ta nie chciała po prostu wchłaniać marki, ze względu na – jak tłumaczy właściciel, Sławomir Wieszczeciński – szacunek i uznanie dla Jana Zamiara z firmy Witowa, który włożył dużo wysiłku i serca, by stworzyć Sounddeco takim, jakie znamy. Sama Witowa pozostanie dostawcą obudów do kolumn. 

Sounddeco by Tonsil

„Pozyskaliśmy nie tylko świetną markę audio, lecz także bardzo ważnego dla nas partnera biznesowego, który będzie produkował obudowy głośnikowe. Dzięki podjęciu współpracy z firmą Witowa jesteśmy pewni, że oferowane przez nas kolumny będą nie tylko zapewniały wysoką jakość dźwięku ale również, będą świetnie się prezentować w każdym wnętrzu” – dodał Sławomir Wieszczeciński. 

Przejęcie to ma również pozwolić firmie na rozszerzanie oferty, co jest szczególnie ważne dlatego, że w planach jest ekspansja zagraniczna. 

Źródło: White-Magick

Odsłon: 6234 Skomentuj newsa
Komentarze

4

Udostępnij
 1. AmigaPPC
  Oceń komentarz:

  2    

  Opublikowano: 2018-11-16 13:40

  Gratulacje - należą się Tonsilowi, zasłużył na to.

  Skomentuj

 2. q3aki
  Oceń komentarz:

  1    

  Opublikowano: 2018-11-16 20:11

  ogolnie fajnie slyszec, ze nasze rodzime marki sobie radza

  Skomentuj

  1. BrumBrumBrum
   Oceń komentarz:

   0    

   Opublikowano: 2018-11-20 09:39

   bardzo dobrze, chociaż jak się porówna jakość polskich produktów do zachodnich, to niestety jest ona na niekorzyść polskich. piszę tu konkretnie o jakości generowanego dźwięku, co niestety bardzo widać na wykresach widma.
   dlatgo z całego serca życzę tonsilowi sukcesywnego polepszania jakości, nie tylko obudowy, ale przede wszystkim generowanego dźwięku :)

   Skomentuj

 3. Mario.1984.
  Oceń komentarz:

  0    

  Opublikowano: 2018-11-24 19:57

  W ogóle się cenią, a jakość tylko dobra.

  Skomentuj Historia edycji

Dodaj komentarz

Przy komentowaniu prosimy o przestrzeganie netykiety i regulaminu.

Aby dodać komentarz musisz być zalogowany!