Na topie

Spotify Premium Duo, czyli ze współlokatorem taniej

Autor:

Szef strefy Ciekawostki

więcej artykułów ze strefy:
Ciekawostki

Kategoria: Ciekawostki Internet Tematyka: Muzyka Spotify Strumieniowanie muzyki

Mieszkające ze sobą pary, studenci w akademiku, współlokatorzy – to dla nich przygotowana została oferta Spotify Premium Duo.

 • Spotify Premium Duo, czyli ze współlokatorem taniej
A A

Standardowo miesięczny abonament Spotify Premium kosztuje 20 złotych. Jest jednak wiele sposobów na to, by płacić mniej: studenci płacą dychę, a rodzinny pakiet (dla maksymalnie pięciu osób) to koszt rzędu 30 złotych. Chytrzy stosują też metodę dzielonego konta, z której jednak nie powinno się korzystać. Teraz dochodzi jeszcze jedna możliwość. Poznajcie Spotify Premium Duo.

Nazwa zdradza właściwie wszystko: Spotify Premium Duo to abonament dla dwojga, a konkretnie: dwa (niemal całkowicie) niezależne konta Premium w atrakcyjnej cenie – 25 złotych miesięcznie. Dlaczego „niemal całkowicie”? Ponieważ jedną z funkcji w tej opcji jest Duo Mix – wyjątkowa lista odtwarzania z utworami lubianymi przez jedną i drugą osobę.

Ogólnie jednak Spotify Premium Duo to dwa konta na jednym rachunku. Każdy użytkownik może cieszyć się wszystkimi funkcjami Premium – nie trzeba dzielić się hasłem oraz można tworzyć własne playlisty i otrzymywać spersonalizowane rekomendacje. Czy jest zatem jakiś haczyk? Jest – obie osoby muszą mieszkać pod tym samym adresem. 

Dodajmy jeszcze na koniec, że z oferty Spotify Premium Duo może skorzystać nowy użytkownik, jak i ten, który jest już abonentem Spotify Premium. Właściciele usługi przekonują, że w tym drugim przypadku nie będzie żadnych problemów z zachowaniem list odtwarzania, historii czy ustawień. Więcej informacji znajdziecie na oficjalnej stronie.

Źródło: Spotify, Engadget

Odsłon: 6037 Skomentuj newsa
Komentarze

4

Udostępnij
 1. miedzianek
  Oceń komentarz:

  0    

  Opublikowano: 2019-03-29 11:56

  Jak sprawdzają adres zamieszkania? Bym wziął z narzeczoną, ale jeszcze do 31 sierpnia mieszkamy oddzielnie ;D

  Skomentuj

 2. noizebeat
  Oceń komentarz:

  0    

  Opublikowano: 2019-03-29 12:09

  Jak wygląda weryfikacja czy osoby mieszkają razem? Przecież jedno nie chodzi za drugim plus jeśli ktoś pojedzie na weekend na wieś to dostanie bana?

  Skomentuj

  1. miedzianek
   Oceń komentarz:

   3    

   Opublikowano: 2019-03-29 12:10

   Przejrzałem dokładnie pomoc i warunki, sprawdzają lokalizacją albo ręcznie wpisujesz adres :P

   Skomentuj

 3. Stashqo
  Oceń komentarz:

  0    

  Opublikowano: 2019-03-29 21:23

  Fajna opcja bo póki co to płacę spotify family dla siebie i żony, to pewnie wyszłoby taniej. Niestety póki co po próbie aktywacji dostaję jedynie powiadomienie: "Wygląda na to, że nie spełniasz warunków, aby skorzystać z tej oferty, ale mamy dla Ciebie inne..."

  Skomentuj

Dodaj komentarz

Przy komentowaniu prosimy o przestrzeganie netykiety i regulaminu.

Aby dodać komentarz musisz być zalogowany!