Na topie

Sprzedaż i handel marihuaną już 11 kwietnia na Steam

Autor:

więcej artykułów ze strefy:
Gry komputerowe

Kategoria: Gry Gry komputerowe Tematyka: Devolver Digital Kiedy premiera strategia

Weedcraft Inc to symulator ekonomiczny o zarządzaniu produkcją i dystrybucją marihuany. Premiera gry przygotowywanej przez Vile Monarch już w przyszłym miesiącu.

 • Sprzedaż i handel marihuaną już 11 kwietnia na Steam
A A

Na Steam pojawiło się już sporo kontrowersyjnych gier. Weedcraft Inc nie jest może tą wywołującą najwięcej skrajnych komentarzy, ale i tutaj mamy do czynienia z oprawą, obok której trudno jest przejść obojętnie.

Jak określają to sami twórcy, Weedcraft Inc to symulator ekonomiczny o zarządzaniu produkcją i dystrybucją marihuany. Gracze wcielą się tutaj we właścicieli kontrowersyjnego biznesu działającego w Stanach Zjednoczonych. Cel to oczywiście zdobycie pozycji rynkowego lidera i osiągniecie jak największego zysku.

Trzeba będzie nie tylko odpowiednio zadbać o sadzonki, ale też krzyżować je ze sobą tak, aby dostosować towar pod wymagania klientów. Niezwykle istotne będzie także lobbowanie u władzy i policji, w zwiększeniu zysku pomoże też skuteczna walka o dostęp do leczniczej marihuany.

Weedcraft Inc

Weedcraft Inc

Wszystko serwowane jest w komiksowej oprawie graficznej. Przy tworzeniu muzyki swój udział mieli tacy twórcy jak DJ Eprom, ES.CE, Opiat czy BRK.

Weedcraft Inc zadebiutuje 11 kwietnia na platformie Steam. Za grę odpowiedzialne jest studio Vile Monarch, wydawcą została firma Devolver Digital.

„W Weedcraft Inc gracze od podszewki poznają tajniki biznesu związanego z branżą marihuany. Będą mogli sprawdzić swoje umiejętności strategiczne i ekonomiczne, a ich wybory ukształtują świat w grze. Od poszczególnych decyzji zależeć będzie to jak uformuje się społeczeństwo, jakie podejście będzie reprezentować w kwestii marihuany, a także jak zmieni się prawo. Gracz dostanie wszelkie narzędzia do osiągnięcia swojego celu, jakim jest zdobycie pozycji lidera runku konopi.” – mówi Grzegorz Mazur, współzałożyciel Vile Monarch


Źródło: DevolverDigital

Odsłon: 4192 Skomentuj newsa
Komentarze

6

Udostępnij
 1. BARTOL48
  Oceń komentarz:

  1    

  Opublikowano: 2019-03-15 08:18

  Rozbudowana wersja MaxDila :)

  Skomentuj

 2. jeomax.co.uk
  Oceń komentarz:

  -2    

  Opublikowano: 2019-03-15 09:15

  Czekam z utesknieniem na symulator aborcji, Rapecraft, czy pamietniki pedofila.

  Skomentuj

 3. Kenjiro
  Oceń komentarz:

  2    

  Opublikowano: 2019-03-15 09:38

  Nie ma co przesadzać, na dymka i do roboty przy zielsku ;-).

  Skomentuj

 4. Adiqq
  Oceń komentarz:

  1    

  Opublikowano: 2019-03-15 09:48

  I bardzo dobrze, że taka gra wychodzi. Marihuana i konopie były demonizowane zbyt długo, to jest temat który musi przebić się do świadomości społeczeństwa, skończyć z kryminalizacją i ignorancją.
  W Kanadzie następuje pełna legalizacja i ludzie będą normalnie żyć, kto palił ten będzie dalej palił tylko w końcu legalnie, kto nie palił ten dalej nie będzie palił, do budżetu wpłyną dodatkowe środki.

  Ja tylko też przypomnę, że jeszcze do niedawna Polska stała konopiami, tradycyjnie od zawsze były legalne, nikomu nie przeszkadzały do 1997r, kiedy zaostrzono represje i zaczęto robić z obywateli kryminalistów.

  Skomentuj

  1. darioata
   Oceń komentarz:

   -1    

   Opublikowano: 2019-03-15 17:32

   W Kanadzie coraz wiecej ludzi jest niezadowolonych z rzadow ilberalow i w tym roku wszystko wskazuje na to ze wladze przejma konserwatysci ktorzy zrobia porzadek z legalizacja marihuany!
   Ludzie w Kanadzie maja juz dosc tych nieudolnych rzadow premiera Trudeau!
   Marihuana to narkotyk a ten ktory ja ''jara'' musi byc bezwlocznie umieszczony w klinice dla narkomanow i tam leczony az do czasu calkowitego wyleczenia!
   Jesli leczenie nie przynosi skotkow nalezy takiego narkomana calkowicie odizolowac od spoleczenstwa!

   A wracajac do gry mam nadzieje ze beda glosne prostesty organizacji walczacych z narkomania gra zostanie usunieta ze Steam jak i wszystkich innych sklepow cyfrowych z grami a takze zostanie wprowadzony calkowity zakaz sprzedazy na na plytach CD, DVD w naromalnych tradycyjnych sklepach.

   Skomentuj Historia edycji

 5. Satanski
  Oceń komentarz:

  0    

  Opublikowano: 2019-03-15 17:13

  Steam... a już się najarałem ;-)

  Skomentuj

Dodaj komentarz

Przy komentowaniu prosimy o przestrzeganie netykiety i regulaminu.

Aby dodać komentarz musisz być zalogowany!