Na topie

Premiera South Park: The Fractured But Whole we wtorek - a co potem?

Autor:

więcej artykułów ze strefy:
Gry

Firma Ubisoft podzieliła się szczegółami na temat przepustki sezonowej i poszczególnych DLC, które rozszerzą grę South Park: The Fractured But Whole.

 • Premiera South Park: The Fractured But Whole we wtorek - a co potem?
A A

Już w najbliższy wtorek światło dzienne ujrzy wreszcie South Park: The Fractured But Whole, czyli kontynuacja bardzo udanego Kijka Prawdy. Wydawca tymczasem podzielił się informacjami na temat tego, co będzie się działo już po debiucie (i ile będzie kosztowała możliwość zasmakowania przygotowanych atrakcji).

Ubisoft zapowiedział, że wraz z samą grą w sprzedaży zadebiutuje przepustka sezonowa (która wchodzi również w skład Złotej Edycji „...But Whole”). Jako odrębny byt będzie kosztować 30 euro bez centa i da graczom dostęp do dwóch mniejszych rozszerzeń i trzech dużych DLC.

Pierwsze rozszerzenie trafi do nabywców już w dniu premiery, a będzie to pakiet kostiumów i profitów pod tytułem Relikty Zaronu. Tydzień później do gry dołączy Ręcznik, czyli towarzysz zabawy, który będzie miał dla „Nowego” wskazówkę na każdą okazję.

W grudniu South Park: The Fractured But Whole doczeka się pierwszego pakietu DLC zatytułowanego Niebezpieczny holopokład, na który złożą się: zadanie polegające na walce w miejscówce doktora Timothy’ego, unikatowe kostiumy i artefakty.

Na przyszły rok zaś zaplanowana została premiera dwóch rozszerzeń fabularnych Od zmierzchu do Casa Bonita i Dawaj Crunch’a. To drugie wprowadzi też do gry nową klasę superbohatera. Gdybyście chcieli kupić wszystkie „dodatki” osobno, zapłacilibyście prawie 37 euro.

Sama gra, jak i przepustka sezonowa, będą dostępne na PC, PlayStation 4 i Xbox One.

Źródło: Ubisoft

Odsłon: 3730 Skomentuj newsa
Komentarze

8

Udostępnij
 1. vide cui fidas
  Oceń komentarz:

  2    

  Opublikowano: 2017-10-15 17:02

  Ale ciągną pieniądze pazerne świnie...

  Skomentuj

 2. venom32
  Oceń komentarz:

  1    

  Opublikowano: 2017-10-15 17:11

  Czyli trzeba będzie poczekać, aż pojawi się cała gra wraz z powycinaną zawartością za rozsądne pieniądze.

  Skomentuj

 3. HardCorak
  Oceń komentarz:

  1    

  Opublikowano: 2017-10-15 22:20

  ciekawe czy we wtorek będzie "South Park: The Fractured But Whole, denuvo złamane w 1 dzień"

  Skomentuj Historia edycji

 4. belineaenter
  Oceń komentarz:

  0    

  Opublikowano: 2017-10-16 08:47

  Ubi zwietrzy hajsy wszędzie pazerne świnie Tylko CD Projekt Red!

  Skomentuj

 5. Maxdamage
  Oceń komentarz:

  0    

  Opublikowano: 2017-10-16 10:17

  O ile kijek prawdy kupiłem zaraz po premierze, to jak widze te ustawione w kolejce dlc to mi sie przepaska na oko i drewniana noga sama zakłada.

  Skomentuj

   1. Anonim20
    Oceń komentarz:

    1    

    Opublikowano: 2017-10-16 11:09

    Jakość tych DLC to chłam...
    2 fabularne DLC które pewnie starczą na góra godzinę gry, pozostałe to kostiumy i power upy czyli czity, koleszka od wskazówek (lol) oraz wyzwania także nie ma co ich bronić, chyba ,że ktoś jest psycho fanem ubisoftu i takich praktyk czyli dymanka z kasy ;)

    Skomentuj

 6. Anonim20
  Oceń komentarz:

  1    

  Opublikowano: 2017-10-16 11:08

  Cena też nie zła na PC...od 179zł w górę, gry ani sprzedać ani nic bo przypisana do konta, w wypadku sklepowej wersji do Uplay (wersję steam tylko cyfrowo które i tak wymagają uplay)
  30€ za season pass, dodatki osobno 37€ z czego dają nam tylko DWA dodatki, nie liczę czitów w postaci nowych kostiomów i power upów czy szajsu w postaci wyzwania albo typa co nam udziela wskazówek...
  Jaka firma taka jakość ;)

  Skomentuj

 7. belineaenter
  Oceń komentarz:

  0    

  Opublikowano: 2017-10-16 15:49

  Ja się nie zgadzam i nie podobają mi się praktyki Ubi i EA i będę o tym wszędzie mówić żeby ludzi informować a im więcej świadomych konsumentów, graczy tym lepiej! Po to są komentarze żeby móc się wypowiedzieć! Nie oceniam gry tylko praktyki: pre-oorder, DLC, pay-to-win nie chcę tego i nie kupuję!

  Skomentuj

Dodaj komentarz

Przy komentowaniu prosimy o przestrzeganie netykiety i regulaminu.

Aby dodać komentarz musisz być zalogowany!