Na topie

Spider-Man w złocie - premiera odbędzie się zgodnie z planem

Autor:

więcej artykułów ze strefy:
Gry PlayStation 4

Kategoria: Gry Gry na konsole Gry PlayStation 4 Tematyka: gra akcji Kiedy premiera Producenci: Insomniac Games

Studio Insomniac Games pochwaliło się, iż gra osiągnęła już status gold, wszelkie prace zostały zakończone. Spider-Man trafi na rynek 7 września.

  • Spider-Man w złocie - premiera odbędzie się zgodnie z planem
A A

Spider-Man zapowiada się na jedną z najciekawszych gier tego roku. Dobrze wiedzieć zatem, że premiera odbędzie się zgodnie z wcześniejszym planem producenta i wydawcy.

Studio Insomniac Games pochwaliło się, iż gra osiągnęła już status gold, wszelkie prace zostały zakończone. Tym samym można mieć pewność, iż ustalona wcześniej data debiutu nie ulegnie zmianie i gra trafi w ręce graczy 7 września.


Gdyby ktoś zapomniał, mówimy tutaj o grze przygotowanej na wyłączność PlayStation 4. Warto też przypomnieć, iż w sprzedaży pojawi się specjalna wersja konsoli PlayStation 4 Pro nawiązująca do gry.


Źródło: Insomniac Games, PlayStation Polska

Odsłon: 2383 Skomentuj newsa
Komentarze

11

Udostępnij
  1. kitamo
    Oceń komentarz:

    -2    

    Opublikowano: 2018-07-31 02:19

    No to trzeba kilka dni wolnego zrobic sobie :)

    Skomentuj

  2. Chong-li
    Oceń komentarz:

    2    

    Opublikowano: 2018-07-31 09:03

    Spider-man zaoferuje nam 4K i HDR graficznie będzie to wyglądało bardzo ładnie a i fabuła widzę to dobra robota,spider man wrogiem publicznym będzie ciekawie.

    Jak się sypnie konkretną kasą na tworzenie gier to wychodzą właśnie takie perełki.
    W tej generacji Sony całkowicie zdeklasowało Microsoft.

    Skomentuj

      1. Chong-li
        Oceń komentarz:

        0    

        Opublikowano: 2018-07-31 09:52

        @krzysiek82gda nie zgodzę się z tobą w poprzedniej generacji xbox360 był bardzo dobrą konsolą z masą świetnych gier na wyłączność w tym znakomity Gears Of war.
        Natomiast PS3 miało swoje Uncharted.

        W tamtej generacji nie było zwycięzcy obie konsole oferowały gry multiplatformowe i gry na wyłączność na tym samym poziomie.

        Mi osobiście bardziej przypadł do gustu Xbox 360 również bardziej lubiłem kinecta niż PS move.

        Oczywiście miałem na stanie również PS3 ze względu na serie uncharted i legendarny już The Last Of Us.

        Skomentuj Historia edycji

          1. Chong-li
            Oceń komentarz:

            0    

            Opublikowano: 2018-07-31 10:15

            @PSEkskluzyw jak pisałem wyżej mi w tamtej generacji bardziej przypadł do gustu xbox360 i nie czułem się olany przez microsoft bo ograłem te tytuły dla których kupiłem konsole i byłem w pełni zadowolony z zakupu,oczywiście ps3 też miałem ze względu na gry które opisałem w poprzednim komentarzu.

            Playstation 3 nie miała seri Gears of War a ta gra dla mnie była prio w kupnie konsoli.Dopiero po przejściu trylogii kupiłem ps3 dla serii uncharted i the last of us.
            Gra killzone nie podobała mi się wtedy i nie podoba mi się teraz lubię fpsy ale w klimatach I i II wojny światowej.

            W tamtej generacji można było sobie pozwolić na kupno xbox360 i ps3 bo było na jednej i drugiej dużo perełek.

            Dzisiaj PS4 zmiażdżyła Xboxa i wybór jest oczywisty a raczej jego brak.

            Skomentuj

          2. MakankoBzykankoPukanko
            Oceń komentarz:

            0    

            Opublikowano: 2018-07-31 10:35

            @Chong-li masz racje w tamtej generacji były dwie dobre konsole w tej PS4 jest mistrzem nad mistrzów.
            Dokładnie tak jak mówisz Soniacz zdeptał xboxa a wszystkie gry na wyłączność jak również opisywany tutaj Spiderman jest perełką kolejną do kolekcji dorobku playstation.

            Mądrego to aż miło poczytać Piona Chong-li i zdrówko :)

            Skomentuj Historia edycji

        1. Smuga
          Oceń komentarz:

          1    

          Opublikowano: 2018-07-31 11:27

          Ty orzesz się sam codziennie na forum. No cóż, taki plebs jak ty którego nie stać na więcej niż jeden sprzęt może sobie gdakać. Wróć jak poznasz inne aspekty "mocy". Prawdziwy gracz cieszy się z każdej platformy i od żadnej nie stroni dla zasady, a tylko takie biedne dziecię jak ty walczy z całym światem dzierżąc w dłoni jedną małą konsolkę. I to jeszcze pewnie kupioną przez rodziców na urodziny.

          Skomentuj Historia edycji

    1. kryspin34
      Oceń komentarz:

      0    

      Opublikowano: 2018-07-31 12:07

      Jak możesz wspominać coś o inteligencji, mimo tego że nawet w swoim ojczystym języku poprawnie pisać nie potrafisz? Już nawet pomijając treść twojego postu, która też raczej o tobie dobrze nie świadczy.

      Skomentuj

          1. kryspin34
            Oceń komentarz:

            0    

            Opublikowano: 2018-07-31 12:42

            Najpierw piszesz jaki to moderatorzy powinni tutaj zrobić porządek, a potem sam wypisujesz takie rzeczy... Oni tylko się z ciebie śmieją, bo dostali lepszą reakcje niż oczekiwali, a potem i tak to ty dostaniesz bana a nie oni. Gratuluję.

            Skomentuj

          2. Wulfen4
            Oceń komentarz:

            0    

            Opublikowano: 2018-07-31 14:28

            "Pajac to cię zrobił, a twoja stara była tak napruta, że nie ogarnęła, żeby cie w porę wyskrobać."

            Typowy pctowy degenerat.

            Skomentuj

  3. sputnikov
    Oceń komentarz:

    1    

    Opublikowano: 2018-07-31 12:12

    A z jakiej galaktyki wzięto te informacje ??? Status gold ahahah nawet tego nie ma w użytku w branży.

    Że sobie redaktorek to wymyśli to już kozacka fantazja normalnie.

    zal pl