Systemy operacyjne

Śpieszmy się z pobraniem Windows 7 Beta

opublikowano przez montezuma w dniu 2009-01-27

Tylko do 10 lutego będzie można pobierać publiczną betę Windows 7. Na blogu produkcyjnym zamieszczono szczegółowy harmonogram dostępności wersji testowej nowego systemu operacyjnego Microsoft.

 • 27 stycznia - na stronie Technetu dotyczącej publicznej bety Windows zostanie zamieszczona informacja o wprowadzeniu ograniczeń dotyczących pobierania systemu.
 • 10 luty - Windows 7 Beta nie będzie dostępny do pobrania. Użytkownicy, którzy rozpoczęli pobieranie wcześniej, będą mogli je zakończyć.
 • 12 luty - Windows 7 Beta nie będzie dostępny także dla tych, którzy wcześniej rozpoczęli proces pobierania.

Natomiast dalej będą dostępne klucze produktu. Powyższe ograniczenia nie będą dotyczyć osób posiadających subskrypcję TechNet i MSDN. Więcej informacji można znaleźć na stronach Microsoft - http://windowsteamblog.com/blogs/

marketplace

Komentarze

3
Zaloguj się, żeby skomentować
avatar
Dodaj
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  Eh, mnie beta nie potrzebna ale dobrze że podano informacje dotyczące terminów.
 • avatar
  Trzeba by w koncu zmienić staruszka XP na cos nowszego. W siódemce widze następce. Nie piszcie tylko że po co mam zmieniać skoro ikspek jest dobry: co z tego, skoro część z Was zmienia sprawne samochody częściej niż system operacyjny. Przed zakupem jeszcze upewnie się o wydajność siódemki na paru forach i jeśli opinie będa pozytywne lub przynajmniej neutralne to zakupie. XP i tak używam wyłącznie do gier, dekodowania video i audio, do netu mam niezastąpionego linuksa. Pozdro
 • avatar
  P2p ma Win7 to po co obciążać własne serwerki. Duzo ludzi juz go ma to pozyczyc można od kolegi/koleżanki skopiować itd.

  Czas zrobić miejsce na nową betę.