• benchmark.pl
 • Gry
 • Valve świętuje - Steam ze 125 milionami aktywnych użytkowników
Gry

Valve świętuje - Steam ze 125 milionami aktywnych użytkowników

opublikowano przez Mateusz Tomczak w dniu 2015-02-24

Naprawdę sporo, a warto przypomnieć, iż bariera 100 milionów przekroczona została mniej więcej pół roku temu.

Steam

Lada dzień Valve świętować będzie 13 rocznicę zapowiedzi platformy Steam. Jubileusz zapowiada się na bardzo szczęśliwy, ponieważ cieszy się ona ogromną i cały czas rosnącą popularnością.

Valve pochwaliło się dziś, iż Steam ma już 125 milionów aktywnych użytkowników (logowanie w ciągu ostatniego miesiąca). Naprawdę sporo, a warto przypomnieć, iż bariera 100 milionów przekroczona została mniej więcej pół roku temu. Doskonale zatem widać, iż Steam cały czas zyskuje nowych sympatyków.

Baza Steam to obecnie ponad 4500 gier, a także 400 milionów elementów przygotowanych przez fanów. Jest zatem z czego wybierać, a biorąc pod uwagę liczne promocje (kuszące zwłaszcza na zachodzie) wystarcza to do wzbudzania zainteresowania graczy.

Na początku marca odbędą się targi GDC 2015. Valve przedstawić ma tan kilka swoich nowych pomysłów i wielce prawdopodobne, że wreszcie dowiemy się czegoś więcej o losach Steam Machines.

Źródło: vg247, reddit

marketplace

Komentarze

20
Zaloguj się, żeby skomentować
avatar
Dodaj
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  Święto świętem ale gdzie jest Half Life 3 ja się pytam?
  Zaloguj się
 • avatar
  Pięknie, master race się rozrasta w zastraszającym tempie ;-) Nic dziwnego, że tyle ekskluzywnych tytułów z konsol wychodzi też na PC. A także odwrotnie, jest już wiele ''exów'' na PC, choćby z ''early access'' na Steam, niektóre z nich są nawet nawet XD
 • avatar
  Szkoda tylko że klient Steam to jedna wielka pomyłka i z czasem ilość błędów rośnie w zastraszającym tempie. Nieźle się wkurzyłem gdy po przedostatniej aktualizacji, kiedy to klient skasował mi save game'y i konfiguracje we wszystkich grach. Ostatni patch naprawił ten błąd ale support oczywiście wciskał mi kit że to coś z moim kompem jest nie tak - podobnie jak przy innych błędach które zgłaszałem.
  Zaloguj się
  -3
 • avatar
  nikt nie wspomina o tym że niektórych gier bez założenia konta na steam NIE DA SIE URUCHOMIĆ!!!!!
  tak czy tak człowiek zostaje zmuszony do zalogowania sie na takim koncie i jeszcze jedno polacy za wszystko musza płacic głownie w euro, kolejny rozbój w biały dzień a ruscy płaca w we własnej walucie, chyba
  Zaloguj się
  -13