Na topie

Starpoint Gemini 3 - nowe kosmiczne RPG akcji na zwiastunie

Autor:

więcej artykułów ze strefy:
Gry

Ekipa Little Green Men Games opublikowała trailer gry Starpoint Gemini 3, która jeszcze w tym roku zadebiutuje na rynku.

 • Starpoint Gemini 3 - nowe kosmiczne RPG akcji na zwiastunie
A A

Miks kosmicznego symulatora i RPG akcji jeszcze przed końcem tego roku doczeka się trzeciej odsłony. W sieci pojawił się oficjalny zwiastun gry Starpoint Gemini 3, za którą (podobnie jak w przypadku dwóch poprzednich części) odpowiadają Chorwaci z Little Green Men Games.

Starpoint Gemini 3 zaprosi nas do ogromnego, otwartego świata (złożonego z trzech systemów planetarnych) i pozwoli wcielić się w kapitana Jonathana Bolda. Będziemy przemierzać kosmos, odwiedzając niezwykłe światy i poznając ciekawe osobistości, realizując zadania główne i poboczne, rozwijając bohatera i jego statek oraz biorąc udział w dynamicznych i widowiskowych potyczkach. 

Starpoint Gemini 3 screen

Na liście kluczowych cech odnajdujemy także: rozbudowany system uzbrojenia, nowe sposoby eksplorowania kosmicznych zakątków, modułowy system modernizacji statków oraz – przede wszystkim – opowieść, której autorem jest Darko Macan, mający na swoim koncie wiele komiksów spod znaku Star Wars i Marvel. 

Fabularnie Starpoint Gemini 3 osadzone zostanie 30 lat po wydarzeniach z „dwójki”. Jeżeli zaś chodzi o samą rozgrywkę, to jej charakterystykę dobrze prezentuje wspomniany zwiastun. Ot on…

Starpoint Gemini 3 – gameplay trailer:

Gra Starpoint Gemini 3 zmierza na pecety oraz konsole Xbox One. Premiera (przynajmniej tej pierwszej wersji) odbędzie się jeszcze w tym roku. 

Źródło: Little Green Men Games

Odsłon: 5590 Skomentuj newsa
Komentarze

2

Udostępnij
 1. Ghola
  Oceń komentarz:

  0    

  Opublikowano: 2019-04-10 09:33

  Zapowiada się ciekawie, taki Freelancer , szkoda tylko ze to symulator statku kosmicznego a nie człowieka w kosmosie ;)

  Star Citizenie, przybywaj! Kiedyś tam ... damn ....

  Skomentuj

 2. xxx.514
  Oceń komentarz:

  0    

  Opublikowano: 2019-04-10 20:43

  Przypomina serię X, no i Star Citizena; zapowiada się interesująco.

  Skomentuj

Dodaj komentarz

Przy komentowaniu prosimy o przestrzeganie netykiety i regulaminu.

Aby dodać komentarz musisz być zalogowany!