Na topie

E3 2017: South Park: The Fractured But Whole na zwiastunie i gameplayu

Autor:

więcej artykułów ze strefy:
Gry

Ubisoft wykorzystał targi E3 2017, by przypomnieć o grze South Park: The Fractured But Whole. Otrzymaliśmy zwiastun i zapis rozgrywki.

  • E3 2017: South Park: The Fractured But Whole na zwiastunie i gameplayu
A A

Ubisoft na tegoroczne E3 przywiózł ze sobą wszystkie wyczekiwane przez graczy tytuły (a nawet więcej). Nie mogło więc zabraknąć także South Park: The Fractured But Whole – drugiej części erpegowej serii o grupce niechcących się zestarzeć kumpli z małego amerykańskiego miasteczka.

Choć gdyby pierwsze zapowiedzi okazały się trafne, wielu zainteresowanych przejście gry South Park: The Fractured But Whole miałoby już za sobą, rzeczywistość okazała się brutalna. Zarówno ci, jak i inni muszą bowiem na premierę tego tytułu poczekać nieco dłużej, aż do 17 października.

Czy warto? Jeżeli lubicie jedyny w swoim rodzaju klimat South Parku i przy Kijku Prawdy bawiliście się przednio, to odpowiedź może być wyłącznie twierdząca. Jeśli nie wierzycie, to spójrzcie na zwiastun przygotowany z okazji E3 2017, by się przekonać:

Jeżeli sam zwiastun nie jest dla was wystarczający, to czas przejść do czegoś konkretniejszego. Na takie określenie bez wątpienia zasługuje przeszło dziesięciominutowy zapis rozgrywki pełen wszystkiego tego, czego można się spodziewać po grze, która ma w nazwie „...But Whole”:

South Park: The Fractured But Whole zmierza na PC, PlayStation 4 i Xbox One.

Na tej samej imprezie dowiedzieliśmy się też, że Cartman wraz ze swoją zgrają pojawi się również na smartfonach. Ubisoft zapowiedział strategię czasu rzeczywistego z potyczkami w trybie PvP zatytułowaną South Park: Phone Destroyer:

Źródło: PC Gamer, Ubisoft

Odsłon: 2554 Skomentuj newsa
Komentarze

0

Udostępnij

Nie dodano jeszcze komentarzy!

Dodaj komentarz

Przy komentowaniu prosimy o przestrzeganie netykiety i regulaminu.

Aby dodać komentarz musisz być zalogowany!