• benchmark.pl
 • Gry
 • South Park: The Fractured But Whole dopiero w październiku
Gry

South Park: The Fractured But Whole dopiero w październiku

opublikowano przez Wojciech Kulik w dniu 2017-05-18

Gra South Park: The Fractured But Whole pojawi się na rynku dziesięć miesięcy po zapowiadanej dacie premiery. Jeśli nie będzie opóźnienia.

Mikołajki, walentynki, prima aprilis – żadna z tych trzech sugerowanych dat premiery nie wypaliła i okazuje się, że miłośnicy Cartmana i spółki będą musieli uzbroić się w cierpliwość. Ostatecznie twórcom South Park: The Fractured But Whole uda się wyrobić dopiero na… Dzień Przyjaźni Wysp Dziewiczych Stanów Zjednoczonych z Portoryko.

Dla tych, którzy nie wiedzą, dzień ten przypada 17 października. I właśnie wtedy na półkach sklepowych wylądują pierwsze egzemplarze tego zwariowanego erpega, w którym wiecznie młodzi bohaterowie wcielą się tym razem w superbohaterów. Zdradza to najnowszy zwiastun, którym uraczyła nas ekipa Ubisoftu – oto on:

„...But Whole” zmierza na pecety oraz konsole Xbox One i PlayStation 4. Gra zawierać ma wszystko, co najlepsze z Kijka Prawdy, a do tego dodawać sporo świeżości, na czele z nowymi mechanizmami walki i rzemiosła. Nie pozostaje już nic innego, jak tylko mieć nadzieję, że ta dziesięciomiesięczna obsuwa wyjdzie produkcji na dobre. Dobrze też, by była to już ostatnia.

Warto jeszcze wspomnieć o zakupowych bonusach. Otóż każdy, kto kupi South Park: The Fractured But Whole, otrzyma za darmo poprzednią odsłonę, czyli wspomniany już Kijek Prawdy. Dodatkowo osoby, które zdecydują się na zamówienie przedpremierowe, dostaną jeszcze Ręcznika – towarzysza na czas rozgrywki.

Źródło: Ubisoft, VG247

marketplace

Komentarze

5
Zaloguj się, żeby skomentować
avatar
Dodaj
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  Czy ktoś w końcu ogarnia dlaczego to jest "Fractured But Whole"? Jakieś oficjalne info od wydawcy? Był konkurs na polski tytuł i przecież było świetnie pasujące "Podzieleni, ale zrzyci" i coś tam jeszcze. Strzał w stopę, tak jak dubbing za cholerę nie pasuje mi w SP na Comedy Central, tak polski tytuł by się przydał. Chyba, że tylko autor newsa nie ogarnął i jednak będzie tytuł pl?
  Zaloguj się
 • avatar
  Sadzilem, ze moda na South Park skonczyla sie jakies 15 lat temu i zostala zastapiona przez Cyanide&Happiness.
 • avatar
  W końcu, sądziłem że ukaże się dopiero w 2018. Kijek Prawdy był świetny. Czekam niecierpliwie ;)
 • avatar
  Jeśli będzie tak samo dobra lub lepsza od Kijka Prawdy, to sukces murowany. Poprzedniczka była zaskakująco dobra, nawet wspaniała.