Na topie

Polska gra o przetrwaniu na obcej planecie - Symmetry zadebiutuje w lutym

Autor:

więcej artykułów ze strefy:
Gry

Firma Cenega zapowiedziała, że Symmetry zadebiutuje na PC i PS4 już w przyszłym miesiącu. Dzieło polskiego studia Sleepless Clinic przedstawi opowieść o załodze kosmicznych badaczy, którzy zostali uwięzieni na obcej planecie i potrzebują twojej pomocy.

 • Polska gra o przetrwaniu na obcej planecie - Symmetry zadebiutuje w lutym
A A

Katastrofa statku kosmicznego sprawia, że załoga naukowców jest uwięziona na obcej planecie, a zadaniem gracza w Symmetry będzie sprawić, by przetrwali. Ten survival polskiego studia Sleepless Clinic zapowiada się naprawdę dobrze, a o tym, czy rzeczywiście będzie tak dobry, przekonamy się już za miesiąc – jak poinformowała Cenega.

W Symmetry gracz jest jak anioł stróż – czuwa nad tym, by rozbitkowie nie tylko przetrwali, ale też naprawili swój wehikuł i zdołali uciec w bezpieczne miejsce. Pilnuje, by zdobywali nowe, cenne umiejętności, które pomogą im zrealizować swój cel i dba, by jedli i odpoczywali, co jest konieczne do tego, by mieli siłę i zachowali zdrowie psychiczne. 

Twórcy obiecują rozbudowane zarządzanie mikrobazą, wciągającą fabułę i interesujące historie rozbitków do poznania, liczne trudne wybory moralne do podjęcia oraz przyjemną dla oka i ucha oprawę audiowizualną. Dodatkowym atutem ma być losowość wielu elementów, dzięki czemu Symmetry będzie można przechodzić wielokrotnie.

„Symmetry to retro-futurystyczna gra survivalowa o zarządzaniu kosmicznymi rozbitkami w nieprzyjemnym środowisku obcej planety. Łączy katastroficzną historię science-fiction o konsekwencjach, które mogą zaważyć na życiu i śmierci poszczególnych członków załogi, z atmosferyczną ścieżką dźwiękową i ręcznie rysowaną wektorową grafiką o pastelowych barwach” – tak o grze napisał sam wydawca, który zapowiedział, że premiera odbędzie się 20 lutego. Na deser zaserwował zwiastun – oto on:

Symmetry – zwiastun polskiej gry

Gra będzie dostępna w polskiej (napisy) i angielskiej wersji językowej na PC i PlayStation 4 (możliwe, że z drobnym opóźnieniem) w bardzo atrakcyjnych cenach: odpowiednio 39,99 i 59,99 zł.

Źródło: Cenega

Odsłon: 4819 Skomentuj newsa
Komentarze

4

Udostępnij

Gry w marketplace

 1. mutissj
  Oceń komentarz:

  -1    

  Opublikowano: 2018-01-22 16:23

  znowu budżetówka

  Skomentuj

 2. raffal81
  Oceń komentarz:

  0    

  Opublikowano: 2018-01-22 18:25

  Lubię tego typu gry, potrafią naprawdę wciągnąć. Oby zrobiona z pomysłem ;)

  Skomentuj

 3. krecik88
  Oceń komentarz:

  0    

  Opublikowano: 2018-01-22 19:08

  Na zwiastunach widać że ma być również na XONE ale w wiadomości tylko pc/ps4, jakieś większe opóźnienie na X?

  Skomentuj

 4. Zwierzak
  Oceń komentarz:

  -1    

  Opublikowano: 2018-01-22 19:14

  Liczyłem że będzie bardziej w klimacie This War Of Mine. Odrzuca mnie ta grafika, nie pasuje mi do reszty.

  Skomentuj

Dodaj komentarz

Przy komentowaniu prosimy o przestrzeganie netykiety i regulaminu.

Aby dodać komentarz musisz być zalogowany!