Na topie

Szczegóły beta testów Call of Duty: Black Ops 4

Autor:

więcej artykułów ze strefy:
Gry

Na konsolach Call of Duty: Black Ops 4 sprawdzą jedynie gracze decydujący się na przedpremierowe zamówienia. Na PC beta testy będą otwarte.

 • Szczegóły beta testów Call of Duty: Black Ops 4
A A

Być może Call of Duty: Black Ops 4 nie jest najgoręcej wyczekiwaną produkcją tego roku, ale chyba nikt nie ma wątpliwości, że Activision i tak cieszyć będzie się dobrymi wynikami sprzedaży. Chętnych nie powinno zabraknąć nie tylko do zakupu, ale również do wzięcia udziału w beta testach.

Obydwie kwestie są zresztą ze sobą powiązane, ponieważ zamknięte beta testy przygotowane zostały dla osób decydujących się na przedpremierowe zamówienia gry. To wiedzieliśmy jednak już wcześniej, teraz wydawca podał dokładne terminy.

Najwcześniej do bety przystąpią posiadacze PlayStation 4, dla których pierwsza faza dostępna będzie na wyłączność. Później do zabawy dołączą korzystający z Xbox One, a na końcu gracze stawiający na PC. Pocieszeniem dla tych ostatnich może być jednak to, że dla nich beta testy będą otwarte.

Call of Duty: Black Ops 4 beta konsole

Call of Duty: Black Ops 4 beta PC

Beta pozwoli na przetestowanie kilku trybów multiplayer - Team Deathmatch, Hardpoint, Domination, Control oraz Search and Destroy.

Jednocześnie poinformowano, iż w późniejszym czasie (we wrześniu) odbędą się testy trybu Blackout. Przypomnijmy, że będzie on oferował zabawę w formule battle royale.

Premiera Call of Duty: Black Ops 4 planowana jest na 12 października.

Źródło: activision

Odsłon: 2515 Skomentuj newsa
Komentarze

1

Udostępnij
 1. kitamo
  Oceń komentarz:

  1    

  Opublikowano: 2018-07-14 19:25

  Jeszcze CODa w prehistorii nie było w sumie. Mamuty, włócznie, kamienie itp.

  Skomentuj

Dodaj komentarz

Przy komentowaniu prosimy o przestrzeganie netykiety i regulaminu.

Aby dodać komentarz musisz być zalogowany!