Na topie

Śródziemie: Cień Wojny - tak wygląda w 4K

Autor:

więcej artykułów ze strefy:
Gry

Do premiery gry Śródziemie: Cień Wojny pozostało trochę czasu, ale już teraz jest gorąco. Choć do najlepszych może brakować, na pewno będzie ładnie.

 • Śródziemie: Cień Wojny - tak wygląda w 4K
A A

Talion już pod koniec sierpnia powrócić ma w bardziej rozbudowanej, bardziej wciągającej i ładniejszej opowieści. Co nieco na ten temat mogliśmy zobaczyć na 16-minutowym zapisie rozgrywki z ubiegłego miesiąca, ale teraz IGN serwuje nam materiał z gry Śródziemie: Cień Wojny w rozdzielczości 4K.

Śródziemie: Cień Wojny to kontynuacja całkiem udanego Cienia Mordoru, która – jeśli zaufamy producentowi – rozszerzać ma każdy aspekt gry od świata i opowieści, po główny rdzeń rozgrywki i systemy RPG. Najnowszy filmik trochę to przybliża, ale przede wszystkim przedstawia walory wizualne nowego dzieła Monolith Productions. 

Na pecetach (a gra wyląduje też na Xbox One i PlayStation 4) otrzymać mamy rozdzielczość 4K, ładniejsze tekstury i animacje oraz ogólnie rzecz ujmując lepszą grafikę. Docenić mamy to zarówno podczas eksploracji otwartego świata, jak i w trakcie pojedynków. Jeśli więc chcecie zobaczyć, jak będzie to wyglądać, rzućcie okiem na materiał poniżej:

Źródło: IGN

Odsłon: 3918 Skomentuj newsa
Komentarze

3

Udostępnij

Gry w marketplace

 1. kitamo
  Oceń komentarz:

  0    

  Opublikowano: 2017-04-11 11:34

  Co oznacza lepszą animację ? Tzn będzie inna czy raczej chodzi o efekty z GW ?

  Skomentuj Historia edycji

 2. Halidar
  Oceń komentarz:

  0    

  Opublikowano: 2017-04-12 15:18

  A dla czego podczas walki postacie nie rzucają cienia?

  Skomentuj

  1. Tommistrz
   Oceń komentarz:

   0    

   Opublikowano: 2017-04-13 11:39

   Bo to gra RPG z otwartym światem? Nie jest to liniowy akcyjniak, w którym wszystko jest dopracowane na ostatni guzik, jest to nie do zrobienia.

   Skomentuj

Dodaj komentarz

Przy komentowaniu prosimy o przestrzeganie netykiety i regulaminu.

Aby dodać komentarz musisz być zalogowany!