Na topie

Asustor ulepsza aplikację do zarządzania monitoringiem

Autor:

więcej artykułów ze strefy:
Technologie i Firma

Kategoria: Technologie i Firma Tematyka: Bezpieczeństwo w firmie Oprogramowanie do firmy Producenci: Asustor

Użytkownicy serwerów NAS firmy Asustor mogą już pobrać najnowszą wersję aplikacji Surveillance Center do zarządzania systemem monitoringu w firmie.

  • Asustor ulepsza aplikację do zarządzania monitoringiem
A A

Aplikacja do zarządzania systemem monitoringu z poziomu serwera NAS firmy Asustor doczekała się kolejnego wydania. Co nowego w Surveillance Center 2.7?

Po aktualizacji ten program dla firm jest przede wszystkim wygodniejszy i prostszy w obsłudze. Pojawiły się między innymi takie opcje jak eksportowanie materiałów wideo za pomocą nośnika USB (a nie tylko przez HDMI), kontrola autentyczności nagrania czy też automatyczne lub ręczne/zdalne wyłączanie monitoringu.

Surveillance Center zdalne wyłączanie monitoringu

 

W notce możemy też przeczytać, że „Asustor uprościł połączenie z routerem, a co za tym idzie użytkownik w łatwy sposób będzie mógł sprawdzić obraz z podpiętej do NAS-a kamery. Wystarczy pobrać najnowszą wersję aplikacji AiSecure (lub EasyConnect na PC), by zyskać niemal nieograniczony dostęp”.

Surveillance Center smartfon

 

Aplikacja Surveillance Center 2.7 zyskała także kompatybilność z kolejnymi dziesiątkami kamer różnych producentów (w tym Axis, D-Link, INSTAR i LG). Obsługiwane są między innymi kamery z obiektywami typu „rybie oko”, a w ustawieniach można wybrać tryb rejestrowania wideo (np. panoramiczny).

Surveillance Center tryb nagrywania

 

Niezmiennie oprogramowanie zawiera bezpłatną licencję pozwalającą podpiąć maksymalnie 4 kamery do NAS-a. Surveillance Center można pobrać z App Central.

Źródło: Asustor

Odsłon: 2094 Skomentuj newsa
Komentarze

0

Udostępnij

Nie dodano jeszcze komentarzy!

Dodaj komentarz

Przy komentowaniu prosimy o przestrzeganie netykiety i regulaminu.

Aby dodać komentarz musisz być zalogowany!