Na topie

Spider-Man z nowym zwiastunem i świetnymi wynikami przedsprzedaży

Autor:

więcej artykułów ze strefy:
Gry PlayStation 4

Kategoria: Gry Gry na konsole Gry PlayStation 4 Tematyka: gra akcji Zwiastuny gier Producenci: Insomniac Games

James Stevenson ze studia Insomniac Games przyznał w ostatnim wywiadzie, iż przedsprzedaż gry wypada lepiej od wszelkich oczekiwań. Spider-Man zadebiutuje już 7 września.

  • Spider-Man z nowym zwiastunem i świetnymi wynikami przedsprzedaży
A A

Rywalizacja o miano najlepszej gry tego roku na PlayStation 4 powinna być bardzo zacięta. Wszelkie znaki na niebie i ziemi wskazują, iż przystąpi do niej Spider-Man, który nawet przed premierą zapewnia twórcom powody do zadowolenia.

James Stevenson ze studia Insomniac Games przyznał w ostatnim wywiadzie, iż przedsprzedaż gry wypada lepiej od wszelkich oczekiwań. Nie poznaliśmy niestety żadnych liczb, być może zmieni się to w późniejszym czasie. Wydaje się jednak, że nie są to puste przechwałki, zdecydowana większość komentarzy dotyczących gry jest pozytywna, to samo powiedzieć można o naszych pierwszych wrażeniach z rozgrywki.

„Bardzo pochlebia nam, iż ludzie wyłożyli już swoje pieniądze i pokładają w nas taką wiarę.”

Przypomnijmy, że Spider-Man trafi na rynek 7 września. Na deser mamy natomiast kolejny zwiastun gry. Tym razem twórcy skoncentrowali się na walce, która będzie jednym z najważniejszych elementów zabawy. Przy odrobinie wprawy graczy powinna być bardzo widowiskowa.


Źródło: PlayStation

Odsłon: 2831 Skomentuj newsa
Komentarze

55

Udostępnij
  1. krisu82gdansk
    Oceń komentarz:

    -7    

    Opublikowano: 2018-08-21 18:42

    no to zaraz się zacznie :(
    gównoburza gimbazy za 3...2...1 :(

    Skomentuj

  2. blebleble
    Oceń komentarz:

    5    

    Opublikowano: 2018-08-21 18:44

    A RayTracing w tym jest?

    Ups.. zapomniałem... To exclusive na PlayZłoma 4.

    hue hue hue hue :D

    Skomentuj

    1. krisu82gdansk
      Oceń komentarz:

      -10    

      Opublikowano: 2018-08-21 18:48

      Pokaż komentarz zakopany przez użytkowników

      jesteś moim ulubionym gimbusem tutaj, innych trzeba orać Ty pierwszym postem nie to, że dałeś się podpuścić to jeszcze sam się zaorałeś RayTracingiem :D
      misczu ;) nad misczami :)
      https://imgur.com/a/MVD1CG9

      Skomentuj

      1. PS4Ekskluzyw
        Oceń komentarz:

        -9    

        Opublikowano: 2018-08-21 18:57

        Zaorany po raz enty :)))

        Skomentuj

        1. krisu82gdansk
          Oceń komentarz:

          -8    

          Opublikowano: 2018-08-21 19:17

          gorzej, bo jeszcze jakby go zaorali, ale artykuł jest o dobrej sprzedaży gry, która jeszcze nie wyszła, cieszy się popularnościa tych co mieli z nią styczność
          ogólnie na plus, a ten dekiel wpada i ora sam siebie, technologią na którą go nie stać, a nawet gdyby to jeszcze nie wykorzystaną :D
          pecety są w tak ciemnej dup..... z HDRem, który na konsolach działa znakomcie, a ten podnieca się jakimiś cudami
          NA RAZIE TO NIECH MS I NVIDIA OGARNĄ HDR, BO ON AKURAT DZIAŁA KIEDY CHCE :(
          przykład u mnie w domu samsung 55 cali 4k/hdr, PS4 PRO śmiga, XBOX ONE X śmiga, HDR nigdy nie był problemem, pecet i5 z 1070 pod Windows 10 :( uświadczyłem kilka razy w filmach, od czasu creators update do windows 10, działa to jak chce i kiedy chce, jako tako jest co najwyżej w Mass Effect Andromeda, ale tam też potrafią być kwiatki
          ps. wersja na PS4 oczywiście pomyka z HDR

          Skomentuj

          1. blebleble
            Oceń komentarz:

            5    

            Opublikowano: 2018-08-21 19:24

            Ja taki sprzęt mam za 3 zlecenia ;)

            A wiesz, że na PlayStation 4 HDR to też ściema?

            "Bezużyteczny prezent dla właścicieli Playstation 4? HDR w tej konsoli działa tylko w teorii.

            Sony zrobiło właścicielom Playstation 4 przysługę, dodając obsługę efektu HDR w najnowszym uaktualnieniu konsoli. Dzięki temu posiadacze odpowiednich telewizorów mogą cieszyć się lepszej jakości obrazem. Przynajmniej w teorii. Bo w praktyce kompletnie nie mają czym."

            http://polygamia.pl/bezuzyteczny-prezent-dla-wlascicieli-playstation-4-hdr-w-tej-konsoli-aktualnie-nie-sluzy-do-niczego/

            Skomentuj

          2. Wulfen4
            Oceń komentarz:

            -5    

            Opublikowano: 2018-08-21 22:45

            "Ja taki sprzęt mam za 3 zlecenia ;) "

            I wtedy się budzisz?

            Skomentuj

          3. blebleble
            Oceń komentarz:

            0    

            Opublikowano: 2018-08-22 09:34

            Nie. Wtedy mam na taki sprzęt ;)

            Skomentuj

          4. Wulfen4
            Oceń komentarz:

            -1    

            Opublikowano: 2018-08-22 16:27

            Czyli dalej śnisz :D

            Skomentuj

          5. blebleble
            Oceń komentarz:

            0    

            Opublikowano: 2018-08-22 21:18

            Jak to mówi jeden popularny Jutuber

            "Mam wywalone jajca" czy mi wierzysz. Ja trzepie hajs na komputerze a Ty grasz w gry na PlayZłomie.

            hue hue hue hue :D

            Skomentuj

      2. blebleble
        Oceń komentarz:

        2    

        Opublikowano: 2018-08-21 19:01

        krisu82gdansk

        Oj głupiutki jesteś. Masz poczytaj sobie ;)

        https://pl.wiktionary.org/wiki/sarkazm

        Ps. przecież napisali prawdę. Takich gier nie ma.

        Jeszcze.... :)

        Skomentuj Historia edycji

        1. krisu82gdansk
          Oceń komentarz:

          -6    

          Opublikowano: 2018-08-21 19:30

          u Ciebie jest jeden ALE POWAŻNY PROBLEM
          Ty niewiedząc czemu wciąż uważasz, że 7 września każdy tutaj mający PS4 zagra w spider-mana tylko dlatego, że nie ma peceta :D
          ja Ci już wiele razy tłumaczyłem, a Ty dalej swoje, w większości przypadków, jak ktoś ma konsole i stać go na gierki po prawie 300zł, to sorry ale ma pewnie lepszego peceta od Ciebie
          także daruj sobie wstawki o battlefieldach, nowych tomb raiderach bo jak tylko ogram spidermana na konsoli to odpalę sobie coś na piecu i będzie to prawdopodobnie lepiej wyglądało niż na Twoim ;)
          wiesz mi, większośc zapalonych graczy ma dzisiaj konsole i mocarnego peceta

          Skomentuj

          1. blebleble
            Oceń komentarz:

            2    

            Opublikowano: 2018-08-21 19:33

            A ja myślę, że jesteś kobietą i pewnie masz okres :D

            Skomentuj Historia edycji

    2. krisu82gdansk
      Oceń komentarz:

      -6    

      Opublikowano: 2018-08-21 18:49

      weź spróbuj jeszcze raz się zaorać, może pójdziesz na rekord, dwa samozaorania w kilka minut??!?!

      Skomentuj

      1. blebleble
        Oceń komentarz:

        4    

        Opublikowano: 2018-08-21 19:05

        Jak dotąd to ja zaoruje dzieci konsolowe ;)


        krisu82gdansk

        Czemu nie zacytowałeś więcej?

        "Owszem podczas prezentacji pokazano kilka pięknych trailerów z Battlefield V, Metro: Exodus czy Shadow of the Tomb Raider, ale tych gier jeszcze na rynku nie ma i przez jakiś czas nie będzie.

        Trzeba pamiętać, że obecne i prawdopodobnie także przyszłe konsole korzystają z układów graficznych od AMD.

        A to oznacza brak wsparcia dla technologii śledzenia promieni. W czasach gdy gry powstają przede wszystkim na konsole, to dosyć istotny fakt."

        uuuuuu jakie piękne samozaoranie uuuuuu :D

        Antyweb też się zaorał.

        Testy Battlefield V wystartują dokładnie 6 września, ale wszyscy zainteresowani będą mogli pobrać pliki z grą nieco wcześniej – już 3 września.

        Dawaj jeszcze mistrzu samozaorania :D

        Skomentuj Historia edycji

        1. krisu82gdansk
          Oceń komentarz:

          -4    

          Opublikowano: 2018-08-21 19:11

          tak bo Ty dobrze po 40 roku życia, doświadczony, wykształcony, majętny, tylko, że już kilka razy próbowali tutaj Cię podpytać o posiadany sprzęt, a Ty dalej swoje screeny i filmiki z yotuba
          pokaż jaki to masz mocarny pecete, że tak go bronisz, bo mnie tu pachnie jakimś starym i3 i poczciwym geforce 770 itp.
          coś wątpie, że kolega śmiga na 1070

          Skomentuj

          1. blebleble
            Oceń komentarz:

            0    

            Opublikowano: 2018-08-21 19:20

            Wskaż mi gdzie? I kiedy?

            Wiele razy pisałem, że mam Asusa N551JM

            Tu masz mój filmik z przed 2 lat.

            https://mega.nz/#F!rToh3Bga!L-VtGZXe_2wJLLsc8WZ_-Q

            klikasz prawym przyciskiem myszki i wybierasz "ściągnij" a następnie "pobieranie standarowe"

            Jak byś czasem nie wiedział ;)

            Skomentuj Historia edycji

          2. krisu82gdansk
            Oceń komentarz:

            -3    

            Opublikowano: 2018-08-21 21:06

            i to jest ten niby cud techniki, którym tak się zachwycasz od miesięcy?!?
            dobra nie mam pytań
            faktycznie łeb urywa, crysis pewnie wygląda na tym cudownie, szkoda, że to giera z przed 11 lat :D

            Skomentuj

          3. blebleble
            Oceń komentarz:

            0    

            Opublikowano: 2018-08-22 09:54

            Na tym cudzie techniki zarobiłem na QUADRO P5000 ;)

            Nad niczym się nie zachwycam od miesięcy.

            Gdybyś miał mózg zamiast styropianu, to byś zauważył, że cały czas piszę o grafice na komputerach względem konsol a w szczególności PlayZłoma 4.

            Nigdy nigdzie nie napisałem, że mam lepszą grafikę na swoim laptopie czy na P5000. Cały czas dzieci konsolowe piszą, że PlayZłom 4 jest lepszy w generowaniu grafiki.

            Więc usiądź, zastanów się, i może zrozumiesz jakie bzdury o mnie wypisujesz.

            Skomentuj Historia edycji

          4. PS4Ekskluzyw
            Oceń komentarz:

            0    

            Opublikowano: 2018-08-22 11:18

            Jest lepszy widać to w grach na wyłączność :) Jakoś do tej pory nie ma gry która by przebiła graficznie God of War Horizon ZD U4 The Order......

            Musisz się z tym pogodzić :)))

            Skomentuj

          5. blebleble
            Oceń komentarz:

            0    

            Opublikowano: 2018-08-22 15:31

            Tu masz lepszą grafikę

            https://youtu.be/22SK1oxMuNc

            Musisz się z tym pogodzić.

            Skomentuj

    3. piotreeeek
      Oceń komentarz:

      1    

      Opublikowano: 2018-08-21 19:35

      "A RayTracing w tym jest?
      Ups.. zapomniałem... To exclusive na PlayZłoma 4.
      hue hue hue hue :D"

      RTX na PC
      https://www.youtube.com/watch?v=rpUm0N4Hsd8

      RTX na PS4
      https://www.youtube.com/watch?v=vEJrXo8FZ74

      :DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD

      Skomentuj Historia edycji

      1. blebleble
        Oceń komentarz:

        2    

        Opublikowano: 2018-08-21 19:41

        hahaahhahaha

        The Order: 1886 no mirror reflection !!

        hahaahahhaha

        piotreeeek I Love You !


        hahahahhahahahaha :D

        Ty jak już coś wstawisz to klękajcie narody :D

        I tą puentą pojechałeś konsolowe dzieci :D

        Skomentuj

        1. piotreeeek
          Oceń komentarz:

          0    

          Opublikowano: 2018-08-21 19:52

          PS4złom za 800zł to i ray tracing na tym samym poziomie :DDDDDDDD

          Aż zacytuje przy okazji tego "porównania RTXów" jednego bambera, bo jego cytat pasuje tu jak ulał...

          "@PS4Ekskluzyw
          Pierwsza raz w historii Playstation aby 5 letnia konsola trzymała taki poziom graficzny :)
          Fenomen ;)"

          Buahahahahahahahahahahahaha

          Skomentuj Historia edycji

          1. Wulfen4
            Oceń komentarz:

            -4    

            Opublikowano: 2018-08-21 22:48

            "RTX na PC
            https://www.youtube.com/watch?v=rpUm0N4Hsd8"

            Wojna, brud, syf, pył, a samochód świeci się jak lustro :D To ja już wolę brak odbicia postaci niż taki "realizm".

            Skomentuj

          2. piotreeeek
            Oceń komentarz:

            1    

            Opublikowano: 2018-08-22 00:34

            Rzekł koleś wolący grać z lagiem ponad 80ms jak epileptyk.

            Skomentuj

          3. Wulfen4
            Oceń komentarz:

            -1    

            Opublikowano: 2018-08-22 16:30

            no, zazwyczaj wolę laga 80 ms niż 30 fps.
            PS: kupiłeś sobie w końcu tego oleda do którego wzdychasz od 2-3 lat czy dalej siedzisz na swoim pseudo skalibrowanym samsungu?

            Skomentuj

  3. PS4Ekskluzyw
    Oceń komentarz:

    -1    

    Opublikowano: 2018-08-21 18:53

    Pierwsza raz w historii Playstation aby 5 letnia konsola trzymała taki poziom graficzny :)

    Fenomen ;)

    Drugi zwiastun New York City Open-World

    https://www.youtube.com/watch?v=yEBp_F67_DI

    Na huk mi karta grafiki za 5 koła szaleństwo :)))

    Co to znaczy wykorzystać sprzęt każdy tranzystor w układach :) Tak powinno być na pc a karty z przed 10 lat powinny już dawno wyświetlać taką oprawę :) Ale po co jak można co dwa lata wciskać grzałki w cenie 5 konsol i nic z tego nie wynika ech.... :)))

    Skomentuj

    1. krisu82gdansk
      Oceń komentarz:

      -3    

      Opublikowano: 2018-08-21 19:12

      no ale wiesz miałbyś kartę za 5 klocków, to odpalisz sobie Crysisa z 2007 z modami :D

      Skomentuj

    2. piotreeeek
      Oceń komentarz:

      0    

      Opublikowano: 2018-08-21 19:26

      "Pierwsza raz w historii Playstation aby 5 letnia konsola trzymała taki poziom graficzny :) "

      Buahahahahahahhahahahahahahhahahah
      Nie ma to jak samoonaniści BUAHAHAHAHAHAHHAHAHA

      Skomentuj

    3. blebleble
      Oceń komentarz:

      1    

      Opublikowano: 2018-08-21 19:27

      PS4Ekskluzyw

      "Trzeba pamiętać, że obecne i prawdopodobnie także przyszłe konsole korzystają z układów graficznych od AMD.

      A to oznacza brak wsparcia dla technologii śledzenia promieni.

      W czasach gdy gry powstają przede wszystkim na konsole, to dosyć istotny fakt."

      https://antyweb.pl/geforce-rtx-nvidia-ray-tracing-brak-gier/

      Podziękowania dla krisu82gdansk za link.

      hue hue hue hue :D

      Skomentuj

      1. piotreeeek
        Oceń komentarz:

        0    

        Opublikowano: 2018-08-21 19:33

        Oni do dziś nawet hairworksa na oczy w exach nie widzieli, a Ty im opowiadasz o takiej technologi rodem z promów kosmicznych jak RTX :D

        Skomentuj

      2. PS4Ekskluzyw
        Oceń komentarz:

        0    

        Opublikowano: 2018-08-21 19:55

        Takie bajery jak ray tracing był już pokazany w grze na PS4 w 2014 roku. Cascaded Voxel Cone Ray Tracing w The Tomorrow Children.

        https://www.gamasutra.com/view/news/286023/Graphics_Deep_Dive_Cascaded_voxel_cone_tracing_in_The_Tomorrow_Children.php

        "Dla dzieci The Tomorrow wprowadziliśmy innowacyjny system oświetleniowy oparty na wokselu Zamiast używać tradycyjnego systemu oświetlenia odroczonego lub opóźnionego, stworzyliśmy system, który oświetlał wszystko na świecie, śledząc stożki za pomocą wokseli.

        Zarówno nasze bezpośrednie, jak i pośrednie oświetlenie jest obsługiwane w ten sposób i pozwala nam uzyskać trzy odbicia globalnej iluminacji na pół-dynamicznych scenach na PlayStation 4. Śledzimy stożki w 16 ustalonych kierunkach w sześciu kaskadach tekstur 3D i zamykamy je oświetlenie za pomocą Screen Directional Occlusion i sferycznych okludowań dla naszych dynamicznych obiektów, aby uzyskać ostateczny efekt oświetleniowy. Wspieramy również uproszczony model oświetlenia oparty na harmonicznych sferycznych, który pozwala nam naświetlanie naszych cząstek, a także pozwala nam osiągać efekty specjalne, takie jak przybliżanie rozpraszania podpowierzchniowego i materiałów refrakcyjnych. "

        Kolejna generacja PS5 z pcta zrobi z dup... jesień średniowiecza.

        Zaoranie hard level :)))

        Skomentuj

        1. blebleble
          Oceń komentarz:

          1    

          Opublikowano: 2018-08-21 20:13

          PS4Ekskluzyw

          To teraz twoje ulubione pytanie tylko skierowane do ciebie.

          To dlaczego nie ma takich gier na PlayZłom4 ? :D

          Skomentuj

        2. piotreeeek
          Oceń komentarz:

          1    

          Opublikowano: 2018-08-21 20:22

          "Takie bajery jak ray tracing był już pokazany w grze na PS4 w 2014 roku. "

          A widziałeś jaki fajny ray tracing jest w Order1886? :DDDDDD

          Skomentuj

          1. Wulfen4
            Oceń komentarz:

            -1    

            Opublikowano: 2018-08-21 22:50

            The order 1886 to niemal fotorealizm, długo jeszcze nie powstanie gra na pc z taką grafiką.

            Skomentuj

          2. piotreeeek
            Oceń komentarz:

            -1    

            Opublikowano: 2018-08-22 00:33

            Już dawno powstała...
            https://www.youtube.com/watch?v=oAXC-MwfpHA

            Buahahahahahahahahhahaha

            Skomentuj

          3. PS4Ekskluzyw
            Oceń komentarz:

            -1    

            Opublikowano: 2018-08-22 11:16

            Jeszcze długo nie będzie :)

            Graficzny kiler nawet karta za 5 koła mu nie straszna he.

            https://www.youtube.com/watch?v=4KZGqzPomoU&t

            Skomentuj

  4. Chong-li
    Oceń komentarz:

    2    

    Opublikowano: 2018-08-21 19:02

    Naprawdę jestem pełen podziwu że w dzisiejszych czasach da się stworzyć silnik gier wideo który działa idealnie latami bez zbytnich kosztów wymiany sprzętu(PS4 na PS4 PRO) i Sony jest w tym mistrzem.

    Fakt jak ktoś napisał wyżej nie ma RayTracingu ale przecież nie może mieć bo jest to nowa technologia w kartach nvidii lecz nie zmienia to faktu że grafika jest bardzo dobra a sama gra ma bardzo ciekawą linie fabularną,na pewno zagram bo jeszcze nigdy nie zawiodłem się na grze na wyłączność na konsole Playstation 4.

    Skomentuj

    1. blebleble
      Oceń komentarz:

      3    

      Opublikowano: 2018-08-21 19:46

      Twórcy A Way Out porównują PlayStation 4 do 5-letniego PC. Przez konsole deweloperzy mają problemy.

      „Chcesz szczerej prawdy? Ta maszyna nie jest tak silna, jak myślisz. Sprzęt jest jak pięcioletni PC. Gdyby konsole były tak potężne jak komputery, to zobaczyłbyś zupełnie inne gry”

      http://www.ppe.pl/news/51838/tworcy-a-way-out-porownuja-playstation-4-pro-do-5-letniego-pc-przez-konsole-deweloperzy-maja-problemy.html

      bisoft: grafika w The Division pogorszona, by konsolowcy nie byli poszkodowani.

      Przedstawiciel studia Ubisoft Massive, odpowiedzialnego za grę MMORPG The Division, której premiera odbędzie się już w marcu, z rozbrajającą szczerością stwierdził w rozmowie z redaktorem kanału Team Epiphany w serwisie YouTube, że "byłoby niesprawiedliwym, gdyby wersja przeznaczona na komputery stacjonarne była wersją bardziej zaawansowaną graficznie od wersji na konsole".

      http://www.conowego.pl/aktualnosci/ubisoft-grafika-w-the-division-pogorszona-by-konsolowcy-nie-byli-poszkodowani-16475/

      The Division finalnie z dużo gorszą grafiką. Powtórzy się sytuacja jak z Watch Dogs?

      „Obecnie deweloperzy są pod dużym naciskiem wydawców, aby nie oferować wyraźnie różniących się doświadczeń [grafiki] od konsol, by nie pokazać, że następna generacja nie jest tak potężna jak PC. To chyba to, co się stało w Ubisoft Montreal.”

      „Ale oni [Ubisoft] nie przyznają, że praktyka ta polega na obniżeniu jakości grafiki w grze. O wiele łatwiej jest powiedzieć, że usuwa się rzeczy dla stabilności, co jest często kłamstwem, a tego się powinniście spodziewać przy każdej produkcji, którą będziemy tworzyć.”

      http://pclab.pl/news58390.html

      Tak, grafika Wiedźmina 3: Dziki Gon celowo została pogorszona. Był jednak ważny powód.

      W rozmowie z serwisem Eurogamer Marcin Iwiński, współzałożyciel firmy CD Projekt przyznał, że downgrade wizualny w grze miał faktycznie miejsce. Jak łatwo było się domyślić, winę za to ponoszą konsole do gier, które mają za mało mocy obliczeniowej, by dać sobie radę z pierwotną wersję oprawy graficznej w grze Wiedźmin 3: Dziki Gon.
      http://www.spidersweb.pl/2015/05/wiedzmin-3-gorsza-grafika.html

      Wiedźmin 3 z gorszą grafiką przez konsole. CD Projekt przeprasza...
      http://www.pcworld.pl/news/Wiedzmin-3-z-gorsza-grafika-przez-konsole-CD-Projekt-przeprasza,402061.html

      Skomentuj

      1. piotreeeek
        Oceń komentarz:

        1    

        Opublikowano: 2018-08-21 22:47

        Szach mat.

        Skomentuj

  5. PS5 to smiec
    Oceń komentarz:

    0    

    Opublikowano: 2018-08-21 19:17

    Ale biednie ta gra wyglada.. Konsolowe gimby jak zwykle dostaja pol-produkt.

    Skomentuj

    1. piotreeeek
      Oceń komentarz:

      0    

      Opublikowano: 2018-08-21 19:27

      A zobaczysz jakie zacznie sie beczenie jak wrzuce po premierze pare screenów w 4K z gameplayu...będzie "to manipulacja, sprane screeny" bauahahahahah

      Skomentuj

    2. krisu82gdansk
      Oceń komentarz:

      -5    

      Opublikowano: 2018-08-21 21:09

      a cóż takiego dostaliśmy na peceta ostatnio? :( bo Ci powiem, że ja bym chętnie coś ograł, ale to wygląda tak, że na piecu ogrywam krótkie i nudne fpsy tylko dlatego, że lepiej wyglądają i lepiej mi się gra na klawie i myszy
      ale hity to akurat mam na konsoli, nie pamiętam w tym roku tak głośnej premiery jak God of War
      może coś przeoczyłem? co w tym roku wyszło fajnego na pieca? nowy symulator życia na farmie, ostatnio coś pisali o symulatorze pszczoły
      czekaj już wiem, na stronie media marktu piszą, że w top 10 jest dodatek do sims 4 :D
      faktycznie 2018 to rok peceta, perełka za perełką
      a jeszcze na koniec ogramy sobie RDR2 pewnie NVIDIA wyda nowe stery pod to

      Skomentuj

      1. piotreeeek
        Oceń komentarz:

        2    

        Opublikowano: 2018-08-21 22:40

        Na PC możesz ograć wszystko oprócz kilku exów z PS4. I to w jakości, o której na konsoli sony można jedynie pomarzyć.
        A co do RDR2, to i tak ogram ją sobie na XOX też w jakości lepszej niż na PS4/PS4Pro. A jak wyjdzie wersja na PC, to nie omieszkam jeszcze raz jej sprawdzić i ficzerów graficznych jakie dodali względem konsol.

        Skomentuj Historia edycji

        1. krisu82gdansk
          Oceń komentarz:

          0    

          Opublikowano: 2018-08-22 08:43

          no i?
          myślisz, że jak ktoś ma PS4 to nie ma Xboxa albo tym bardziej peceta?!?!
          kur... ludzie skąd taki pomysł, według Twojej teorii to ograsz RDR na XBX, a później na piecu, bo to normalne, że masz xboxa i peceta, ale jak ktoś mówi, że ogra na PS4 to na bank wedle Twojego myślenia peceta ma tylko do komentarzy na benchmarku :D
          stary ja tez ogralem GTA na ps3, później na Ps4, a na sam koniec mam na steama bo wersja peceta wygląda najlepiej
          właśnie tutaj jest bajer, że mając kilka platform gram we wszystko
          a kilka osób tutaj snuje jakieś teorie, że koleś gra na ps4 to poza exami nic nie ma więcej :D

          Skomentuj

  6. krisu82gdansk
    Oceń komentarz:

    0    

    Opublikowano: 2018-08-21 21:12

    blebleble jedno ostatnie pytanie!
    zakładam, że masz 18 lat i możesz głosować
    czy głosujesz na PIS? bo jeśli tak to w pełni rozumiem z kim tu mamy do czynienia

    Skomentuj

  7. Chong-li
    Oceń komentarz:

    5    

    Opublikowano: 2018-08-21 21:22

    @krisu82gdansk musisz zdać sobie sprawę z jednego bardzo ważnego prawa że skoro tobie się coś nie podoba to nie znaczy że inni mają to samo zdanie.

    Na Piecu w tym roku było masę świetnych rpg,strategi i gier przygodowych,gier sportowych, wyścigów.
    Przewinęły się też dobre gry akcji i bijatyki oraz fpsy a do końca roku jeszcze daleko.Jesień-zima zapowiada się bardzo obficie w dobre tytuły chociażby nadchodzący Tomb Raider czy Battlefield V oraz Assassin's Creed Odyssey.

    Twoja teoria o braku dobrych gier na peceta jest ostro naciągana i szyta grubymi nićmi.
    Najczęściej wywołuje gówno-burze w komentarzach.

    Skomentuj Historia edycji

    1. krisu82gdansk
      Oceń komentarz:

      -1    

      Opublikowano: 2018-08-22 08:49

      gównoburze to wywołuje tutaj kilka osób (dzieci w większości) które na kązdym kroku wpisują playzłom,. jaki to syf, jak god of war kijowo wygląda itp
      jest to gównoburza
      ja od dawna powtarzam, że totalnie nie kumam czemy bleblebe i jemu podobni nie mogą zrozumieć jednej prostej rzeczty, to że ich nie stać na 2 lub więcej platform do grania, nie znaczy, że innych też nie
      tak samo nie rozumiem skąd u nich pomysł, że jak ktoś pochwalił, że czeka na spider-man, a ostatnio zagrywał się w god of wara to na bank poza konsola niczego nie ma, ja z racji pracy (serwis komputerowy) obracam się w kręgach graczy i ludzi dużo pracujących na komputerach, jak widzę, że ktoś ma konsole to 9 na 10 przypadków ma też spoko piecyk
      i między god of warem i spidermanem, zagra w nowego Tomb Raidera czy AC Odyssey na piecu ;)
      i tutaj podstawowe pytanie czy to aby nie jest klasyczny ból dupy? że ktoś inny o zgrozo mam ps4, xboxa i do tego jeszcze fajnego peceta?
      bo tak to moje drogie dzieci wygląda, zaczynacie zaklinać rzeczywistość
      wychodzi taki RDR2 i wcalę się nie dziwię, że ktoś nie posiadający konsoli może odczuwać smutek, ale to napisz, że szkoda, że póki co nie ma na pc, a nie, że to syf, mogiła itp. bo to jest żenujące

      Skomentuj

      1. blebleble
        Oceń komentarz:

        -1    

        Opublikowano: 2018-08-22 10:38

        Dziecko. Nigdzie nigdy nie napisałem, że Good of Whore, źle wygląda.

        I przestań już wypisywać te swoje wymyślone brednie to co ja myślę bo nic takiego co wypisujesz nie myślę.

        Skąd wiesz, że mnie nie stać?

        I napisałem Ci już wyżej. Dzieci konsolowe uważają, że na konsolach a w szczególności na PlayZłomie 4 jest lepsza grafika niż na komputerach.

        I proszę cię zapoznaj się z tym.

        https://pl.wiktionary.org/wiki/sarkazm

        A jeśli już tak się czepiasz tego Crysisa to zobacz jak grafika wyglądała w 2007 roku na komputerach.

        https://youtu.be/yG1ZUSCrgqM

        https://youtu.be/i8B1ZEv02UQ

        Wszystko było liczone w czasie rzeczywistym Oświetlenie, fizyka.

        Jak byś nie wiedział co to znaczy to tu masz podane kilka książek. Możesz sobie kupić i poczytać.

        http://home.agh.edu.pl/~mradzisz/TEACHING/RTR/wyklad_01.pdf

        Skomentuj Historia edycji

        1. PS4Ekskluzyw
          Oceń komentarz:

          -2    

          Opublikowano: 2018-08-22 11:09

          No to jak z tym ray tracingiem na pc grasz już w jakąś grę bo ja odpaliłem na PS4 The Tomorrow Children. Już od dwóch lat grałem w coś takiego :)

          Cascaded Voxel Cone Ray Tracing w The Tomorrow Children.

          https://www.gamasutra.com/view/news/286023/Graphics_Deep_Dive_Cascaded_voxel_cone_tracing_in_The_Tomorrow_Children.php

          Nie masz jeszcze biedaczku tego na pc i nie jesteś w stanie pokazać jak grasz hue hue


          Skomentuj

          1. piotreeeek
            Oceń komentarz:

            2    

            Opublikowano: 2018-08-22 14:05

            Zaawansowanie ray tracingu w tej gierce na PS4 w porównaniu z tym co robi RTX w BF1 albo SOTTR, to jest co najwyżej na poziomie epoki kamienia łupanego, wiec z czym ty tu do ludzi wyskakujesz.
            I jeszcze ta grafika rodem z jakiegoś indora z plusa za darmoche...nie dziekuje, postoje.

            Skomentuj Historia edycji

          2. blebleble
            Oceń komentarz:

            0    

            Opublikowano: 2018-08-22 15:30

            PS4Ekskluzyw

            Dzieciaku.

            Nie gram od 10 lat. (wyjątek The Crew i Mass Efect.)

            I pisałem ci to już nieraz. Ty też przestań grać i zajmij się czymś pożytecznym bo od tego grania masz kisiel zamiast mózgu.

            Skomentuj

          3. Wulfen4
            Oceń komentarz:

            -1    

            Opublikowano: 2018-08-22 16:36

            "Nie gram od 10 lat. (wyjątek The Crew i Mass Efect.) "

            To po co się wypowiadasz w tematach o gierkach?

            " i zajmij się czymś pożytecznym"
            po co marnujesz mnóstwo czasu na coś co w ogolę cię nie interesuję?

            Skomentuj

          4. blebleble
            Oceń komentarz:

            0    

            Opublikowano: 2018-08-22 21:22

            Wulfen4

            Człowieku o rozumku dżdżownicy.

            A czemu ty się wypowiadasz o grafice skoro nie masz o tym bladego pojęcia?

            30 minut dziennie przeznaczam na rozrywkę w postaci odpisywania dzieciom konsolowym na ich bzdury na Benchmarku. Między innymi też twoje, żeby reszta gimbazy nie powielała tych bzdur.

            Taki czyn społeczny :)