Na topie

Bez niespodzianki, świetny start przedsprzedaży Galaxy S8 i Galaxy S8+

Autor:

więcej artykułów ze strefy:
Smartfony

Kategoria: Mobile Telefony Smartfony Tematyka: Samsung Galaxy Producenci: Samsung

Wystarczyły dwa dni, a smartfony Galaxy S8 i Galaxy S8+ zostały zakupione przez 550 000 osób - w samej Korei Południowej.

  • Bez niespodzianki, świetny start przedsprzedaży Galaxy S8 i Galaxy S8+
A A

Często mówi się, że rynek smartfonów jest już bardzo nasycony i coraz trudniej o przyciąganie klientów. Niektórzy producenci zdają się jednak nie mieć z tym problemów i w gronie tym umieścić należy Samsunga.

Tegoroczne flagowce, a więc Galaxy S8 oraz Galaxy S8+ zanotowały świetny start przedsprzedaży na rynku koreańskim. Wystarczyły dwa dni aby urządzenia zostały zamówione przez 550 000 osób.

Aby uzmysłowić o jak dobrym wyniku mowa warto wrócić do zeszłorocznych propozycji. W dwa dni od startu przedsprzedaży Galaxy S7 zainteresował 100 000 użytkowników, a Galaxy Note 7 rekordowe do niedawna 400 000 użytkowników. Także w tych przypadkach chodzi o rynek koreański.

Pozostaje czekać na informacje dotyczące innych państw, ale trudno sądzić, aby producent miał powody do niepokoju. Przyjęcie Galaxy S8 i Galaxy S8+ jest naprawdę ciepłe i mają one duże szanse na bicie rekordów sprzedaży. Jak widać, afera związana z wadliwymi bateriami w Galaxy Note 7 nie zniechęca użytkowników do koreańskiego producenta.

Źródło: phonearena

Samsung Galaxy S8

Cena od 3 498 do 3 499

Zobacz wszystkie oferty

Odsłon: 4020 Skomentuj newsa
Komentarze

17

Udostępnij
  1. stalkerpl
    Oceń komentarz:

    7    

    Opublikowano: 2017-04-10 21:09

    taka niska cena, każdy sobie moe kupić taki telefonik, ja też, będe jadł czerstwy chleb ze smalcem i popijał wodą ale s8 będzie moje, może od razu zamówić 2 i połacze je w SLI

    Skomentuj

    1. maslascher
      Oceń komentarz:

      -1    

      Opublikowano: 2017-04-10 21:37

      Flagowiec w końcu. Co się czepiasz. Moim zdaniem udany telefonik patrząc na design i specyfikację ale nie stać mnie to nie kupuje. Proste ale czasami hate'rzy mają inną logikę.

      Skomentuj

      1. pablosik01
        Oceń komentarz:

        0    

        Opublikowano: 2017-04-11 07:50

        Po prostu cebula nigdzie indziej a w polszy zawsze płacz o kase telefonu... Tak macie racje producent specjalnie dla Was wypuści flagowca za 700 dolków.... Ja pier.dole.....Podziękujcie Państwu żę tyle zarabiamy a nie sracie się do producentów dlaczego amerykanin niemiec anglik francuz itp idą do sklepu i jak wiwdzą nowy tel bo np im stary spadł wchodzą do sklepu kupują nowy i wychodzą. a tu cebulaki chodzą po 2 lata ze zbitymi ekranami...

        Skomentuj

        1. Pardek
          Oceń komentarz:

          2    

          Opublikowano: 2017-04-11 13:33

          Chyba żyjesz w alternatywnym wszechświecie. Żaden niemieck, anglik czy francuz nie wywala tak kasy. Tam pieniądz ma o wiele większą wartość i każdy tak samo podchodzi do kupna telefonu. Idiotów nie sieją jak to mawiają

          Skomentuj

  2. Marucins
    Oceń komentarz:

    0    

    Opublikowano: 2017-04-10 21:32

    Następna słuchawka będzie należało do OnePlus.

    Skomentuj

    1. Dudi4Fr
      Oceń komentarz:

      2    

      Opublikowano: 2017-04-10 22:14

      Prawdopodobnie ale po cichu liczę na Mi Mix w wersji globalnej...

      Skomentuj

  3. ICE1979
    Oceń komentarz:

    -7    

    Opublikowano: 2017-04-11 05:21

    Samsung to badziewie i tyle, najtansze komponenty. Tylko nie mam pojecia kto nie uzywa najtanszych.

    Skomentuj

    1. kitamo
      Oceń komentarz:

      0    

      Opublikowano: 2017-04-11 10:30

      to jak nie masz pojęcia to po co się wypowiadać ?

      Skomentuj

      1. ICE1979
        Oceń komentarz:

        0    

        Opublikowano: 2017-04-11 14:44

        Dokladnie to pomyslalem o tobie. Ja mialem sporo urzadzen tej firmy i wszystkie przestawaly dzialac z wlasnej winy. Nawet obudowy monitorow same z siebie pekaja. Wiem ze dla wiekszosci polakow samsung galaxy iles tam to swiety gral na ktory kiedys byc moze wiekszosc z nich bedzie stac. A jak juz ktos sobie kupi to przeciez nie powie sam sobie ze wydal sporo kasy na badziewie. U mnie cena tych produktow jest bardzo przystepna i tak nie przezywam tego, staram sie pisac co mysle a ze sie to wiekszosci nie podoba: trudno.

        Skomentuj

  4. popo601
    Oceń komentarz:

    0    

    Opublikowano: 2017-04-11 09:11

    Mam czasem wrażenie że nawet jakby flagowiec kosztował 10 000 PLN to ludzie i tak by kupili choćby na raty ale kupią no bo przecież jak można nie kupić flagowca przedpremierowo albo na premierę.

    Skomentuj

    1. Smuga
      Oceń komentarz:

      0    

      Opublikowano: 2017-04-11 09:51

      Tyle to w Polsce może kosztować, ile można do cholery powtarzać, że POLSKIE CENY NIJAK MAJĄ SIĘ DO ZACHODNICH. 700 dolców/Ojrosów to dla Niemca czy Fhancuzika tyle to dla nas 700 zł. Jak trzeba być tępym aby tego nie rozumieć? Sam wydałem 4500 tysiąca na ajFona mając piekącą w dupsko świadomość, że taki Żabojad czy Szwab zamiast zapłacić prawie połowę swojego miesięcznego wynagrodzenia - wydają 1/8.

      Skomentuj

      1. kitamo
        Oceń komentarz:

        1    

        Opublikowano: 2017-04-11 10:31

        ale głupoty gadasz.
        Normalnie w PL bieda a jak wyjedziesz tylko za granice to ludzie na ulicy podchodzą i sami pieniądze do kieszeni Ci wkładają. Takie to dobre, takie to ekstra.

        Skomentuj

      2. VHdvamFTdGFyYQ
        Oceń komentarz:

        0    

        Opublikowano: 2017-04-11 12:34

        To ja się szczerze dziwię co tu ludzie w Polsce jeszcze robią skoro pare set kilometrów na zachód jest taki raj?

        Skomentuj

      3. ICE1979
        Oceń komentarz:

        0    

        Opublikowano: 2017-04-11 14:52

        Masz racje ,ale ci co zostali raczej tego nie zrozumieja. Dla PRZECIETNEGO amerykanina nowy smartfon (zazwyczaj apple) to 2 dni pracy. Pracy a nie "zbierania z ulicy"

        Skomentuj Historia edycji

  5. dolph
    Oceń komentarz:

    -4    

    Opublikowano: 2017-04-11 10:07

    Ktoś liczy ten spam o S8??? Ile można pisać postów o 1 modelu? Rozumiem, że Samsung płaci i wymaga... ale spamujecie portal tymi postami nic więcej ;/

    Skomentuj

  6. Kieresz
    Oceń komentarz:

    0    

    Opublikowano: 2017-04-11 14:09

    zief..nie dzieki...mam s6 i jestem happy...#4thefrajers

    Skomentuj

  7. czarny.75
    Oceń komentarz:

    0    

    Opublikowano: 2017-04-11 19:31

    Prawda jest taka że ceny telefonów nie są aż takie duże. Tylko Polacy za mało zarabiają. Jak widzę te komentarze że za zachodnią granicą pieniądze na ulicy rozdają to zastanawiam się kto to pisze. Nigdzie nic nie ma za darmo. Mieszkam w Niemczech od 2 lat i pracując tu normalnie dla mnie kupno g8 nie jest za wielkim obciążenia i można bez problemu go wziąć na raty i płacić 40€ miesięcznie na 2 lata. To dla mnie coś jak w Polsce 40 zł. Więc Przestańcie takie głupoty wypisywać.