Gry

Śródziemie: Cień Wojny - tak wygląda w 4K

opublikowano przez w dniu 2017-04-11

Do premiery gry Śródziemie: Cień Wojny pozostało trochę czasu, ale już teraz jest gorąco. Choć do najlepszych może brakować, na pewno będzie ładnie.

Talion już pod koniec sierpnia powrócić ma w bardziej rozbudowanej, bardziej wciągającej i ładniejszej opowieści. Co nieco na ten temat mogliśmy zobaczyć na 16-minutowym zapisie rozgrywki z ubiegłego miesiąca, ale teraz IGN serwuje nam materiał z gry Śródziemie: Cień Wojny w rozdzielczości 4K.

Śródziemie: Cień Wojny to kontynuacja całkiem udanego Cienia Mordoru, która – jeśli zaufamy producentowi – rozszerzać ma każdy aspekt gry od świata i opowieści, po główny rdzeń rozgrywki i systemy RPG. Najnowszy filmik trochę to przybliża, ale przede wszystkim przedstawia walory wizualne nowego dzieła Monolith Productions. 

Na pecetach (a gra wyląduje też na Xbox OnePlayStation 4) otrzymać mamy rozdzielczość 4K, ładniejsze tekstury i animacje oraz ogólnie rzecz ujmując lepszą grafikę. Docenić mamy to zarówno podczas eksploracji otwartego świata, jak i w trakcie pojedynków. Jeśli więc chcecie zobaczyć, jak będzie to wyglądać, rzućcie okiem na materiał poniżej:

Źródło: IGN

marketplace

Komentarze

3
Zaloguj się, żeby skomentować
avatar
Dodaj
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
  • avatar
    Co oznacza lepszą animację ? Tzn będzie inna czy raczej chodzi o efekty z GW ?
  • avatar
    A dla czego podczas walki postacie nie rzucają cienia?
    Zaloguj się