Na topie

Star Wars: Battlefront II rozbudza nadzieje na zwiastunie, który wyciekł przed czasem

Autor:

więcej artykułów ze strefy:
Gry

Kategoria: Gry Gry komputerowe Gry na konsole Tematyka: Star Wars strzelanina Zwiastuny gier Producenci: DICE EA

Miał się pojawić dopiero za kilka dni, ale już jest. Pierwszy zwiastun Star Wars: Battlefront II zapowiada emocjonującą kontynuację.

  • Star Wars: Battlefront II rozbudza nadzieje na zwiastunie, który wyciekł przed czasem
A A

Gra Star Wars: Battlefront zła nie była, ale do perfekcji też trochę jej zabrakło. Kontynuacja może to poprawić, tym bardziej że zwiastun (który nieco przedwcześnie wyciekł) prezentuje się naprawdę dobrze.

Filmik budzi ogromne emocje – dlaczego? Ponieważ zapowiada tryb wieloosobowy, w którym będziemy mogli stanąć do walki na przestrzeni każdej ery, a do tego kampanię fabularną najprawdopodobniej przedstawiającą historię zaraz po przegranej bitwie o Endor. Wśród postaci znajdują się zaś Darth Maul, Kylo Ren, Yoda i Rey.

Star Wars: Battlefront II może więc zawierać wreszcie to, czego tak bardzo brakowało w „jedynce”. Niestety są też obawy o to, że nie zmieni się strategia EA i DICE polegająca na pocięciu gry na kawałki i sprzedawania ich w formie dodatków do zamówień przedpremierowych czy popremierowych DLC. 

Zerknijcie na zwiastun i dajcie znać w komentarzach jakie macie odczucia:

Filmik można obejrzeć tutaj.

Źródło: VG247

Odsłon: 3177 Skomentuj newsa
Komentarze

14

Udostępnij
  1. Eternal1
    Oceń komentarz:

    -7    

    Opublikowano: 2017-04-12 16:44

    Premiera nr.1 tego roku.

    Czekam z niecierpliwością.

    Skomentuj

  2. ciomasta
    Oceń komentarz:

    1    

    Opublikowano: 2017-04-12 17:20

    Skasowany Zwiastun :(

    Skomentuj

    1. Wojciech Kulik
      Oceń komentarz:

      0    

      Opublikowano: 2017-04-12 17:48

      Link pod filmikiem jeszcze działa ;)

      Skomentuj

  3. winged
    Oceń komentarz:

    4    

    Opublikowano: 2017-04-12 17:54

    trailer jedynki też był och i ach, raz sie dałem zrobić w ciula tym razem poczekam i nie wezme preordera

    Skomentuj

  4. kbrbabzbtb
    Oceń komentarz:

    3    

    Opublikowano: 2017-04-12 18:09

    Gra ma ultra przyjemną dla oka grafikę. Zawsze żałowałem, że nie dali SP. Teraz będzie ale mam nadzieje, że takie prawdziwe SP, a nie dodatek doklejany do MP.

    Skomentuj

  5. Dudi4Fr
    Oceń komentarz:

    0    

    Opublikowano: 2017-04-12 18:11

    Jedynka (w sumie to 3?) też się świetnie zapowiadała, beta też była fajna. Ale potem się okazało że beta to była praktycznie całą gra a za resztę trzeba było płacić osobno.

    Do tego gra była robiona dla casuali więc na PC bardzo szybko upadła a liczba ludzi grających w trybach i mapach z dlc jest po prostu żałośnie niska.

    Mam nadzieje że 2 wyjdzie im lepiej ale to dalej EA wiec bedzie pewnie Premium, bonus za preorder i tona innych dlc....

    Myślałem ze po Battlefront 2015 czegoś nie nauczyli ale dalej robią o samo. A najgorsze że to nie działa, w BF1 na PC jest ciężko znaleźć zapełniony serwer na mapach z francuskiego dodatku a to ledwo miesiąc od wyjścia...

    Skomentuj

    1. bankaigoku
      Oceń komentarz:

      0    

      Opublikowano: 2017-04-12 20:36

      Nie miałem jeszcze problemu z ilością osób na serwerach w Battlefield 1. Bynajmniej trzeba zauważyć, że może to szybciej nastąpić niżeli w przypadku poprzednich części. Uważam, że to winna funkcjonalności menu. Pomimo tego, że Battlelog potrafił denerwować, to pokazywał dużo szczegółów i można było szybciej dołączyć do serwera, w między czasie przeglądając jakąś stronę. Obecnie filtry w przeglądarce serwerów są tragiczne. Statystyki twojego profilu również zostały okrojone.
      Może gdyby poziom lobby był okienkowy, niczym w League of Legends to funkcjonalności by wzrosła.

      Skomentuj

      1. Reqiem88
        Oceń komentarz:

        1    

        Opublikowano: 2017-04-12 23:10

        Jemu o battle fronta chodziło a nie battlefielda :P

        Skomentuj

        1. bankaigoku
          Oceń komentarz:

          1    

          Opublikowano: 2017-04-13 00:33

          Dudi4Fr - "...w BF1 na PC jest ciężko znaleźć zapełniony serwer na mapach z francuskiego dodatku..."

          Skomentuj

        2. Dudi4Fr
          Oceń komentarz:

          0    

          Opublikowano: 2017-04-13 20:25

          W sumie to o Battlefront i BF1. SWBF na PC to praktycznie trup tak samo jak francuskie DLC to BF1. Podstawka trzyma sie dobrze ale przy BF1 bedzie tak samo jak z dodatkami do BF3 i 4. 2 tygodnie szaleństwa a potem wszyscy wracają do map i trybów z podstawki...

          Skomentuj

  6. belineaenter
    Oceń komentarz:

    8    

    Opublikowano: 2017-04-12 18:12

    A po co komu preordery? To zła praktyka i trzeba ją wyplenić a zasadzić wersje demo. My chcemy DEMA gier!

    Sprzedaż tej gry napędzi film, szkoda że poprzednia wyszła po kawałku. Miałem podstawkę i znudziła mi się p paru dniach.
    Battlefield 1 też już mało osób gra :(

    Skomentuj

  7. SirMichael
    Oceń komentarz:

    -2    

    Opublikowano: 2017-04-13 08:50

    i co z tego jak gra jest sztywna, robiona pod konsole. Trzeba przyznać, żę jest piękna, ale kompletnie bez fabuły i zniszczyli gameplay. Balans w 1 był z tyłka, jak nie grałeś od początku to ci z lepszymi broniami łykali cię na śniadanie jedną ręką nawet się nie przykładając.

    Skomentuj

  8. projectdarkstar
    Oceń komentarz:

    1    

    Opublikowano: 2017-04-13 09:07

    Po doświadczeniach z ostatnim Battlefrontem poczekam do premiery i na darmowe 4 godziny rozgrywki.

    Skomentuj

  9. bhaal1982
    Oceń komentarz:

    -1    

    Opublikowano: 2017-04-13 15:22

    Ja na pewno kupię ale bardziej do kolekcji bo mam wszystkie BFY ;) 1 kupiłem jak byla w promocji za 50 pln :D grałem w betę i nie do końca mi spasowała :D Dwójka na pewno też będzie dodana do kolekcji ale pewnie przy okazji jakiejś promocji świątecznej :D